Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se spečejo jajca?

Kako se spečejo jajca?

zdravoo!! 🙂

poglej… če imaš jajca kupljena v šparu,tušu,lidlu mislim trgovinah pričakuj da je to use umetno… no jaz uporabljam “domače” 😀 amm ja no… jajca celoten postopek 😀 : zapel se do špara… kup eno majhno ponev tefal, odpel se domov, odstran use reklamne papirje itd., dej ponev na štedilnik če imaš ploščo jo daj na 9, notri hitro maslo po okusu, počakaj da malo zacvrči potem ubij prvo jajce in še nato hitro drugo, počakaj pol minute zmajnšaj temparaturo da 5 ter pokri z pokrovko, čez 3 minute bi mogle bit že lepo zapečene :), ugasni štedilnik in odstavi ponev potem pa z jajci počasi na krožnik 🙂 velik sreče 🙂 aja pa ne pričakovat da so že prvič specjane 😀 moje so bile prvič v nuli 🙂

veliko sreče 🙂

One love, Gašper

To pa je blo smeha zdej…..no v glavnem… osnove… če jih ne poznaš so seveda napisane v mnogih knjigah, priročnikih, internet je neskončna baza pomoči za karkoli….seveda je pač praksa tista ki daje rezultate…takšne ali drugačne…na napakah se učimo!
srečno in lp 🙂

Zajtrk !

Da nemoreš jajc na oko speči se mi ne zdi noro – vendar – moja 13 letna hči si jih je naredila sama.Nič ji nisem pomagala.Samo vprašala me je, če si jih lahko speče in jih naredila, medtem ko sem jo jaz opazovala.Niti enkrat me ni vpašala kako se kaj naredi pa je naredila zeloo dobre jajce na oko.Če jih je ona naredila sama pa jih boš tudi ti.Malo vaje pa bo šlo 🙂
Glede tvojega fanta pa se mi zdi, da se mu malo preveč pustiš.Zakaj si jih pa sam ni spekel ?!

Pa lep pozdrav vsem skupaj !

Ženska ima magisterij in ne zna speči jajc… res kam smo prišli? Za večino tu gor pa tut no comment, kakšna znanost iz jajc no :S

New Report

Close