Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se spopadate s smrčanjem partnerja/ice?

Kako se spopadate s smrčanjem partnerja/ice?

Kako se spopadate s smrčanjem partnerja/ice? Se sploh lahko kaj naspite? To vpliva na vaše fizično in mentalno zdravje?

Po 20 letih prošenj sem se odselila na kavč. Naj se davi od nedihanja sam …

Urejala preglede, operacije, iskala informacije, pa ni hotel. Zdaj pa mi je vseeno

Kako? Ne poslušam. Evo. Dokler sem budna, me itak ne moti. Ko sem zaspana, takoj zaspim. In takrat ne slišim ničesar, tudi če bi bombe padale.
Nimama televizije v spalnici, spat grema, ko sma zaspana. In takrat spima. Preprosto.

Odgovor na objavo uporabnika
Anono98754, 17.04.2024 ob 16:00

Po 20 letih prošenj sem se odselila na kavč. Naj se davi od nedihanja sam …

Urejala preglede, operacije, iskala informacije, pa ni hotel. Zdaj pa mi je vseeno

Isto pri nas. Trpim samo se na morju, kjer nimamo se ene sobe, da bi se umaknila. Doma pa sedaj spim kot ubita v spalnici, on uziva na kavcu. Tko pac je!

Čepki.

Pri nas pa ona smrči kot medved. Kljub temu, da sem ji že ogromno krat rekel naj nekaj naredi glede smrčanja, ne naredi nič. Ne vem, zakaj je tako trmasta. Počasi me bo minilo potrpljenje.

Simpl. S čepki. Se ne sliši nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Smrčačeva žena, 17.04.2024 ob 16:11

Kako? Ne poslušam. Evo. Dokler sem budna, me itak ne moti. Ko sem zaspana, takoj zaspim. In takrat ne slišim ničesar, tudi če bi bombe padale.
Nimama televizije v spalnici, spat grema, ko sma zaspana. In takrat spima. Preprosto.

Enako, mene sploh ne moti, tudi če se sredi noči slučajno zaradi X razloga zbudim.

Me pa zanima – tisti, ki spite s čepki, kako slišite budilko

Kako se pa spopadate z zvokom prdenja?

Mene pa čepi v ušesih tako motijo. Ko se sredi noči zbudim in me celo uho boli od tega sranja. Pa še zaspim lahko v službo..

Včasi smrčim baje jaz za mojo vem , da žaga kot kaki velki , ko je utrujena  samo mene to enostavno ne moti  po mojem bi komot zaspal tudi poleg medveda .

Mene ne moti. Pri nas je skoz sundr ponoči, imamo mladega mucka ki ponoči skače po sobah, v primerjavi z njim je to da mož malo posmrči, malenkost. Drugače pa naj bi tudi jaz kdaj posmrcala, tako da sva si bot 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica, 17.04.2024 ob 16:52

Me pa zanima – tisti, ki spite s čepki, kako slišite budilko

Zjutraj sem malo bolj pozorna na to koliko je ura. Telefon dam zjutraj zraven sebe na posteljo in slišim čez čepke. Še nikoli nisem zaspala. Sicer imam pa fleksibilen prihod na delo in je vseeno, če bi zaspala.

Ali kdo ve, kaj je sploh namen smrčanja. Vse v telesu ima nek smisel, samo smrčanje ne.

Smrčanje je posledica nepravilno razvite – nazaj potisnjene čeljusti zaradi dihanja skozi usta in nepravilne drže jezika. Prav tako tudi zaradi preveč mehke hrane. Veliko ljudi, ki ima probleme s smrčanjem tudi nima pravilne čeljusti, kar opazujte.

Drzis blazino cez vir smrcanja, in cez cas se nic vec ne slisi🤣🤣

Jaz skoz čepke še vedno slišim njegov smrčanje 🙁

Težko. Včasih je smrčal samo na hrbtu, sem ga malo ruknila, da se je obrnil in je nehal. Zdaj, pri dod. letih in kilah pa smrči 80% časa. Me zelo moti, včasih grem spat na kavč. Čepki ne pomagajo, slisim skozi.

 

 

 

Namesto budilke imam nastavljeno, da mi zjutraj roleta gor. Itak, da me zbudi svetloba.
Pozimi pa se mi luč prižge v spalnici.

New Report

Close