Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se zaljubite.eni celo večkrat?

Kako se zaljubite.eni celo večkrat?


Nanašati moraš pa tudi na napačnega, da znaš filtrirat… 🙂
[/quote]
Logično.
Že od najstniških let delam z ljudmi.
Ljudje se mi odpirajo, ker čutijo mojo dobro neškodoželjno energijo.
Edini sklop ljudi, ki se mi ni odprl v globine so bili manipulatorji.
So pa mi nehote pokazali načine njihovega delovanja..


Sem kje omenila da človeka ne spustiš k sebi?
Mora biti to zgolj preko zaljubljenosti? Sexa?
Bi prej seksali, preden bi se zares odločili, da si to osebo želijo tudi za partnersko vezo?
Zato pa je zaljubljenost le maska spolnega nagona, ki prelisiči um.
Človeka sprejme v um(prijatelj), v srce(ljubezen) in nato v telo, ko sta oba prepričana da hočeta partnersko vezo.
Če se ga ne more sprejet v celoti, potem veš, da je to lahko prijateljska oseba ne pa partner.
Ne fer je nekoga v vezo zvabit, da je potem prikrajšan spolnosti, ki je del partnerskega odnosa, kot je ne fer, da se laže o ljubezni da bi se prišlo le do seksa, ker v resnici ne bi vezo, le laže v to smer in zavaja. Zato je potrebno biti iskren.
če se obe strani tako strinjata super, drugače pa ni ok za nobenega.
[/quote]

seks nekaj tako dragocenega, da ga ne bi moglo biti že prej? ljudje s takšnim mišljenjem kot je tvoje, imajo ponavadi do seksa velik odpor in ga pogojujejo s tisoč in eno stvarjo. bi bilo prav zanimivo slišat neobremenjeno mnenje še od tvojega partnerja na to temo. ljudje se med seboj privlačijo ali pa se ne. to je vsa resnica. o privlačnosti, ki pride s časom in spoznavanjem, mi pa plozajte drugje.

“Najprej mora biti prava oseba, da ti je fizično privlačna, potem mora prav dišati (ljudje so partnerje izbiramo po vonju, čeprav se tega večina ne zaveda) in tudi karakterno ti mora biti všeč.”

mirisat mora na šljivu, pasulj i poriluk

seks nekaj tako dragocenega, da ga ne bi moglo biti že prej? ljudje s takšnim mišljenjem kot je tvoje, imajo ponavadi do seksa velik odpor in ga pogojujejo s tisoč in eno stvarjo. bi bilo prav zanimivo slišat neobremenjeno mnenje še od tvojega partnerja na to temo. ljudje se med seboj privlačijo ali pa se ne. to je vsa resnica. o privlačnosti, ki pride s časom in spoznavanjem, mi pa plozajte drugje.
[/quote]
Zakaj pa bi bil prej? Z nekom ki ne ljubi te osebe?
Po želji, tistim ki tako paše, se lahko med seboj združijo, ne vidim ovire.

Mi je res hudo, da eni moški takole razmišljate, res!

Zaljubljenost je idealiziranje partnerja, naivno idealiziranje partnerja. Večina ljudi se resnično zaljubi v mladosti, ko še ne ve zakaj se gre v odnosih in verjamemo v – in potem sta srečno živela do konca svojih dni. Bolj kot si zaljubljen, bolj verjetno kasneje padeš na realna tla, ko zaljubljenost mine (po do treh letih odnosa). Menim, da bolj kot je oseba zrela, duševno zdrava, realna manj možnosti je, da se noro zaljubi, da ne ve, kdo in kaj sploh je ter kaj se okoli nje sploh dogaja.
Jaz sem bila zaljubljena kot najstnica, pa tuid po 20 letu, v sedanjega parterja pa nisem noro zaljubljena, ga imam pa zelo rada.


?
Uf ko ljubosumje seeeka..
Malo čudno da se zanimaš za stvari, ki se te ne tičejo, drek mešaš in si izmišljuješ. Pa sploh ni govora bilo o meni, hehe. Ti si začela, torej je problem v tebi.
Sem prepričana da marsikdo o meni sploh ne vem kaj dosti, ti pa take laži sproducirala.
ma ja no.. če ti je v užitek in se sedaj kaj bolje počutiš…
Jap, jajca v anonimi…
[/quote]

Dvakrat full zaljublena oba sta se skurbala za silvestra in sla k drugim. Zdaj moske sovrazim in sm sama ze pol leta…


Meni je pa bolj uganka, kako je tebi uspelo naguzit moža in otroke pri vsej tej tvoji nesposobnosti, da se zaljubiš. Kaj, si pač dala noge narazen, ker se tako dela in basta? Mogoče pa enostavno nisi vredna za zaljubit in se le rojevalna mašina …

Zanimiva tema, ki je sicer že malo skrenila na stranpota.

Zaljubljenost…trik narave…zakaj in čemu? – komu mar. Biti zaljubljen je noro dobro! Eden od boljših »natural highs«. Pripomore lahkost misli in mladost (oz. eno z drugim).
Se spomnim , da sem se večkrat zaljubljala že kot otrok (kemična reakcija spolne sle, kot pravi Zartrose?!). Kaj sem si želela od dečka v katerega sem bila zaljubljena? Nič, je bilo pa zares lepo biti v njegovi bližini.
Najbolj intenzivno sem bila zaljubljena v najstniških letih. Ampak zanimivo, da glede njega nisem nikoli razmišljala o samem sexu. Bil je res poseben, najlepši, najbolj zanimiv, najbolj zabaven,…preveč »svet«, da bi bila stvar o sexu. Enostavno, neznansko lepo je bilo v istem prostoru z njim, lahko bi ga zgolj gledala in poslušala ves čas…

O zaljubljenosti in ljubezni skupaj pa: svojega moškega ljubim, ampak se po xx letih še vedno vsake toliko še zatrapam vanj :)))))


A takrat se zatrapaš vanj, ko prinese domov malo debelejši tošelj?


A takrat se zatrapaš vanj, ko prinese domov malo debelejši tošelj?
[/quote]

:)))) Možno, ne vem, ker nimam pojma ne koliko ne kdaj kaj prinese domov.
ponavadi se vanj zaljubim takrat, ko sva malo dalj časa, z vsakodnevnimi skrbmi neobremenjena, skupaj.

“Zaljubimo se
v fantazijo o partnerju,
ljubimo pa
resničnega partnerja.”

Dokazano je, da je zaljubljenost le reakcija spolne sle in nima veze z ljubeznijo.
Verjetno res niso delali raziskav pri otrocih, niti nisem premišljevala, da se otroci lahko tako velikokrat zaljubijo. Hm, zakaj se otroci zaljubljajo velikokrat? Bežijo v kak sanjski svet? ker mu v tem ni preveč lepo?..


Oh, kako si naivna.
A veš, zakaj otroci tako radi skačejo po postelji in se tepejo s povštri (če se že)?
Zato, ker vedo, da se v postelji nekaj dogaja, kar ima veliko zvezo z njimi, ne vedo pa še točno, kaj bi to bilo. No, mi seveda vemo: starši v postelji ne veliko fukajo. A otroci tega še ne vedo. Slutijo pa! Zato skačejo, ker s tem posnemajo dogajanje, ki se po njihovem dogaja v postelji. Domnevajo pravilno, le razlage še nimajo.
In zdaj se lahko vprašaš, zakaj se otroci tako zlahka “zaljubljajo”. Zato, ker slutijo nekaj, česar še ne vedo. Slutijo pa prav. Kar so videli pri svojih starših. (Morda tudi samo pri mamici in poštarju.)


Oh, kako si naivna.
A veš, zakaj otroci tako radi skačejo po postelji in se tepejo s povštri (če se že)?
Zato, ker vedo, da se v postelji nekaj dogaja, kar ima veliko zvezo z njimi, ne vedo pa še točno, kaj bi to bilo. No, mi seveda vemo: starši v postelji na veliko fukajo. A otroci tega še ne vedo. Slutijo pa! Zato skačejo, ker s tem posnemajo dogajanje, ki se po njihovem dogaja v postelji. Domnevajo pravilno, le razlage še nimajo.
In zdaj se lahko vprašaš, zakaj se otroci tako zlahka “zaljubljajo”. Zato, ker slutijo nekaj, česar še ne vedo. Slutijo pa prav. Kar so videli pri svojih starših. (Morda tudi samo pri mamici in poštarju.)

Čestitam, očitno si našla pravega, s katerim boš vedno srečna, upam vsaj. Lepo je takle post prebrat😊

Jaz recimo se zaljubim lahko zelo hitro, vseeno pa se nekak nazaj držim kar precej časa in opazujem, razmišljam, analiziram…komplikator sem kar se tega tiče, resno. Pretekle izkušnje so mi dale po piskru, tako da sem raje ekstremno previden, kot pa spet razočaran. Fizična privlačnost je itak na prvem mestu kar se zaljubljenosti tiče, gre pa z roko v roki tudi z vsemi odzivi, dejanji, obnašanjem, razmišljanjem itd. No in samo s tako, v katero se zaljubim, bi bil sposoben deliti ljubezen in življenje v celoti, vse ostalo odpade. Ne zdi se mi vredno vlagat v odnos samo zato, da zgleda, ampak sem perfekcionist in želim le najboljše na vseh ravneh.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Jaz se zaljubim zlahka. Za to rabiš samo bujno domišljijo. Zaljubljenost nima nobene zveze z dejanskim človekom, ampak utvaro o njem. Boljšo utvaro si naslikaš, bolj te meče. Nič ne škodi, dokler to nikamor ne pelje, ampak je samo popestritev. Ljubim pa partnerja. 🙂

Čestitam, očitno si našla pravega, s katerim boš vedno srečna, upam vsaj. Lepo je takle post prebrat😊

Jaz recimo se zaljubim lahko zelo hitro, vseeno pa se nekak nazaj držim kar precej časa in opazujem, razmišljam, analiziram…komplikator sem kar se tega tiče, resno. Pretekle izkušnje so mi dale po piskru, tako da sem raje ekstremno previden, kot pa spet razočaran. Fizična privlačnost je itak na prvem mestu kar se zaljubljenosti tiče, gre pa z roko v roki tudi z vsemi odzivi, dejanji, obnašanjem, razmišljanjem itd. No in samo s tako, v katero se zaljubim, bi bil sposoben deliti ljubezen in življenje v celoti, vse ostalo odpade. Ne zdi se mi vredno vlagat v odnos samo zato, da zgleda, ampak sem perfekcionist in želim le najboljše na vseh ravneh.
[/quote]

Ah, Shushi. Sej ni to neka popolna pravljica. Govora je o zaljubljenosti, zato sem napisala kako je pri meni glede tega. Kar pa se celotnega odnosa tiče, je pa to pač celoten komplet 🙂 Se tud spičiva in včasih si greva tud na živce.
Če bo za večno, bomo videli, ampak so far so good.

Sem pa jaz tud imela tako obdobje, ko sem nekaj komplicirala in analizirala… Iz tega ni bilo potem nikoli nič pametnega.

Popolne ni, Sushi. Če te pa zanimajo tudi nepopolne, boš morda nekega dne srečal eno, s katero ti bo lepo. Srečno!

Se delno strinjam, pri zaljubljenost se gre bolj za tistega, ki se zaljubi kot tistega, ki je predmet zaljubljenost, pa vendar ne čisto in samo za tistega, ki se zaljubi.
Either way, fajn je 🙂

Ah, Shushi. Sej ni to neka popolna pravljica. Govora je o zaljubljenosti, zato sem napisala kako je pri meni glede tega. Kar pa se celotnega odnosa tiče, je pa to pač celoten komplet 🙂 Se tud spičiva in včasih si greva tud na živce.
Če bo za večno, bomo videli, ampak so far so good.

Sem pa jaz tud imela tako obdobje, ko sem nekaj komplicirala in analizirala… Iz tega ni bilo potem nikoli nič pametnega.

Popolne ni, Sushi. Če te pa zanimajo tudi nepopolne, boš morda nekega dne srečal eno, s katero ti bo lepo. Srečno!
[/quote]

Ja saj to je čisto normalno da se kdaj pa kdaj tut skregaš, itak da ne more bit vedno samo z rožicam postlano…je pa lepo, da je tega čimveč, ne? Vsak ma pa kako slabo lastnost, razumljivo, popolne niti ne pričakujem, čimbolj temu podobno pa. Kakorkoli, naj traja. Pri meni bo pa tudi enkrat, hvala😉

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Mi je res hudo, da eni moški takole razmišljate, res!
[/quote]
Realnost ni Dedek Mraz v katerega vecina verjame.

Meni je zaljubljenje tudi španska vas. Včasih se mi že zdi, da je to to, ampak potem tako z lahkoto spustim in pozabim človeka. In sploh nisem ponosna na to, da sem tako hladna in si ne pustim blizu, ampak ne znam drugače. Po moje ni splošnega pravila in recepta. Ljudje smo si različni, nekateri se zaljubijo na prvi pogled, drugi na kratko, eni pač nikoli, žal.

Čestitam, očitno si našla pravega, s katerim boš vedno srečna, upam vsaj. Lepo je takle post prebrat😊

Jaz recimo se zaljubim lahko zelo hitro, vseeno pa se nekak nazaj držim kar precej časa in opazujem, razmišljam, analiziram…komplikator sem kar se tega tiče, resno. Pretekle izkušnje so mi dale po piskru, tako da sem raje ekstremno previden, kot pa spet razočaran. Fizična privlačnost je itak na prvem mestu kar se zaljubljenosti tiče, gre pa z roko v roki tudi z vsemi odzivi, dejanji, obnašanjem, razmišljanjem itd. No in samo s tako, v katero se zaljubim, bi bil sposoben deliti ljubezen in življenje v celoti, vse ostalo odpade. Ne zdi se mi vredno vlagat v odnos samo zato, da zgleda, ampak sem perfekcionist in želim le najboljše na vseh ravneh.
[/quote]

“Jaz recimo se zaljubim lahko zelo hitro, vseeno pa se nekak nazaj držim kar precej časa in opazujem, razmišljam, analiziram…komplikator sem kar se tega tiče, resno.”

Tečeš še en krog in se potem spotakneš, da ne bodo mislili da si k…

to ni noben dokaz, ket zelja po seksu lahko obstaja tudi brez zaljubljenosti. seksualna privlačnost pa ni enaka tej. pri zaljubljenosti gre še za vse kaj več.


Sem kje omenila da človeka ne spustiš k sebi?
Mora biti to zgolj preko zaljubljenosti? Sexa?
Bi prej seksali, preden bi se zares odločili, da si to osebo želijo tudi za partnersko vezo?
Zato pa je zaljubljenost le maska spolnega nagona, ki prelisiči um.
Človeka sprejme v um(prijatelj), v srce(ljubezen) in nato v telo, ko sta oba prepričana da hočeta partnersko vezo.
Če se ga ne more sprejet v celoti, potem veš, da je to lahko prijateljska oseba ne pa partner.
Ne fer je nekoga v vezo zvabit, da je potem prikrajšan spolnosti, ki je del partnerskega odnosa, kot je ne fer, da se laže o ljubezni da bi se prišlo le do seksa, ker v resnici ne bi vezo, le laže v to smer in zavaja. Zato je potrebno biti iskren.
če se obe strani tako strinjata super, drugače pa ni ok za nobenega.
[/quote]

z drugimi besedami: zaljubljena ženska seksa iz lastne želje, tista ki ljubi pa zaradi dobrega srca, usmiljenja in da “žvau ne trpi zaradi pomanjkanja”. no pa mogoče še da dedc dobi nagrado, če se je izkazal.

“Jaz recimo se zaljubim lahko zelo hitro, vseeno pa se nekak nazaj držim kar precej časa in opazujem, razmišljam, analiziram…komplikator sem kar se tega tiče, resno.”

Tečeš še en krog in se potem spotakneš, da ne bodo mislili da si k…
[/quote]

Ne razumem, kaj želiš povedat…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close