Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kako se zdaj počuti ženska, ki je okužila Šmarje pri Jelšah?

Kako se zdaj počuti ženska, ki je okužila Šmarje pri Jelšah?


Ker se je slabo počutila je šla še malo v sosednji kraj k maserki. Tako, da bo okuženih še veliko več! Samo še malo počakajte.
[/quote]

To sem tudi jaz nekje prebrala. Ker se je slabo počutila, da je šla tudi k maserki.

Amlak gripo prenašamo vsako leto, pa se nič dosti ne sekiramo, pa jih kar veliko umre. Zato ker se lahko cepimo? Čeprav sploh ni nujno da je cepivo pravo? Zakaj je zdaj tako drugače, da za to žensko kažemo s prstom, lansko leto pa smo isto lahko komu prinesli, ta pa naprej, pa je kdo umrl, pa nobenega pogroma?

Sami nismo brezmadežni. Kje pa. Ampak mrtvih pa ni ravno veliko zaradi mene.

Po županovih beseda je tam zdaj več kot 600 okuženih. Tako majhen kraj, toliko okužen, je logično okužba prišla do zaposlenih, ki niso vedeli, da so okuženi in nevede zadevo prinesli v dom.

Na misel mi ne bi padlo z gripo hoditi okrog.
Sicer je še nisem imela, ampak po pripovedovanju drugih niti nisi sposoben plaziti okoli z gripo.

Po županovih beseda je tam zdaj več kot 600 okuženih. Tako majhen kraj, toliko okužen, je logično okužba prišla do zaposlenih, ki niso vedeli, da so okuženi in nevede zadevo prinesli v dom.
[/quote]prebrala,da je 600 okuzenih?!

prebrala,da je 600 okuzenih?!
[/quote]

Župan je to rekel. Včasih ljudje njegove posnetke objavijo na družbenih omrežjih. On trdi, da ima 600 ljudi simptome korone. Seveda pa niso vsi testirani, pozitivnih testov je manj kot 50 od tam.

Na misel mi ne bi padlo z gripo hoditi okrog.
Sicer je še nisem imela, ampak po pripovedovanju drugih niti nisi sposoben plaziti okoli z gripo.
[/quote]
Kako pa se potem gripa širi? Podobno kot tole – ko si kužen, ampak še ne bolan, trosiš virus naokoli. Saj bolani s korono se tudi ne plazijo po ulicah. Pa še – če je bil doma zaprt in je prinesla ena od zaposlenih, torej te niso bile zaščitene. Č
Če pa so, verjetno z navadno masko, potem je to dokaz da ni kaj dosti koristi od nje?

Bolje poslušaj poročila. Nobena od smrti v slo doslej ni bila zaradi corone ampak zaradi zapletov osnovnih bolezni. Pri tako bolnih ljudeh je dovolj za smrt že navaden prehlad drugače pa bi virus prej ali slej prišel do nas. Drugo sezono nas bo 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prekuzenih.
[/quote]

So ti starostniki lepo igrali karte v domu, kljub vsem pridruzenim boleznim. Sedaj bodo pa šli vsi po vrsti na hitro. Kaj je torej vzrok smrti? Po tvoje ne bo za nobeno smrt kriva korona, za state bodo bolezni, za mlade pljucnica itd…super….zakaj za vraga potem ves bum okoli tega????

Nekje sem ulovila, da je bila ta učiteljica uradno na “bolniški” ta čas ko je smučala in da zaradi tega ni, ko je zbolela želela priznati, da je bila v Italiji. Posledicno so jo tretirali, kot da ima prehlad . Če to drži, je dobesedno za odstrel.

Sem prebrala par kometarjev in to so ljudje dno od človeštva s takšnim hujskanjem in nastrojeno sovražnostjo.
Kako smo se te dni počutili mi doma na Primorskem, ko ste s kemperji izletniško naselili Obalo?
Neodgovorno, primitivno, raznašate virus.
Ampak to nihče ne vidi, linčate posameznika svojat Slovenceljska.

Res je,obupni so.

Jaz bi si kar zadržal pravico, da sovražim nekoga, ki mi je do smrti okužil babico. Vem, obupen sem.

Nisi obupen. Nekdo ki si drka na ženske najlonke je fuj.

Nisi obupen. Nekdo ki si drka na ženske najlonke je fuj.
[/quote]

Od kje tebi ideja, da drkam na par najlonk?

Ta učiteljica RES ni hotela pritnati, da je bila na smučanju v Italiji. Veselo je širila virus naokoli pa čeprav je vedela, da lahko ima koranovirus! Zaradi NJE je ogromno ljudi v samoizolaciji! In zaradi NJE se ponekod dela 12 ur na dan, ker ni sodelavcev zaradi samoizolacije, ki so upam na srečo pravi čas ostali doma!

ne samo neumen ti pa babica hehehheh

Pa to je to!!!

Ne gre “samo” za število smrti, gre za vse grozljive posledice, ker je nekdo zavestno in brezbrižno širil virus, lagal, se sprenevedal…

Potem pa se krivi prejšnjo vlado pa to vlado…

Posamezniku pa za svoja katastrofalna dejanja sploh ni potrebno prevzeti odgovornosti!

Zato pa se mnogi še vedno obnašajo brezbrižno.
Ker kriva bo “država”, karkoli že v njihovi glavi to pomeni.

V moji sem država jaz. To je ta del države, na katerega imam vpliv. V celoti. No, vsaj morala bi ga imeti.

Vsi tisti, ki želite posameznikovo odgovornost in ja, tudi krivdo, na vsak način zmanjšati, pa se vprašajte, kako delujete sami; prispevate k družbi največ, kar zmorete in znate? Ne za družbo, za “državo”, ampak zase!
Ker vi, mi smo država! (Ne le tistih nekaj vodilnih, levih ali desnih.)
Tudi kopica posameznikov, ki počne bedarije, katerih posledice čutijo cele vasi, mesta; kazniva dejanja! In druga kopica, ki jih opravičuje vse odgovornosti.

In ne, nisem brez greha, sploh ne.
Za svoje napake pa odgovarjam, vedno.

Moj otrok zaradi bolezni ni smel biti cepljen po programu. Pa so se spet pojavile ošpice ki naj bi bile pri nas že izkoreninjene. Ampak se je našlo dovolj ljudi ki so odklonili cepljenje in smo imeli kar smo imeli. K sreči ni bilo večjih izbruhov ker je še vedno zadostna precepljenost. Ampak kot vas sedaj skrbi za babico je mene do sedaj že večkrat za otroka. Pa ni imel možnosti ostati doma, pač ni šel s šolo v gledališče in je to to. Komentarjev v stilu saj ni nič takšnega, včasih so to vsi preboleli,…sem se pa tudi naposlušala. Mogoče ne pri zdravem, kaj pa pri bolnem. Hočem vam povedati da je egoizem stalno prisoten v družbi, samo okoliščine zaznavanja so lahko drugačne.


Mi imamo imunsko supresivnega otroka, ki prejema vsak teden injekcijo močnih zdravil. In je bilo stanje enako, smo pa otroka do sedaj že večkrat vzeli iz šole za kakšen teden. Tako rekoč se šola doma. So pa seveda prepametni ljudje ( vključno z nekaterimi učiteljicami- 2 triada) vedno trdili, da norice in ošpice pa res niso nič, so jih vsi kao preboleli in res ne razumejo, zakaj panika.
Te popolnoma razumem. Anticepilci pa bodo v primeru najdbe/izuma cepiva proti koroni ta prvi stali v vrsti. Ta prvi!

Bolje poslušaj poročila. Nobena od smrti v slo doslej ni bila zaradi corone ampak zaradi zapletov osnovnih bolezni. Pri tako bolnih ljudeh je dovolj za smrt že navaden prehlad drugače pa bi virus prej ali slej prišel do nas. Drugo sezono nas bo 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prekuzenih.
[/quote]
Od preživelih!

To sem tudi jaz nekje prebrala. Ker se je slabo počutila, da je šla tudi k maserki.
[/quote]
Pedagoška je od nekdaj slovela po tem, da je pobrala vso ološ, ki je kao morala študirat pa zato ni imela nobenih možganskih kapacitet.
Tako, da boste vedeli kdo vzgaja in izobražuje vašo deco.
Če je vse napisano res je baba huda psihopatka. Upam, da se ji sovaščani oddolžijo, čeprav je verjetno že pobegnila in okužuje drugje naprej. Ali se ni nekaj govorilo, da je okužen tudi njen otrok?


Pedagoška je od nekdaj slovela po tem, da je pobrala vso ološ, ki je kao morala študirat pa zato ni imela nobenih možganskih kapacitet.
Tako, da boste vedeli kdo vzgaja in izobražuje vašo deco.
Če je vse napisano res je baba huda psihopatka. Upam, da se ji sovaščani oddolžijo, čeprav je verjetno že pobegnila in okužuje drugje naprej. Ali se ni nekaj govorilo, da je okužen tudi njen otrok?
[/quote]

Mislim, da ni na mestu posploševanje, kdo in kakšni so pedagogi itd.

Vsekakor pa je na mestu, da človek prevzame odgovornost in nosi posledice.

Ne vem, zakaj bi morali biti obzirni do nekoga, ki je iz neobzirnosti, malomarnosti, nepremišljenosti, sprenevedanja, laganja, skrajne neodgovornosti povzročil tolikšno krozo toliko ljudem. Ki bi zdaj morali biti obzirno tiho?!

Pravkar so objavili, da je v domu v Šmarju pri Jelšah še ena smrt.

V domu za starejše v Šmarju pri Jelšah je danes umrl oskrbovanec, pri katerem so potrdili okužbo z novim koronavirusom.

Okuženih stanovalcev je še 26 plus še šest zaposlenih.

Itak je jasno, da bo mrtvih tukaj še več.

New Report

Close