Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kako se zdaj počuti ženska, ki je okužila Šmarje pri Jelšah?

Kako se zdaj počuti ženska, ki je okužila Šmarje pri Jelšah?

Mislim, da ni na mestu posploševanje, kdo in kakšni so pedagogi itd.

Vsekakor pa je na mestu, da človek prevzame odgovornost in nosi posledice.

Ne vem, zakaj bi morali biti obzirni do nekoga, ki je iz neobzirnosti, malomarnosti, nepremišljenosti, sprenevedanja, laganja, skrajne neodgovornosti povzročil tolikšno krozo toliko ljudem. Ki bi zdaj morali biti obzirno tiho?!
[/quote]
Sprejmem kritiko na račun posploševanja in se zanjo opravičujem, tistim redkim izjemam iz te stroke, ki jih moj zapis ne zadeva.


Kako greš smučat med šolskim letom? A je šla smučat med bolniško?


+

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Pomoč,
ali sem jaz res tako butast, ali pa je post “pravilno” napisan? No, daj avtor/ica še enkrat preberi kar si napisal/a, pa če je varianta, ponovno napiši. Zdravnik, učitelj, zdravnica, hmmmm ?… Hvala.
[/quote]

jaz tud nič ne štekam!

Ja, tipica je šla med bolniško lepo v Italijo smučat. Potem še priznat ni hotela. Za nameček je še šla malo v masažni salon, virus je prišel tud v okoliške kraje. Od sodelavca sorodniki so zboleli, ker je en od njih zaposlen v domu. Upam vsaj, da sodelavec ni imel stikov ta čas s sorodniki, ko še niso vedeli, da so okuženi.

Krivi so strokovnjaki iz NIJZ, ker niso dali obvezne 14 dnevne samoizolacije, za vse, ki so se vrnili nazaj iz tujine! Tako, kot je na primer imel EU Parlament.
Prepovedano pa tudi ni bilo smučanje v tujino.
Nič ni ona kriva, NIJZ strokovnjaki so samo rekli, da naj si peremo roke ter da je meter razdalje dovolj.

Potem bi pa morala reči otrkom: “Ker sem v času bolniškega staleža protizakonito smučala v Italiji in imam zdaj morda korono, zdravnici pa tega nočem povedati, ker, hm, ker… …vas opozarjam, da se vam po navodilihNIJZ ne smem približati na en meter in pol.”
Ker, saj veste, otroci pač silijo v bližino učitelja.
A jim je rekla?

Pa kako sta opravili z maserko na razdalji meter in pol, ki je bil takrat zapovedan??

Tretja smrtna žrtev med oskrbovanci šmarskega doma upokojencev
Okužba z novim koronavirusom je terjala že tretjo smrtno žrtev med oskrbovanci Doma za upokojence v Šmarju pri Jelšah. Skupno je trenutno okuženih 39 stanovalcev in sedem zaposlenih.

Še dva mrtva v tem domu danes. Šest že skupaj.


Si ti vajen/-a delati v življenju samo po navodilih? Nimaš zdravega razuma?
Če si imel kadarkoli v času zadnjih dveh mesecev znake viroze in si prišel iz rizičnega območja, tega zdravniku nikakor ne bi smel prikriti. Se ti ne zdi edino logično?
Prvi registrani oboleli v Sloveniji je to predvidel. Sta bila oba z ženo takoj v samoizolaciji.
Pa testne točke so tudi že bile pripravljene še pred prvim obolelim v Sloveniji.
Neodgovorni bodo vedno iskali izgovore in se oprijeli vsake možnosti, da na drugega preložijo svojo lahkomiselnost .

Ne čudi me če se odkrije, da je ta učiteljica tudi …
Vse je mogoče, ko se ne ukrepa in prosto širiš pandemijo, posredno ubijaš in to nekaznovano.
Otroci so naše največje bogastvo. Odličen kader, odlični ukrepi adijo pamet!
Laganje je pa itak zakon. bljek!

Kolikor poznam Kozjance, se tej učiteljici nič dobrega ne piše. Ko kodo nekateri začeli zgubljati svojce (kar jih že), lahko hitro nekomu poči film. Morda bo tole zvenelo kruto, ampak jaz čisto nič ne sočustvujem z njo. V kraj je prinesla ogromno trpljenja in žalosti in to bo verjetno plačala.

če gre za govorice ampak naj bi učiteljica imela policijsko zaščito.
Že ko sem slišala za to gospo v sosednjem kraju, sem najprej pomislila, da ko bo zadeva zaključena in se bo stanje normaliziralo, da ta učiteljica zagotovo ne bo mogla več funkcionirati v kraju. Nujno se bo morala izselit. Druge možnosti po mojem nima.

21 mrtvih v Domu upokojencev Šmarje pri Jelšah.

21 mrtvih zaradi neodgovorne ženske.


Karantena je za vse od danes dalje 7 dni, torej bi tale šica bila 7 dni v karanteni, medtem veselo stresala virus svojim domačim, ki niso v karanteni. Vlada je to danes naumila! Danes!


Karantena je za vse od danes dalje 7 dni, torej bi tale šica bila 7 dni v karanteni, medtem veselo stresala virus svojim domačim, ki niso v karanteni. Vlada je to danes naumila! Danes!
[/quote]

Slabo so to naumili. Zdaj se noben ne more več sprenevedat glede pandemije, zato bi moral vsak ki rine iz države moral podpisat da bo ob vrnitvi šel v karanteno in to ne na domu ampak v za to določenih objektih in plačat polog za stroške karantene.

14 dni izolacije je vendarle huda. Inkubacijska doba pri okužbi je 2 do 12 dni, ampak večinoma bolezen največkrat izbruhne na 5. ali 6. dan po okužbi. Tako , da bodo po 7 dneh izolacije že gotovo vidni simptomi, problem je le, da je zelo malo virusa v izločkih v nosu in grlu in da ga v v priv meritvi velikokrat ni opaziti in je test negativen!

Saj vidimo, kaj se je zgodilo z ljudmi, ki so bili v izolaciji 7 dni po prihodu z letalom in jih niso hoteli testirati tudi drugič. Ko so jih vendarle, so pri dveh ugotovili pozitivnost! Tako da je bolezen res zahrbtna, ker se simptomi razvijejo znotraj 12 dni. Po eni strani pozdravljam to, po drugi strani pa upam na previdnost izoliranih, da se bodo sami drugič šli testirat tudi po 10 dneh, tako da ne pride do ponovitve tega dogodka in širjenja okužb!

Seveda nimajo prav.
14 dni če velja za Kitajsko in je delovalo, zakaj ne v Sloveniji?

Tudi ko nisi več pozitiven: 14 dni v posebno inštitucijo preden greš nazaj domov.
Tako v Wuhanu.

Z učiteljico pa tako kot v Wuhanu…
če vsak dela kot hoče bodo krste v koloni od Šmarij do Celja.

New Report

Close