Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako sem prevarantu srce zlomila

Kako sem prevarantu srce zlomila

Pred nekaj leti sem bila več let z nekim moškim, z moje strani ful ljubezen. On kao ponosen name, kao me zelooo ljubil bla bla bla, ampak, ga je vseeno namakal v drugo.(če že ne v več). Bila sem pač mlada in sem verjela.

No, ko pa sem imela dokaz, sem ga v trenutku pustila, niti pogledala v njegovo smer, se je vlekel pred hišo,klical ,kaj vem kaj še vse. Đaba, jasno.Prasec.

Po nekaj letih pa sem srečala njegovo zaposleno in ona meni takoj….joj, ko bi ti vedela, kako si J… takrat zlomila srce! Je bil popolnoma uničen.

Ma, daj nehi no. Prasec  lahko brez problema vara, ko pa ga odpikaš, pa ti njemu zlomiš srce.

Kako si to moški sploh predstavljajo? Kaj že rečejo…posle jebanja nema kajanja. In prav imajo.

“Zlomila srce”? HAHAHAHA!!!

To se ve luzerke prepričujete, da ste descu “vrnile” milo za drago in blablabla.

Resnica pa je, da ste ve tiste, ki totalno zatravmirate in zadepresirate, takoj na antidepresive, k psihoterapevtkam, na tečaje dihanja, na delavnice za celjenje duše, klicat vedeževalke in ostala sranja. Desc pa medtem živi zdravo seksualno življenje nemoteno BREZ vas!

Ampak na koncu si pa dopovedujete, kako ste VE zmagale, hahahaha! V resnici so pa zmagali farmacija, psihoterapevtka, vedeževalke in vsi drugi fičfiriči, ki so vam pobrali denar!

S tabo odgovorjevalec pa ni vse v redu, kaj? Ubožec.

Ja, ti si sama brez denarja, zafustrirana. On podjetje, en kup denarja in  baba kolikor hočeš. Kdo se zdaj sekira.

Itak. In prav je tako. To so nedorasli mamini sinčki, ki mislijo, da si lahko vse dovolijo. Mogoče bo tvoja vzgojna kazen pomagala naslednji, da jo bo znal bolj ceniti.

Moškemu zlomiš srce tako, da ga obereš.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10237, 22.03.2024 ob 18:13

Pred nekaj leti sem bila več let z nekim moškim, z moje strani ful ljubezen. On kao ponosen name, kao me zelooo ljubil bla bla bla, ampak, ga je vseeno namakal v drugo.(če že ne v več). Bila sem pač mlada in sem verjela.

No, ko pa sem imela dokaz, sem ga v trenutku pustila, niti pogledala v njegovo smer, se je vlekel pred hišo,klical ,kaj vem kaj še vse. Đaba, jasno.Prasec.

Po nekaj letih pa sem srečala njegovo zaposleno in ona meni takoj….joj, ko bi ti vedela, kako si J… takrat zlomila srce! Je bil popolnoma uničen.

Ma, daj nehi no. Prasec  lahko brez problema vara, ko pa ga odpikaš, pa ti njemu zlomiš srce.

Kako si to moški sploh predstavljajo? Kaj že rečejo…posle jebanja nema kajanja. In prav imajo.

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA, drugič pa še nastavljaj ćefurju !

Moski mora kaj naredit da ima lahko veliko zensk.

Kaj pa zenska?

Ce izberete taksnega moskega ki ima na razpolago veliko zensk je on nagrada ne ve drage zenske.

Posledicno se mora zenska prilagajati njemu…ce ga zeli imeti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10237, 22.03.2024 ob 18:26

S tabo odgovorjevalec pa ni vse v redu, kaj? Ubožec.

Sej Je Prav napisal. Kličete razne fake vedeževalke in delate magije in kličete žene poročenih ljubimcev in objavljate po spletu maščevalna sranja. Prazne ste v glavi in v duši

Zakaj te je varal odgovor tiči samo v tebi in ne v njemu 😃

 

Kaj ste čudni?

Ker je ena zapustila varalico, ji hočete zdaj povedati kaj?

Avtorica,prav si naredila in verjamem,da mu je šele potem potegnilo, kak kreten je.

Vas drugih ne razumem dobro, enkrat svetujete,da naj ženske zapustijo varalice,zdaj pa jo zmerjate.

Hecne ste.

10273  zate

ti si bila mlada pa neumna, sedaj pa si stara in neumna. ahhha ti si še kr neumna.  varanje je za moškega popolnoma neki druzga , kot za žensko. sex je za moškega popolnoma drugo kot za žensko.   veš kaj ima podobne posledice, za oba spola.   ženska ki se veliko fukari okoli z veliko tipi ima zlo podobnep osledice kot moški, ki je imel veliko borb v življenju. pač v nekem borilnem športu.  to je tak zlo dost podobno glede čustev.  to je nekako primerljivo.  ker sam hočeš, to ja, ampak te neki žene in pol sicer znaš ampak si zjeban. za žesnko je popolnoma isto. ker  ženska ni narejena za to. telesno še že preživi. saj to še gre. saj pizda se še skrči nekako. ampak umsko, to pa je  pokop. ker niso ženski možgani narejeni za to igro.  kot bi dal  mali avrek neki  vw up 1.0 zdaj pa vleči  prikolco 5 ton. ja kako dolgo bo to šlo?  ne dolgo ne! to je isto. gre neki časa, pol pa je propast sistema.  vidiš kaj delaš. ti še kr misliš na njega. ti ga še kr nisi prebolela. in to je pogosto in normalno za punce, ženske.  tita ki se res zaljubi je izjemno hudo zanjo. še posebej če on njo pusti. to je skori za samomor delat za njo. to so fakti.  ti še niti tolk nisi zrela, da bi šla naprej. kisi jo še kr drkaš na njega.  ti si ena revica. res si umska revica.  vidite, in ko bodo spet ženske govorile kako so močne nedovisne. vidim ja.

aahh, kaj vse pišete….:(

Ne verjemi varalici. Oni nimajo srca. Nič mu ga nisi zlomila. Edino ego si mu pohodila. Pa ne zadolgo.

Glumac je glumac.

Odgovor na objavo uporabnika
Zenske, 22.03.2024 ob 19:30

Ce izberete taksnega moskega ki ima na razpolago veliko zensk je on nagrada ne ve drage zenske.

Posledicno se mora zenska prilagajati njemu…ce ga zeli imeti.

Hahahaha. Vsi k.rbirji, ki jih poznam, so na stara leta sami, alkoholiki, ali so že naredili samomor, ali ga še bodo, ali pa so pristali z žensko, par kategorij nižje od tistih, ki so jih obletavali včasih. Takšna je njihova karma. Dejansko ne poznam nobenega srečnega k.birja vi srečnem, trajnem partnerstvu, no, nekaj izjem je, ampak so, kot že rečeno, pristali z deklicami, par kategorij nižje od njihovega dometa ali pa se sponzorušami. Slab sloves jim preprečuje, da bi dobili normalno, dobro, kvalitetno žensko. Katera bi pa hotela takšnega?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno456, 22.03.2024 ob 20:47

Hahahaha. Vsi k.rbirji, ki jih poznam, so na stara leta sami, alkoholiki, ali so že naredili samomor, ali ga še bodo, ali pa so pristali z žensko, par kategorij nižje od tistih, ki so jih obletavali včasih. Takšna je njihova karma. Dejansko ne poznam nobenega srečnega k.birja vi srečnem, trajnem partnerstvu, no, nekaj izjem je, ampak so, kot že rečeno, pristali z deklicami, par kategorij nižje od njihovega dometa ali pa se sponzorušami. Slab sloves jim preprečuje, da bi dobili normalno, dobro, kvalitetno žensko. Katera bi pa hotela takšnega?

@anonimno456

Res je , večina kurbirjev zelo grdo konca. Sami ali z žensko, ki jo v mladosti tudi pogledali ne bi. Spomnim se enega fanta kako je vse punce, ki so bile poštene , grdo okoli prenesel. Moja prijateljica je po enem mesecu zmenkov šla z njim v posteljo, nato jo je diskreditiral tako da so tudi njeni starši to izvedeli, vsem je raztrobil da je kurba. Prijateljica poštena punca, ki je bila vanj zaljubljena. Pa sploh ni šla v posteljo takoj ampak po več zmenkih. Nato se frajer poroči z eno v  katero se je  končno zaljubil. Tista ženska pa pokvarjena, ga vara, več ljubimcev je imela, sledi krvava ločitev, on psihično sesut, začne piti, podjetje začne propadati. Karma je prasica.

Ocitno vas nekaj privlaci na taksnih moskih…drugace nebi imel izbire.

Zdaj pa prosim povejte :

1. ali je prav,da prevarana oseba zapusti prevaranta

ali

2. mora ostati z njim?

Ne vem, a odgovarjate samo moški, ali kako?

 

 

Se popolnoma strinjam. Na stara leta so se samo za na otpad. Sami zanemarjeni, pravi klosarji. Druzga ni za pricakovati.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2176, 22.03.2024 ob 21:24

Zdaj pa prosim povejte :

1. ali je prav,da prevarana oseba zapusti prevaranta

ali

2. mora ostati z njim?

Ne vem, a odgovarjate samo moški, ali kako?

 

 

Nobenem ni treba,ampak ce zenska dobi tipa ki si ga zeli 95 procentov zensk in obkljuka vse njene zahteve bi lahko pricakovala da nebo edina v postelji z njim.Bo pa naprimer ce jo moski poroci imela druge njegove antribute denar,status,izgled,…njegove ljubice pa vrejetno ne vsaj ne v taki meri.

Pa moski se mora trudit da pride do sexa,zenska pa niti ne.

Se mi zdi da se je zenska nezvestoba vedno drugace gledala kot moska,to pa zato ker vcasih niso imeli DNK testov in ce je varala zenska niso vedeli cigav je otrok.

Prevarantom ne mores zlomiti srca, ker ga nimajo. Kvecjemu si malenkost odskrtnila njegovo slavo babjaka, ki jo je imel pri drugih moskih. Ampak brez skrbi, svojo dejavnost je nadaljeval pri drugih. Brez vesti in brez srca. Verjemi mi. Imam 2 taka v sorodstvu.

Pravijo da so moski toliko zvesti kolikor imajo moznosti.

ženske niste nič drugačne 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno579, 22.03.2024 ob 19:19

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA, drugič pa še nastavljaj ćefurju !

JEbi ga, mlečni. Ćefurju nastavljajo, da bi bile pošteno pofukane, medtem, ko vi janezki jokcate, pa mamice porivate 😉

New Report

Close