Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako sem prevarantu srce zlomila

Kako sem prevarantu srce zlomila

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 22.03.2024 ob 20:25

10273  zate

ti si bila mlada pa neumna, sedaj pa si stara in neumna. ahhha ti si še kr neumna.  varanje je za moškega popolnoma neki druzga , kot za žensko. sex je za moškega popolnoma drugo kot za žensko.   veš kaj ima podobne posledice, za oba spola.   ženska ki se veliko fukari okoli z veliko tipi ima zlo podobnep osledice kot moški, ki je imel veliko borb v življenju. pač v nekem borilnem športu.  to je tak zlo dost podobno glede čustev.  to je nekako primerljivo.  ker sam hočeš, to ja, ampak te neki žene in pol sicer znaš ampak si zjeban. za žesnko je popolnoma isto. ker  ženska ni narejena za to. telesno še že preživi. saj to še gre. saj pizda se še skrči nekako. ampak umsko, to pa je  pokop. ker niso ženski možgani narejeni za to igro.  kot bi dal  mali avrek neki  vw up 1.0 zdaj pa vleči  prikolco 5 ton. ja kako dolgo bo to šlo?  ne dolgo ne! to je isto. gre neki časa, pol pa je propast sistema.  vidiš kaj delaš. ti še kr misliš na njega. ti ga še kr nisi prebolela. in to je pogosto in normalno za punce, ženske.  tita ki se res zaljubi je izjemno hudo zanjo. še posebej če on njo pusti. to je skori za samomor delat za njo. to so fakti.  ti še niti tolk nisi zrela, da bi šla naprej. kisi jo še kr drkaš na njega.  ti si ena revica. res si umska revica.  vidite, in ko bodo spet ženske govorile kako so močne nedovisne. vidim ja.

Ti pa res nimaš pravice drugim govoriti, da so umske revice. Poskusi prebrati za seboj, kar si spisalo. Je povsem brez repa in glave in totalno slaboumno. V glavi moraš imeti totalen kaos, da spišeš kaj tako zmedenega.

Eh zlomila srce? Katero že? Tisto v hlačah al udarila po njegovem velikem egu?

Sicer pa moškega najbolj kaznuješ, ko ga udariš po denarnici, ker veliko jih svojo vrednost skozi debelino keša ceni.

Prav ali narobe, odločila si se sama. Vprašanje časa, kdaj bi ti spolno bolezen prinesel ij potem bil tiho kot miš.

Jaz se od takega še imena ne spomnim, ne da bi se še kakšno zaposleno ipd pogovarjala o njem.

Zame tak več ne obstaja, ne fizično, ne imensko. Delete.

Zgodbe iz balkana? 🤔

Ko sem pisala ta post, sem očitno pozabila  na koncu narisat 100 vprašajev in klicajev.

Namreč, poanta je , da mi ni bilo jasno, kako lahko prevarantu zlomiš srce, če pa je sam en pokvarjenec, prevarant,brez srca.

No,in potem se da prebrat nekaj neverjetno “inteligentnih” odgovorov, kjer se mi pripisuje vse živo.

Da poenostavim za take:  Kako lahko iz prazne steklenice spiješ vodo? Ne moreš, ker je ni(ma) v sebi.

Mogoče bodo zdaj taki psihološki terapevti,ki vse vedo, res pokapirali zapis.

 

Odgovor na objavo uporabnika
777915, 22.03.2024 ob 23:27

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2176, 22.03.2024 ob 21:24

Zdaj pa prosim povejte :

1. ali je prav,da prevarana oseba zapusti prevaranta

ali

2. mora ostati z njim?

Ne vem, a odgovarjate samo moški, ali kako?

 

 

Nobenem ni treba,ampak ce zenska dobi tipa ki si ga zeli 95 procentov zensk in obkljuka vse njene zahteve bi lahko pricakovala da nebo edina v postelji z njim.Bo pa naprimer ce jo moski poroci imela druge njegove antribute denar,status,izgled,…njegove ljubice pa vrejetno ne vsaj ne v taki meri.

Taksnega moškega, ki si ga želi 95% žensk? Psihično motenega? Ne seri. Pa ni 95% žensk naivnih čustveno nedozorelih fufljic, ki imajo slabo samopodobo, zato želijo takšne, ki ne znajo biti zvesti. Zdrave, lepe, samozavestne in čustveno stabilne ženske, na kratko: kvalitetne ženske, se kurbirjev ognejo na par kilometrov. Ker v glavi s takimi tipi ni vse v redu. So hudo moteni. In kvalitetne ženske niso toliko neodgovorne,da bi tako slabe gene prenašale naprej. Ker se kvaliteta dograjuje z leti, se lahko zgodi, da je takšna ženska v mladosti s kakšnim takšnim, ampak za resno zvezo, za očeta svojih otrok, takšnega ne izberejo. Malo se ozri naokoli, pa boš videl. Ti, kao Playboyčki, imajo kot mladi frajerčki mogoče res kakšne hude bejbe, kot odrasli pa se morajo zadovoljiti s tistim, kar ostane – ali s k.urbicami, ki so same psihično motene, ali z naivnimi neizkušenimi ženskami, ki niso dovolj privlačne, da bi jih že pred njim kdo ujel, v posledici svoje neizkušenosti pa so edine, ki takemu patološkemu lažnivcu sploh še verjamejo in nasedejo, ali pa z nekimi medlimi bež ženskami, ki so pač ostale na trgu.

Ne poznam niti enega kurbirja, ki bi bil kot odrasel zadovoljen, imel hudo ženo in srečen zakon. Vsi varajo še naprej, ne vedo kaj bi sploh radi in se morajo sprijazniti s takšnimi ali drugačnimi ostanki.

A poznate tisto pesem

Lepa dekleta ljubijo barabe,

lepa dekleta jim padajo v objem

imajo jih rade dokler so mlade

potem pa gredo z nekom , ki je star in pošten

Kaj se pritožujes? Kar si izbereš, to imaš. Kogar si izbereš, takšna si. Gliha skupaj striha, pravijo. Če bi izbrala poštenega fanta, ne bi imela težav, ki si jih naštela. Ampak ve pač izbirate nekoga, ki so nedorasli za družinsko življenje, misleč da to prav so, pa še zdaleč niso. Ti vam nikoli ne bodo branili vaših otrok pred nevarnostjo, jih lepo vzgajali v odrasle ljudi, jih ljubili, še več, samo v breme jim bodo.

Danes je zensko tezko dobiti. Vedno jih bo nekaj zmotilo. Še nore in grde zenske, ki jih sploh ne bi mel, so zasedene. Še tiste, ki se zanimajo za isto tematiko in si ti v tisti tematiki alfa in omega, nekaj kar v Evropi skoraj ni nihče, pa ni nekega resnega interesa. Pa čeprav se ženska še kako zanima za to isto tematiko. Tu je nekaj hudo narobe, narobe svet skratka. Pa ne rečem, da sem nor, da nimam dela, da nimam denarja, da nisem samozavesten, da ne bi mogel najti ene normalne ženske, ki ima vse poslihtano v glavi.

Odgovor na objavo uporabnika
Benjamin qwe, 30.03.2024 ob 10:30

Danes je zensko tezko dobiti. Vedno jih bo nekaj zmotilo. Še nore in grde zenske, ki jih sploh ne bi mel, so zasedene. Še tiste, ki se zanimajo za isto tematiko in si ti v tisti tematiki alfa in omega, nekaj kar v Evropi skoraj ni nihče, pa ni nekega resnega interesa. Pa čeprav se ženska še kako zanima za to isto tematiko. Tu je nekaj hudo narobe, narobe svet skratka. Pa ne rečem, da sem nor, da nimam dela, da nimam denarja, da nisem samozavesten, da ne bi mogel najti ene normalne ženske, ki ima vse poslihtano v glavi.

Ne posplošuje. 95% ljudi je poparckanih. Tisti, ki niste, boste morali najti vzrok v sebi, ne v svetu.

Posle jebanja nema kajanja in to bi si morali zapomniti tako babe kot dedci kaj je pa ljubezen o kateri vsi tulite je pa za vse znanstvena fantastika? ☮️☪️✡️💣🤣🤣🤣🤣

Sej ves ka pravijo… treba se je najprej ucit na starem kolesu pol si pa novga kupis…. Zele furam 40 letnico ko ke locena pa ji je prakticno rok poteko, sam fulat se pa zna, ko bo pa postala grda jo pa lagano zamenjam za 2×20 model pa je zadeva resena

Odgovor na objavo uporabnika
66666666666666666, 29.03.2024 ob 14:56

Ti pa res nimaš pravice drugim govoriti, da so umske revice. Poskusi prebrati za seboj, kar si spisalo. Je povsem brez repa in glave in totalno slaboumno. V glavi moraš imeti totalen kaos, da spišeš kaj tako zmedenega.

6⁶66666666666666666 

Jaz sem se pa morala prav zasmejat, ko sem prebrala xxlov sl kaj je že njegov nickname tukaj, ko primerja žensko promiskuiteto z moško borbenostjo v življenju. To pa sploh ni tako slaba primerjava, gledano psihološko.  Če je ženska ‘primorana’ v promiskuiteto, ker je prepričana, da s seksom osvaja teritorije (moškega, status, materialno preskrbljenost oziroma lagodje), je to v nekem smisu res podobno osvajslskim borbam  moških, recimo v športu, poslu, nastopaštvu, materialnem ali intelektualnem tekmovanju, osvajanju žensk ipd.

Sicer pa dotični rad naklada. Z dobro voljo se da pa včasih kaj izluščiti …

New Report

Close