Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako sem slabe volje :((

Kako sem slabe volje :((

No v bistvu bolj žalosten.
Spet sem imel sanje in sicer da sem se menil z očetom od X on kao nič ni vedel…. RES SE MI BO STRGALO!!!!!!

Kaj naj naredim, da ne znorim. Zakaj me to spremlja na vsakem koraku kot nočna mora…

Poleg vsega me je še en nahod al kaj ujel in me sinusi trgajo…

Vse je en k…

Lp, Sharkon

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Poslušaj!danes imaš kafe s Sončkom,ki bo tako lep od frizerke,da po moje tud spat ne boš mogel!Pa ne zaradi hudega:-)))
Drži se stara bajta!A smo al nismo?!
Sp

Hej pikec,malo se umiri…očitno naju spremljajo podobni dogodki…
Mater,jaz tega tudi ne razumem…da se mora vse vrteti v krogu in te znova in znova dohajat…a ne???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sharkon!
Včasih pridejo dnevi, ko smo slabe volje…In tudi ti nisi izjema pri teh dnevih. Žal je tako življenje. Vendar vedi, da vedno posije sonček…čisto vedno…Ko se ti še tak nemogoče zdi, ko je vse skupaj tako črno,…pomisli na to, da bo bolje. In zakaj bo bolje? Zato ker si vredi fant, dober srček imaš in zaslužiš si srečo…
saj bo…boš videl, da bodo prihodnji dnevi boljši in da ti bo spet srček bil v pravih ritmih!
Drži se, pa enega cmokeca za tebe! :*

Trilči!A si ozdravela?Je že cajt,da rit dvigneš,da se ti ne zlepi s postlo!In marš v steno plezat!Drugače pa se vidva s Sharkyem dobita nekje,pa bo hitro bolj veselo!
Sp

P.s.:petič in zadnjič te vprašam,če si dobila tisto j****o fotko?

Nisem dobila j…..e slikce…bela cesta….pozdrav dragec,kako kaj zivljenje…te kdo jezi????Ce ne te bom jaz!!!;))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

…oprosti…ni bilo nalašč….:))))))))))))
Daj se malo nasmejčkaj in mi malo polepšaj dan,pri nas je tak vse sivo in Sončka ni (tega in onega),pa sem prav tako potrta kot ti…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jezi? Še vprašaš!Včeraj mi je skori podstrešje odprlo od pritiska!
Žena moja Trilči,žena!In kar me vi tu čez dan v dobro voljo spravte,rabi ona par minut,da me zabije tri klaftre v beton:-((
Sp

Ja şmo stari moj, sam če bi lahko napisal svoje občutke…

Zato sem ti takrat napisal, spoštuj in ljubi svojo ženko…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ne nisi, nič se ne boj!

A ti imaš tudi take travme?

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ja take smo babe…v sekundi dvajset znamo spravit vse do vrelišča…te pa te ne bom jezila,…no lahko pa te malo spravljam v smeh,če mi bo ratalo…samo daj namig,kako…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne vprašaj….lani avgusta (19.-če sem natančna) sem pustila fanta po štirih letih in tri mesece je bilo OK,zdaj pa že teh nekaj mesecev doživljam nočne more in ga pogrešam iz dneva v dan bolj…ironija pa je,da ne želim k njemu nazaj,ampak imam ga pa še neznansko rada…včasih mislim,da se mi bo zmešalo…noč ali dan…vedno je pred mano on…kriza…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Uh…upam, da mene to ne bo doletelo…
Ker potem me ne čaka nič lepega v življenju…
Zakaj pa si ga pustila?

Aja poleg tega si ga še ti pustila?!
HALO – kako se pol ti sekiraš, sej veš kje je…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

…nisem ga pustila prostovoljno,ker ga ne bi več ljubila ali kaj…ampak,ker se ni zveza več obnesla tako kot sva si želela…pa tudi bil je izredno ljubosumen na vse človeštvo…pa še kup drugih stvari…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

…pa nisem ga pustila prostovoljno,ker mi ne bi bilo več…ampak ker enostavno ni več klapalo…najbolj čudno pa je,ker se imava rada in pogrešava en drugega…Pri nama resnično drži tole: En brez drugega ne moreva,en z drugim pa tud ne…Dilema…

Kaj pa se je tebi zgodilo????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

žal mi je, da je tako :(((
mene bo verjetno tudi prijelo, ko bova šla narazen….ali pa ne… želim si, da me ne bi…
Ker so verjetno blečine hude? 🙁

Škoda,da si bla bolna,če ne bi verjetno,na katerem področju sem doma in kaj zvečer tu počnemo.Pridruži se zvečer,je polno sexa v zraku tukaj;-)
Sp

najhuje je,ker si najprej ful vredi,pol pa čez čas…resnično počasi pride vse za tebo in te tak malo po rami,ter ti prišepne: Halo,tukaj sem!!!….bum…pa se ti če zmešat….No,sicer pa je od človeka odvisno,kako preboleva…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Baje,da je sex dobro zdravilo in droga ob enem…sem že pozabla kako to gre…bo treba kako uro inštrukcije vzet,he he he,:)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:((((((((
kriza…saj čas bo naredil svoje…mora…

Ej, ej, kaksna zalost…pa ne pusti se Sharkon…pa tisto strgalo…ne seri, saj vem, da je hudo ampak pomisli na tiste, ki jim je še huje od tebe in takoj ti bo bolj toplo pri srcu!!!
Cmoka na lička, za boljšo voljo, popoldne pa itak pijeva kavo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Preberi si!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Srce … ne bit tok žalosten … Sej vem, da je hudo … in da se ti srček trga … samo poskusi čimmanj misliti na njo … dobi si kake hobije, ki ti bodo vzeli ves prosti čas … in zaposlili misli … Samo tako jo boš lahko prebolel …

Čene boš tako kot jaz preboleval 8 let … :(((((((( … in verjemi, da ni lahko … res ni lahko … :(((((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uf,ta pa je huda…sem podobnih let,pa si ne znam zamišljat,da bi upoštevala,kaj mi starši rečejo glede izbire mojega partnerja,čeprav spoštujem njihovo mnenje,a JAZ bom tista ki bom živela z njim…dekle očino nima svoje hrbtenice ali pa je potrebovala izgovor…sedaj pa,ali se boš sprijaznil ali pa ne…jaz npr. se še nisem najbolj,ampak živim življenje po svoje…kdaj in če bo bolečina izginila,ti ne znam povedat,lahko pa se kdaj koli hočeš obrneš name ali pa mi pišeš kakšen mail,ker te bom z veseljem “poslušala”…
Ne bom te tolažila z besedami,da bo bolje,verjetno še ne bo tako hitro in nihče ti ne bo mogel pomagat ven iz bolečine,kot pa ti sam…
Mucek postavi se na zadnje tace in se upri žalosti in bolečini,ter se sooči z njima,…jaz včasih kar z lepega pričnem jokat,zadnjič npr.ko sem šla na trening…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close