Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako si to vaša predraga – ne moja – katoliška cerkev predstavlja?

Kako si to vaša predraga – ne moja – katoliška cerkev predstavlja?

Sem za LGBTIQ+. Vsakemu pustim, naj živi svoje življenje. In jaz želim živeti svojega.

Nimam nič proti gayem, lezbijkam, biseksualcem …

Sem za to, da če se ženska odloči za splav, naj ga naredi. Sem proti uzakonjenju prepovedi splava.

Kaj ne vidite, da revščina rodi revščino? Zakaj bi si to delali?

Katoliška cerkev – množite se.

JJ – bi povečal nataliteto.

A obenem je izjavil, da se bojo ljudje mogli prekvalificirat (za nižje poklice). Pa saj to mora priti do vojne na koncu, ni druge. Ni denarja, lakota. Pa še razmnoževali naj bi se.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 24.05.2022 ob 22:59

Sem za LGBTIQ+. Vsakemu pustim, naj živi svoje življenje. In jaz želim živeti svojega.

Nimam nič proti gayem, lezbijkam, biseksualcem …

Sem za to, da če se ženska odloči za splav, naj ga naredi. Sem proti uzakonjenju prepovedi splava.

Kaj ne vidite, da revščina rodi revščino? Zakaj bi si to delali?

Katoliška cerkev – množite se.

JJ – bi povečal nataliteto.

A obenem je izjavil, da se bojo ljudje mogli prekvalificirat (za nižje poklice). Pa saj to mora priti do vojne na koncu, ni druge. Ni denarja, lakota. Pa še razmnoževali naj bi se.

 

cerkev bo vedno proti, saj to pove iskreno

Prav imajo da opozarjajo, beri Sveto pismo , staro zavezo, Sodoma in Gomora, to kar se danes gredo je isto kot so se šli tam, na koncu sledi uničenje in zdrav štart iz nule, predrovstvo je bolezen možgan in tako bi jo bilo treba obravnavati.

Pa nimam nič proti nemilitantnim toplovodarjem, sem imel sodelavca, pač vsi smo vedeli kako je zvezan, obnašal se je povsem normalno, malo fino sicer, z Ljubljanskim naglasom, ni pa težil, nikogar ni drkal v glavo, ni zahteval posebnih pravic, kot rečeno smo povsem normalno shajali brez konfliktov, ne maram pa militantnih pedrov na raznih paradah, ko so imeli pohod za življenje  krščanarji so jihmilitantni pedri , lezbače in anarhisti napadli sredi Ljubljane, ko bi bilo obratno bi bila cela afera, tako pa so Policaji odstranili napadene ne napadalce.

Da ne bo kdo preveč sikal, tudi moja osebna zdravnica je lezba, dokler je profesionalna naj bo kar hoče, ko bo prvič prestopila mejo profesionalnosti bo pač v trenutku bivša …

Za začetek se lahko on prekvalificira v delavca za tekočim trakom.

Odgovor na objavo uporabnika
nič novega ni, 27.05.2022 ob 14:32

cerkev bo vedno proti, saj to pove iskreno

Vic stoletja.

Bog je ustvaril živa bitja s sposobnostjo razmnoževanja.

Razmnoževati se je pa ja luštno,

Zato pa ga jst na koncu seksa raj u asshole potisnem pa tam končam. Ene bejbe pol neki sikajo al pa celo tulijo ampak abortus jim pa le pršparam.

Bog je ustvaril živa bitja s sposobnostjo razmnoževanja.

Razmnoževati se je pa ja luštno,

Prostato je tud ustvaril dosegljivo iz riti, pa obliko riti pa qrca, da skp paše, pa splav je tud ustvaril, pa kontracepcijo.

New Report

Close