Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako so lahko eni tipi tako ogabni

Kako so lahko eni tipi tako ogabni

Danes grem na test – opravim in čakam zunaj skupaj še z množico ljudi na potrdila pred tistim kontejnerjem.

Pride nek tip mlad tak nekje okol 30 –  nosi se kot nek ful hud frajer, gre na test, pride ven  iz kontejnerja, kot rečeno kot pav, roke v tisto trenerko hodi tak na širok in zraven kašlja in hrka tam med nami in  pljuva naokoli svoje izločke… in si pri tem domišlja kak ful hud frajer je…

ogabno… uboga tista, ki ima takega svinjaka doma, ki se ne zna obnašati med ljudmi…

Seveda, očitno omejen kot je, si je domišljal,da je ful hud frajer s takim obnašanjem.

Ker je to kontinuirano počel, sva ga z eno gospo jasno opazili,da večkrat pljuva in hrka tam in nisva mogli, da ne bi komentirali, kako je mogoče,da se nek odrasel moški tako nekulturno obnaša v množici ljudi… očitno naju je slišal pogledal stran in si začel vrtat po nosu… lol

Ste vsi moški taki, ali vas je kaj še normalnih z normalnim bontonom in sposobnostjo osnovnega kulturnega obnašanja.

 

Me res zanima, če ktero žensko taka moška ogaba, ki hrka in pljuva svoje izločke naokoli, privlači.

Verjetno kakšno prasico, glede na to, da je prasec.

Za moškega je sprejemljivo, da se bolj po moško ekstrovertirano obnaša. Ženske pa morate biti sramežljive, tihe in skloniti glavo. To je Allahov red in on najboljše ve.

Odgovor na objavo uporabnika
neverjetno, 14.01.2022 ob 20:07

Danes grem na test – opravim in čakam zunaj skupaj še z množico ljudi na potrdila pred tistim kontejnerjem.

Pride nek tip mlad tak nekje okol 30 –  nosi se kot nek ful hud frajer, gre na test, pride ven  iz kontejnerja, kot rečeno kot pav, roke v tisto trenerko hodi tak na širok in zraven kašlja in hrka tam med nami in  pljuva naokoli svoje izločke… in si pri tem domišlja kak ful hud frajer je…

ogabno… uboga tista, ki ima takega svinjaka doma, ki se ne zna obnašati med ljudmi…

Seveda, očitno omejen kot je, si je domišljal,da je ful hud frajer s takim obnašanjem.

Ker je to kontinuirano počel, sva ga z eno gospo jasno opazili,da večkrat pljuva in hrka tam in nisva mogli, da ne bi komentirali, kako je mogoče,da se nek odrasel moški tako nekulturno obnaša v množici ljudi… očitno naju je slišal pogledal stran in si začel vrtat po nosu… lol

Ste vsi moški taki, ali vas je kaj še normalnih z normalnim bontonom in sposobnostjo osnovnega kulturnega obnašanja.

 

Me res zanima, če ktero žensko taka moška ogaba, ki hrka in pljuva svoje izločke naokoli, privlači.

tem psihicem na tem forumu je to cis ok in normalno

glede na to da bi zensko na silo anal pof…

metek v celo 🙂

Odbijajoče itak.

glede na to da bi zensko na silo anal pof…

Eh ne. Magični stavek je – če me imaš rada, boš že potrpela.

Meni gre na bruhanje ko ga kak neandertalec iz pete potegne in pljune … fuj ogabno

Ista mentaliteta kot tisti, ki namerno kašljajo v folk. Pa noben nima jajc, da bi mu direkt rekel, če gre lahko to stran od ljudi počet.

Odgovor na objavo uporabnika
Setubal, 14.01.2022 ob 21:55

glede na to da bi zensko na silo anal pof…

Eh ne. Magični stavek je – če me imaš rada, boš že potrpela.

ti pa nisi vešč mađioničar

Odgovor na objavo uporabnika
Ne vem točno, 14.01.2022 ob 22:08

Meni gre na bruhanje ko ga kak neandertalec iz pete potegne in pljune … fuj ogabno

Poleti imam odprto okno v.pisarni v službi in včasih spodaj na ulici dejansko slišim koga, ki ga potegne iz pet.

Brez milosti precej glasno rečem.”fuj prasec!”, tako da me lahko sliši.

Odgovor na objavo uporabnika
Senza736, 14.01.2022 ob 22:09

Ista mentaliteta kot tisti, ki namerno kašljajo v folk. Pa noben nima jajc, da bi mu direkt rekel, če gre lahko to stran od ljudi počet.

kaj da ne, sem že rekla komu ki je svinjsko pljuval naokoli, smrklje brisal po sedežu avtobusa in tistim pipačem kruha, ki imajo očitno pomanjkanje nekje, da se z umazanimi rokami spravljajo na žemljice v košku.

Pizda še tok sem bla prijazna da sem pluvačem in smrkačem robčke ponudila 😁😁

jaz sem danes kar direkt komentirala z grdim izrazom, ampak pritiče takemu obnašanju, ker žal ne najdem lepšega –  in sem rekla gospe,da ne razumem kako je lahko neka oseba taka svin.ja v obnašanju, da med množico ljudi hrka in pljuva naokoli svoje izločke… in sem dodala še korona dol ali gor nima to prav nobene veze…

ampak taki osebki, ki ne zmorejo osnovne higiene pa so mi moteči vselej, bili že prej pred korono in bodo vedno.

preprosto ne razumem človeka kaj pade nekomu na misel,da hrka in pljuva v ljudi – a misli,da si kdo želi imeti njegove izločke na sebi… takemu bi rekla – ok, če tako misliš tako, pa pljuni si v robec in si razmaži po faci lasten izpljunek, če misliš,da je to tako fino tvoje izpljunke nositi na sebi, al pa po svojih laseh – ne boš ane, ker je ogabno… torej zakaj potem pljuvaš lastne izpljunke v druge, če ti ga je še samemu na sebi ogabno imeti…

ali pa vrtanje po nosu in vlečenje mačk iz nosu – pa zaboga a ljudje še niso slišali za robec?  Preprosto ne razumem takega obnašanja pri odraslih – pa kot pravim še enkrat nima veze s korono nobene…

tip je očitno slišal moj komentar – nehal je pljuvat, ampak si je začel pa vrtat po nosu… kot pravim po eni strani smešno, sam je pa samo še potrdil svojo nizko in nekulturno mentaliteto… kot bi se hotel dokazat – glej me nisem samo svinja v pljuvanju, tud mačke si znam iz nosu vlečt…

mislim resno… fascinira me to,da je lahko nek odrasel osebek tako nizko v obnašanju-  tega preprosto ne morem razumeti… sam izpade izjemno neumno nedoraslo… kako mu ni nerodno se tako obnašati pred ljudmi in kazati kako ne pozna osnov bontona.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.01.2022 ob 22:26

kaj da ne, sem že rekla komu ki je svinjsko pljuval naokoli, smrklje brisal po sedežu avtobusa in tistim pipačem kruha, ki imajo očitno pomanjkanje nekje, da se z umazanimi rokami spravljajo na žemljice v košku.

Pizda še tok sem bla prijazna da sem pluvačem in smrkačem robčke ponudila 😁😁

to kaj delajo pri tistih samopostrežnih pekarnah v štacunah –  jao neverjetno… znanstvena fantastika je vzeti si rokavico  in z njo jemati izdelke… potem brez rokavice prešlata vse… še najbolj ogabni pa so tisti, ki si še prej prste oslinijo, da  s tisto slino,da vrečko narazen kamor bo žemlje zložil in potem s tako oslinjeno taco šlata kruh… sem že rekla marsikomu, ki sem ga videla v nameri,da bi šaril brez rokavice, da naj si prosim vzame rokavico. Še najraje teh stvari tam sploh ne kupujem… ker me mine ko vidim kako se nekateri obnašajo.

Odgovor na objavo uporabnika
neverjetno, 14.01.2022 ob 22:34

to kaj delajo pri tistih samopostrežnih pekarnah v štacunah –  jao neverjetno… znanstvena fantastika je vzeti si rokavico  in z njo jemati izdelke… potem brez rokavice prešlata vse… še najbolj ogabni pa so tisti, ki si še prej prste oslinijo, da  s tisto slino,da vrečko narazen kamor bo žemlje zložil in potem s tako oslinjeno taco šlata kruh… sem že rekla marsikomu, ki sem ga videla v nameri,da bi šaril brez rokavice, da naj si prosim vzame rokavico. Še najraje teh stvari tam sploh ne kupujem… ker me mine ko vidim kako se nekateri obnašajo.

ma ja. In zaradi takih packov smo omejeni s pct pogoji! matr jim, naj se že naučijo roke umivat in rokavice uporabljat.

Naslednjega bom pa tok napizdila da bo bežal iz trgovine hahaha, ravno take volje sem!!

New Report

Close