Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste doživljali po ločitvi nove aprtnerje bivših.

Kako ste doživljali po ločitvi nove aprtnerje bivših.

res me zanima, od kod ti tako poglobljen vpogled v vse zakone, ki so razpadli… da so vsi razpadli od pomanjkanja seksa….
si ti to kako osebno raziskavo delal ali kako….

Seveda so tudi taki moški, jaz govorim o povprečnem normalnem moškemu ki ne pije alkohola, pomaga v družini, pere, lika, skrbi za otroke. Dejansko današnji moški res delajo vse, v zameno pa seksa stradajo, ena redkih stvari ki jim res uniči ego. In seveda, ločujte se, delajte kar hočete, ampak ne v drugih iskat izgovore da je šel drugam. Ker moški bo še vedno raje izbral normalno žensko, kot možačo ki je stalno nezadovoljna. Hočeš nočeš ženske ste pozabile kaj pomeni biti ženska, posledično vas moški vedno raje zamenjajo za normalno žensko.[/quote]

Razloži mi eno zadevico: opažam namreč, da ostajajo skupaj tisti pari, kjer je ženska do moškega izjemno nesramna. Ali lahko potemtakem razumem tole tako, da seks pri takih parih štima, in zato moški ostanejo v zvezi? Ker jaz pa moškega, ki bi prenašal moje nesramnosti, res ne bi hotela… In seveda tudi obratno ne (da bi imela moškega, ki bi bil nesramen do mene). Tako da imam občutek, da mora biti v ljudeh poleg želje po seksu še kaj drugega. No, vsaj v nekaterih ljudeh.[/quote]

Definiraj mi nesramnost? po navadi enačite iskrenost z nesramnostjo. Pač ja, seveda obstajajo tudi pari (v veliki manjšini) ki shajajo tudi brez seksa. JE pa tko da besede ne bolijo, dejanja pa zelo. Očitno pa pri tvojem primeru seks štima v nulo. Lahko pa je tudi moški copata in noče biti sam. Še vedno je to odklon od povprečnega, uspešnega moškega srednjih let kakršnih je večina med nami.

Bravo, super napisano:))))

res me zanima, od kod ti tako poglobljen vpogled v vse zakone, ki so razpadli… da so vsi razpadli od pomanjkanja seksa….
si ti to kako osebno raziskavo delal ali kako….[/quote]

Nimam vpogleda v vsak zakon, ga niti ne rabim. Znam pa zelo dobro opazovat, predvsem pa razumem kaj rabijo moški. Pač vem da večini direktne besede nikoli niso všeč, ker celo življenje živijo v iluzijim, ki si jo sami postavijo (ni čudno da me najbolj napadajo samske ločenke) ampak tak pač sem. Večina zakonov dveh povprečnih gre danes narazen zgolj in samo zaradi seksa. In to se ve iz katere strani ga primanjkuje. Pač žalostno, ampak resnično

Tipična (moško šovinistična) od tebe.
Mal pozabljaš, da varajo (in odhajajo) tudi moški, ki imajo doma seksa dovolj. Ker da
rabijo spremembo. Ker doma ni izziva, adrenalina.
Aja, pa fajn, da enkrat priznaš, da moškim za otroke dol visi.
Meni je super, da je enakost – mi vsaj takihle egoističnih pras*cev ni treba pod prisilo
okolice ni treba prenašati.

Avtorici pa – ne razumem, zakaj se počutiš manj vredno, če nimaš takoj prec novega partnerja?
A ženska je nekaj vredna samo, če je v zvezi? Saj ni važno kakšen je, samo da je z mano?
Zakaj se ponižuješ – “on ima novo, jaz pa ne, kaj je narobe z mano”? Nič ni narobe s tabo.
Krasna si, samo preboleti moraš neuspešno zvezo in se postaviti najprej na lastne noge, potem
pa — pride, kar pride, če pa ne, tudi nič hudega.[/quote]

Redko varajo moški, ki imajo doma dovolj. Po navadi je razlika v tem kaj je za ženske dovolj in kaj je za moške dovolj. In nasmiham se ko zadnje čase opazujem zafrustrirane 40 letne ločenke, ki jih nihče noče kako sebe in javnost prepričujejo da ni problem v njih. Potem pa popolnoma znorijo ko jim moški reče, da ni čudno, če pa seksajo samo ob praznikih. Egoistični prasec je kvečjemu tisti ki ne razume da ima njegov mož/žena tudi potrebe ki so mogoče drugačne od njihovih. Nimam nobene empatije do žensk ki niso sposobne obdržat moža, ker vem kaj je razlog v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Medtem v ZDA javnost razburja zapis 10 visoko izobraženih žensk ki so se odločile da bodo eno leto vsak dan seksale s svojimi možmi. So ugotovile neverjetne spremembe v odnosih med možem in ženo. Pač ja važno da se tolažimo kako smo boge zaradi drugih. Glede na to, da te stisne ker si je tvoj poiskal drugo mi je pa jasno kakšen odnos sta imela.[/quote]

Nimaš prav. Predpogoj, da partnerja seksata je, da se tudi sicer lepo razumeta, imata odličen odnos, se pogovarjata, partner pelje družino v kino, na izlet, si vzame čas za partnerko, tako da se počuti ljubljena in spoštovana. Enako je s strani žene do moža. Če tega ni , potem moški ne more pričakovati, da bo pa žena pripravljena na seks takrat, ko se bo njemu dvignu. Kaj mi bo mož, ki dela cele dneve in si ne vzame časa zame in otroke, vsaj ob nedeljah, kakšnih praznikih, dopustu, ko gredo vse normalne družine skupaj nekam na izlet, ali pač so samo skupaj, jaz pa vedno sama povsod. To zelo, zelo boli-bolj kot batine. Pol pa njegov poslovni partner priredi fešto in mi reče–moraš it, zaradi spoštovanja do poslovnega partnerja. Marš, če me celo leto ni videl in se mi ni posvetil niti toliko, kot je za nohtom črnega, ne rabim niti jaz njemu špilat priveska, ki ga vzame s seboj, takrat ko mu to paše in koristi.

res me zanima, od kod ti tako poglobljen vpogled v vse zakone, ki so razpadli… da so vsi razpadli od pomanjkanja seksa….
si ti to kako osebno raziskavo delal ali kako….[/quote]

Nimam vpogleda v vsak zakon, ga niti ne rabim. Znam pa zelo dobro opazovat, predvsem pa razumem kaj rabijo moški. Pač vem da večini direktne besede nikoli niso všeč, ker celo življenje živijo v iluzijim, ki si jo sami postavijo (ni čudno da me najbolj napadajo samske ločenke) ampak tak pač sem. Večina zakonov dveh povprečnih gre danes narazen zgolj in samo zaradi seksa. In to se ve iz katere strani ga primanjkuje. Pač žalostno, ampak resnično[/quote]
ja seveeeda… saj pravim, pojma nimaš o ljudeh. pa za nekega terapevta se tu gor prestavljaš.
po tvojem pa bi morala biti ženska stroj, ki da moškemu v vsakemu primeru noge narazen, da se sprazni.
samo zato, da bo srečen, da ne bo s polnimi jajci hodil okoli, pol pa ne bo varal….

sem se že pogovarjala s kakšnimi ločenimi moškimi in večinoma nihče ni videl problema v seksu, ampak čisto drugje.

Razloži mi eno zadevico: opažam namreč, da ostajajo skupaj tisti pari, kjer je ženska do moškega izjemno nesramna. Ali lahko potemtakem razumem tole tako, da seks pri takih parih štima, in zato moški ostanejo v zvezi? Ker jaz pa moškega, ki bi prenašal moje nesramnosti, res ne bi hotela… In seveda tudi obratno ne (da bi imela moškega, ki bi bil nesramen do mene). Tako da imam občutek, da mora biti v ljudeh poleg želje po seksu še kaj drugega. No, vsaj v nekaterih ljudeh.[/quote]

Definiraj mi nesramnost? po navadi enačite iskrenost z nesramnostjo. Pač ja, seveda obstajajo tudi pari (v veliki manjšini) ki shajajo tudi brez seksa. JE pa tko da besede ne bolijo, dejanja pa zelo. Očitno pa pri tvojem primeru seks štima v nulo. Lahko pa je tudi moški copata in noče biti sam. Še vedno je to odklon od povprečnega, uspešnega moškega srednjih let kakršnih je večina med nami.[/quote]

Kaj pa vem, kako moški razumejo tisto, kar jaz razumem kot nesramnost. V mislih imam sicer samo dva primera in se vedno znova čudim, kako da moška vse, kar si ženski privoščita na njun račun, tako mirno prenašata. Morda samo jaz narobe razumem in sta ženski upravičeno jezni na moška. Morda je pa v ozadju, v skladu s tvojo teorijo, neizmerno fantastičen seks.

MOgoče pa sta moška zgolj copati pa drugega niti ne bi dobila. Pač ni normalno da moški prenaša žaljenje od žensk.

Nimam vpogleda v vsak zakon, ga niti ne rabim. Znam pa zelo dobro opazovat, predvsem pa razumem kaj rabijo moški. Pač vem da večini direktne besede nikoli niso všeč, ker celo življenje živijo v iluzijim, ki si jo sami postavijo (ni čudno da me najbolj napadajo samske ločenke) ampak tak pač sem. Večina zakonov dveh povprečnih gre danes narazen zgolj in samo zaradi seksa. In to se ve iz katere strani ga primanjkuje. Pač žalostno, ampak resnično[/quote]
ja seveeeda… saj pravim, pojma nimaš o ljudeh. pa za nekega terapevta se tu gor prestavljaš.
po tvojem pa bi morala biti ženska stroj, ki da moškemu v vsakemu primeru noge narazen, da se sprazni.
samo zato, da bo srečen, da ne bo s polnimi jajci hodil okoli, pol pa ne bo varal….

sem se že pogovarjala s kakšnimi ločenimi moškimi in večinoma nihče ni videl problema v seksu, ampak čisto drugje.[/quote]

Ja seveda, spet si posplošila. Moški ti ne bo nikoli priznal da je problem v seksu, ker ve da bo dobil predzna neandertalca. NE govorim da mora bit stroj za seks, govorim o tem da je seks normalna potreba vsakega moškega. Če dobi samo ob praznikih potem bo iskal drugje.


ja seveeeda… saj pravim, pojma nimaš o ljudeh. pa za nekega terapevta se tu gor prestavljaš.
po tvojem pa bi morala biti ženska stroj, ki da moškemu v vsakemu primeru noge narazen, da se sprazni.
samo zato, da bo srečen, da ne bo s polnimi jajci hodil okoli, pol pa ne bo varal….

sem se že pogovarjala s kakšnimi ločenimi moškimi in večinoma nihče ni videl problema v seksu, ampak čisto drugje.[/quote]

Ja seveda, spet si posplošila. Moški ti ne bo nikoli priznal da je problem v seksu, ker ve da bo dobil predzna neandertalca. NE govorim da mora bit stroj za seks, govorim o tem da je seks normalna potreba vsakega moškega. Če dobi samo ob praznikih potem bo iskal drugje.[/quote]
saj pravim, pojma nimaš.
še noben, ki se je ločeval, ni jamral, da bi dobil samo enkrat na tri kvatre. problemi so bili drugje.

Redko varajo moški, ki imajo doma dovolj. Po navadi je razlika v tem kaj je za ženske dovolj in kaj je za moške dovolj. In nasmiham se ko zadnje čase opazujem zafrustrirane 40 letne ločenke, ki jih nihče noče kako sebe in javnost prepričujejo da ni problem v njih. Potem pa popolnoma znorijo ko jim moški reče, da ni čudno, če pa seksajo samo ob praznikih. Egoistični prasec je kvečjemu tisti ki ne razume da ima njegov mož/žena tudi potrebe ki so mogoče drugačne od njihovih. Nimam nobene empatije do žensk ki niso sposobne obdržat moža, ker vem kaj je razlog v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Medtem v ZDA javnost razburja zapis 10 visoko izobraženih žensk ki so se odločile da bodo eno leto vsak dan seksale s svojimi možmi. So ugotovile neverjetne spremembe v odnosih med možem in ženo. Pač ja važno da se tolažimo kako smo boge zaradi drugih. Glede na to, da te stisne ker si je tvoj poiskal drugo mi je pa jasno kakšen odnos sta imela.[/quote]

Nimaš prav. Predpogoj, da partnerja seksata je, da se tudi sicer lepo razumeta, imata odličen odnos, se pogovarjata, partner pelje družino v kino, na izlet, si vzame čas za partnerko, tako da se počuti ljubljena in spoštovana. Enako je s strani žene do moža. Če tega ni , potem moški ne more pričakovati, da bo pa žena pripravljena na seks takrat, ko se bo njemu dvignu. Kaj mi bo mož, ki dela cele dneve in si ne vzame časa zame in otroke, vsaj ob nedeljah, kakšnih praznikih, dopustu, ko gredo vse normalne družine skupaj nekam na izlet, ali pač so samo skupaj, jaz pa vedno sama povsod. To zelo, zelo boli-bolj kot batine. Pol pa njegov poslovni partner priredi fešto in mi reče–moraš it, zaradi spoštovanja do poslovnega partnerja. Marš, če me celo leto ni videl in se mi ni posvetil niti toliko, kot je za nohtom črnega, ne rabim niti jaz njemu špilat priveska, ki ga vzame s seboj, takrat ko mu to paše in koristi.[/quote]

Govori kar hočeš, moški se ne bo trudil za partnerko ker nič ne dobi v zameno. Največkrat je tako, da ko ni seksa tudi odnosa ni več. Živimo v času ko je urnik naspidiran v nulo za ene in za druge. V normalnih zvezah si dela partnerja delita med seboj. Dejstvo je da danes moški v gospodinjstvo opravijo bistveno več dela kot včasih. Pri najpomembnejšem opravilu za moške pa razlike ni. In dejstvo je, da moški je vedno odziv na žensko. Ženske pravijo da ni več kavalirjev, ni jih ker niso spoštovani in nimajo nič od tega. Danes ni več družinski moških, ni jih ker so bili slej kot prej prevarani in so izgubili zaupanje v to. Ženske ste se emancipirale, moški pa so se temu prilagodili. Vsak normalen moški na tem svetu komaj čaka da se poseksa s svojo ženo. Večina jih en bo priznala, ker ve da potem pol leta ne bodo dobili, ampak dejstva so pač taka. Ker z bližino ki jo nudi seks se tudi odnos med obema precej poglablja. In tega ne trdim jaz, to trdijo ženske ki so šle v take spremembe. In seveda ni samo seks, je pa lepilo med dvema v zvezi. Ko ni več lepila se tudi ostale stvari začnejo krhat. Da se bo pa moški en teden trudil pa enkrat dobil pa ne moreš pričakovati. Tako neumni današnji moški niso več.

Ja seveda, spet si posplošila. Moški ti ne bo nikoli priznal da je problem v seksu, ker ve da bo dobil predzna neandertalca. NE govorim da mora bit stroj za seks, govorim o tem da je seks normalna potreba vsakega moškega. Če dobi samo ob praznikih potem bo iskal drugje.[/quote]
saj pravim, pojma nimaš.
še noben, ki se je ločeval, ni jamral, da bi dobil samo enkrat na tri kvatre. problemi so bili drugje.[/quote]

Ja seveda ti ne bodo rekli da so se ločili zaradi seksa. Rekli ti bodo ni bilo več pravega odnosa, spoštovanja med nama. Pozabil ti bo pa povedat, da je takoj novo dobil. POzabil ti bo tudi povedat da je spoštovanje padlo ko ni bilo seksa. Realno moški samo v moški družbi pove zakaj se je ločil, ker v ženski ve da mora biti politično korekten. In nikjer nisem trdil, da ne obstajajo drugi razlogi za ločitev, vendar so v manjšini. Samo neumen moški se loči od žene ki mu da seksat kadar hoče. Pa naj bo dovolj

[/quote]

Ga. Resnica osupljivo, da je vaše strinjanje postalo človeško:))[/quote]

Korenček si v češpljo ali v rit vstavi, pa s palico potolči… Potem si vzemi veliko časa in se ne spreminjaj. To je edina pot do nirvane, sreče, oz normalnosti za večino žensk.

Pa jaz pa še vseeno mislim, da se seks med partnerjema ne konča kar tako brez vzroka. Tako da…če ni seksa, bi moral vsak od partnerjev malo pomisliti, da ga pa morda krepko kje v odnosu lomi. Ampak kakšnemu (moškemu ponavadi) je seveda lažje, da najde drugo trapico.

Tu pa moram priznati, da imam osebno izkušnjo izpred mnogih let. Bolj ko sem bila zanemarjana s strani partnerja, manj se mi je dalo seksat (in tudi se ukvarjati z njim na druge načine). In namesto reševanja odnosa, se je dečko začel ozirati za drugimi. Razhod je bil seveda logičen. In Puma bo trdil, da zato, ker je bilo v zvezi premalo seksa, jaz pa, da zato, ker nisem imela ustreznega partnerja. 🙂


saj pravim, pojma nimaš.
še noben, ki se je ločeval, ni jamral, da bi dobil samo enkrat na tri kvatre. problemi so bili drugje.[/quote]

Ja seveda ti ne bodo rekli da so se ločili zaradi seksa. Rekli ti bodo ni bilo več pravega odnosa, spoštovanja med nama. Pozabil ti bo pa povedat, da je takoj novo dobil. POzabil ti bo tudi povedat da je spoštovanje padlo ko ni bilo seksa. Realno moški samo v moški družbi pove zakaj se je ločil, ker v ženski ve da mora biti politično korekten. In nikjer nisem trdil, da ne obstajajo drugi razlogi za ločitev, vendar so v manjšini. Samo neumen moški se loči od žene ki mu da seksat kadar hoče. Pa naj bo dovolj[/quote]

hehehehe
in ti misliš, da je to rešitev :)))))
seveda, takoj novega partnerja, pa je življenje super in lepo

lol

ti niti prebrat nisi sposoben, kaj napišem.
tipi so mi eksplicitno razlagali, da je bilo kvalitetnega seksa v zakonu dovolj. nimam razloga, da jim ne bi verjela.

Ga. Resnica osupljivo, da je vaše strinjanje postalo človeško:))[/quote]

Korenček si v češpljo ali v rit vstavi, pa s palico potolči… Potem si vzemi veliko časa in se ne spreminjaj. To je edina pot do nirvane, sreče, oz normalnosti za večino žensk.[/quote]

Človek, logično preberi, kaj sem napisala. Celoten zapis.

Ga. Resnica osupljivo, da je vaše strinjanje postalo človeško:))[/quote]

Korenček si v češpljo ali v rit vstavi, pa s palico potolči… Potem si vzemi veliko časa in se ne spreminjaj. To je edina pot do nirvane, sreče, oz normalnosti za večino žensk.[/quote]

Je blo pričkvat, da ti bo kmal tablet popustu:))))))))))))))))))))))))))))))))))) Tudi to je gola resnica:))))))))))))

To je tudi res, ampak normalna zveza s seksom se bo bistveno težje skrhala kot normalna zveza brez seksa. O tem ti govorim.

Pomanjkanje seksa v zakonu je zmeraj posledica, ne vzrok, zato je izjava, da zveze razpadejo zaradi pomanjkanja seksa, bedarija prve klase. Konec koncev je tudi masturbacija seks in je če moški potreben seksa, si ga lahko vrže na roko. Pa ni enako, ne? Po navadi gre za pomanjkanje pozornosti in naklonjenosti, intime in ja, tega največ dobimo pri seksu. Zakaj nam ni do tega – no, tukaj so pa razlogi za razpad zveze.

Čist zanimivo je videti, kaj je (za ženske) najpogostejši vzrok za ločitev.

Zelo visoko je recimo alkoholizem partnerja. Puma bo jasno spet planil, da
pijejo zato, ker ni seksa. Ni res. Pijača je pač še ena od “potreb”, ki jih mora
imeti moški izpolnjenih, da je srečen. Ženske pa prej ali slej izgubijo razumevanje
do te potrebe (pra*sice kakšne so) in gredo.

Drugi zelo pogost razlog je zanemarjanje žene. Ali je deloholik, ali skrajni športnik,
ali blazen biznismen….ni važno, vse je prej, kot žena na vrsti. Cele mesece prihaja
domov pozno zvečer (če sploh) vse poteka mimo in brez njega. Kmalu tudi seks, ja.

Varanje je tudi pogosto, ampak pomanjkanje seksa je zgolj izgovor. Ker tak moški,
ko gre od žene (po ločitvi) k ljubici, skoraj takoj začne varati tudi njo. In naslednjo.
In tako naprej. Ker taka igra očitno njegova “potreba” in kot vemo, morajo biti te izpolnjene.

Korenček si v češpljo ali v rit vstavi, pa s palico potolči… Potem si vzemi veliko časa in se ne spreminjaj. To je edina pot do nirvane, sreče, oz normalnosti za večino žensk.[/quote]

Je blo pričkvat, da ti bo kmal tablet popustu:))))))))))))))))))))))))))))))))))) Tudi to je gola resnica:))))))))))))[/quote]

Joj pa res, pozabila vzet!

Lepo te prosm, povej mi, ali se tebi tako pisanje zdi normalno? Meni nikakor ne, le zelo običajno… Opozorim pa na ntako pisanje zato, ker se take puhoglavke ne zavedajo grozot ki jih nevede povzročajo. Kajti dejstvo je, da ni edina lenuhinja, in jo večina z veseljem posluša, ravno kontra kot priporoča: http://www.delo.si/druzba/dr-andrej-perko-v-oni-to-je-rezultat-upognjeni-sin-ki-caplja-za-mamico_2.html

Korenček si v češpljo ali v rit vstavi, pa s palico potolči… Potem si vzemi veliko časa in se ne spreminjaj. To je edina pot do nirvane, sreče, oz normalnosti za večino žensk.[/quote]

Ženska obuj se v superge, pa odlaufaj ene 30 kilometrov, da boš spoznala ali si gnoj ali ne. Ko boš pa pretekla lj maraton, ali pa prehodila vsaj ene 20 slovenskih dvatisočakov, mi bo pa vredno s teboj debatirat.

Človek, logično preberi, kaj sem napisala. Celoten zapis.[/quote]

Je blo pričkvat, da ti bo kmal tablet popustu:))))))))))))))))))))))))))))))))))) Tudi to je gola resnica:))))))))))))[/quote]

Joj pa res, pozabila vzet!

Lepo te prosm, povej mi, ali se tebi tako pisanje zdi normalno? Meni nikakor ne, le zelo običajno… Opozorim pa na ntako pisanje zato, ker se take puhoglavke ne zavedajo grozot ki jih nevede povzročajo. Kajti dejstvo je, da ni edina lenuhinja, in jo večina z veseljem posluša, ravno kontra kot priporoča: http://www.delo.si/druzba/dr-andrej-perko-v-oni-to-je-rezultat-upognjeni-sin-ki-caplja-za-mamico_2.html%5B/quote%5D

No…ti se seveda moraš spremeniti. 🙂

Puhoglavka :-))) Priznam, da to sem pa za sebe prvič slišala. Ni me ravno pobožalo po egu, ampak kakšne pretirane škode pa tudi ne bo naredilo.

Človek mora včasih o sebi namreč spoznati tudi to, da ni z njim nič narobe. Pa čeprav bi ga mnogi radi prepričali, da je. Samo to je bilo moje sporočilo. Ker nekateri, sploh kakšne obupane ženske (ki niso obupane po svoji krivdi), takšno sporočilo potrebujejo.

Gola resnica, nihče ti ne oporeka, da si mnogo zase in na sebi naredila. Ampak ne teži zdaj s tem ostalim. OK?

Ti pa ne trosi naokoli svoje gnoja, OK?

New Report

Close