Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste doživljali po ločitvi nove aprtnerje bivših.

Kako ste doživljali po ločitvi nove aprtnerje bivših.

Ti pa ne trosi naokoli svoje gnoja, OK?[/quote]

Kakšnega gnoja spet…. A ker Andrej Perko ni moj guru, je pa vse, kar povem, gnoj? Nimamo vsi enakih izkušenj in ne potrebujemo vsi enakih nasvetov. Ta mantra, da se moramo spremeniti, je očitno tako zakoreninjena, da verjamem, da je težko sprejeti eno, ki meni, da smo mnogi v redu tudi takšni, kot smo. Ljudem je včasih samo treba dati vedeti, da naj se ne vtikajo v nas.

Evo, točno tako. Pri meni gre za razlog št. 2- moj je skrajni deloholik – prihaja domov pozno zvečer,–seveda ni seksa, ker zaspi v 15-ih sekundah. Kaj naj s takšnim človekom? Je to življenje? Zagotovo ne.

Ženske pač nikoli ne boste razumele. MIlijonkrat je bilo dokazano da par ki redno seksa veliko lažje rešuje težave, je bolj povezan in se več pogovarja. O tem tudi govorijo same ženske.

Vedno govorim o tistih moških ki predstavljajo povprečje in jih je posledično največ. Odkloni, kar tvoj primer vsekakor je, ne dokazujejo ničesar. To da se ženske ločujejo zaradi alkohola čisto verjamem. MOški pa se ločujejo zaradi seksa

Vedno govorim o tistih moških ki predstavljajo povprečje in jih je posledično največ. Odkloni, kar tvoj primer vsekakor je, ne dokazujejo ničesar. To da se ženske ločujejo zaradi alkohola čisto verjamem. MOški pa se ločujejo zaradi seksa[/quote]

Statistika pravi, da 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pobud za ločitev dajo ženske.
Torej?

Oj me lahko kontaktiras

…samo malo počakaj

Običajno ženske zahtevajo ločitev. Se ločita in potem se ta ženska še vedno ukvarja z bivšim? Če je bivši, je bivši. Vsak gre svojo pot. Kaj se je še potrebno obremenjevati z njenimi/njegovimi novimi?

Puma ti si car točno tako je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je sex. Vse ostalo se prilagodiš in zdržiš tudi nezrelosti žena ki mislijo, da ko imajo otroke bo že poštimal. Saj potem še samo zaradi otrok se nekako trudiš z njo pogovoriti. Drage moje ve ste se emancipirale (prevzemate oblast) mi pa smo se osamosvojili in zmoremo sami le čas potrebujemo da dojamemo. Toda naravnost osebkov in osnovne potrebe so ostale enake, prej kot oboji to dojamemo več bo zadovoljstva na tem svetu. Vsa nova tehnologija in posledice se prvotno opažajo na vas. Spoštovanju do pravih moških se izraža z aktivnim delom v postelji (pogovori, igrice, igračke,….) pa da se razumemo nifomanke odpadejo in sprevrženost enako ta boli. V osnovi imamo možki (pravi) zlato srce a ko verjameš frendom/frendicam gre vse v k… (povej mi s kom se družiš in povem ti kdo si).

Vse ostale zgodbe som bolj preusmirjanje pozornosti in iskanje opravičil.

Ko pa pride do maščevanj in revanšizma uf hudo. Oboji berite OSHOTA, po možnosti skupaj ob svečkah pol se fajn dol dajte med tem ko pralni stroj opere vsaj 3x na teden in je zmaga ostalo bo vse se samo naredilo.

New Report

Close