Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus kako ste imeli potek bolezni tisti, ki ste imeli blago obliko

kako ste imeli potek bolezni tisti, ki ste imeli blago obliko

Blag potek smo imeli tisti, ki smo preboleli praktično neopazno, npr. samo z nekajdnevno izgubo voha in okusa, brez drugih simptomov

Ti pa, če veš, da moraš iti nekaj urediti, pač moraš iti. Se držiš zaščitnih ukrepov, narediš kar moraš s čim manj stikov z drugimi in se potem vrneš domov.
Je pač treba pretehtati, kaj je pomembnejše – strogo biti doma, ob tem pa nastane večja poslovna škoda, ali na varen način urediti nujne obveznosti in potem bolj pomirjeno počivati doma.
[/quote]

Super! Cez en teden bojo pa celo firmo zaprl! Uni pa se vse doma in tako naprej… Kdo bo pol nujne zadeve urejal?
Sploh pa imas karantensko odlocbo in nimas kej okol hodit!
Pa kaj ne razumete? Kuzna si, neglede na tvoje pocutje! Pomisli na tiste, ki bodo morda pokasirali hujse znake. In pol posledicno smo doma vsi, ker eni hodijo okol bolani!
Jest bi rada ostala zdrava, pa se kej lajfa mela.

Super! Cez en teden bojo pa celo firmo zaprl! Uni pa se vse doma in tako naprej… Kdo bo pol nujne zadeve urejal?
Sploh pa imas karantensko odlocbo in nimas kej okol hodit!
Pa kaj ne razumete? Kuzna si, neglede na tvoje pocutje! Pomisli na tiste, ki bodo morda pokasirali hujse znake. In pol posledicno smo doma vsi, ker eni hodijo okol bolani!
Jest bi rada ostala zdrava, pa se kej lajfa mela.
[/quote]

Pa kaj je s tabo narobe?? Kakšno firmo zapirat? Ženska pravi, da bo šla v PRAZNO pisarno, ko ni več NOBENEGA TAM! kaj tebi ni jasno? Koga bo okužila po tvoje?

Kaj pa vsi tisti, ki se sploh ne testirajo, kaj pa vsa mularija, ki je zdaj smrkava po šolah in vrtcih in veselo širi zadevo, tukaj pa ena ženska ne bi smela za eno uro v pisarno, KJER NIKOGAR NI!!

Super! Cez en teden bojo pa celo firmo zaprl! Uni pa se vse doma in tako naprej… Kdo bo pol nujne zadeve urejal?
Sploh pa imas karantensko odlocbo in nimas kej okol hodit!
Pa kaj ne razumete? Kuzna si, neglede na tvoje pocutje! Pomisli na tiste, ki bodo morda pokasirali hujse znake. In pol posledicno smo doma vsi, ker eni hodijo okol bolani!
Jest bi rada ostala zdrava, pa se kej lajfa mela.
[/quote]

Ne vem, zakaj bi firmo zapirali. Evo, sem že nazaj. Uredila vse potrebno in zdaj sem mirna. Nikogar nisem srečala po poti, imam svoj ključ. Preden sem vstopila, sem si nataknila zaščitne rokavice, imela odprto okno v pisarni, ko sem končala, sem razkužila vse površine, jutri pa bo čistilka to še enkrat naredila. Ne vem, koga bi lahko okužila.

Hči imela blago obliko.
Navodila NIJZ so bila, da se ji karantena zaključi po 10 dneh NE od pozitivnega testa, ampak dva dni pred prvim pojavom znakov. Test je bil pozitiven ‘šele’ 3 dni po pojavu znakov. V karanteni je bila vsega skupaj 5 dni.

Počutje: nič ni vohala, glavobol.
Brez vročine in kašlja.

Ne vem, zakaj bi firmo zapirali. Evo, sem že nazaj. Uredila vse potrebno in zdaj sem mirna. Nikogar nisem srečala po poti, imam svoj ključ. Preden sem vstopila, sem si nataknila zaščitne rokavice, imela odprto okno v pisarni, ko sem končala, sem razkužila vse površine, jutri pa bo čistilka to še enkrat naredila. Ne vem, koga bi lahko okužila.
[/quote]

eni smo pač odgovorni tudi do svojega dela. Ne poslušaj tistih, ki nabijajo, da moraš ostat doma ne glede na vse, pa če propadejo vsi projekti, kaj njih briga, naj njihovo delo opravijo drugi, če pa ne morejo, pa bog pomagaj. Grem stavit, da v tvoji službi vedo, da se lahko nate zanesejo. In ne, s takim pristopom ne moreš nikogar okužiti.

Pa kaj je s tabo narobe?? Kakšno firmo zapirat? Ženska pravi, da bo šla v PRAZNO pisarno, ko ni več NOBENEGA TAM! kaj tebi ni jasno? Koga bo okužila po tvoje?

Kaj pa vsi tisti, ki se sploh ne testirajo, kaj pa vsa mularija, ki je zdaj smrkava po šolah in vrtcih in veselo širi zadevo, tukaj pa ena ženska ne bi smela za eno uro v pisarno, KJER NIKOGAR NI!!
[/quote]

A z mano kaj je? Ne! Kaj je s tabo?
Ceu svet je na glavo postavljen zarat takih, ki veselo stempljajo naokol bolani! In ti sprašuješ, kaj je z mano!?

A z mano kaj je? Ne! Kaj je s tabo?
Ceu svet je na glavo postavljen zarat takih, ki veselo stempljajo naokol bolani! In ti sprašuješ, kaj je z mano!?
[/quote]

Ne. Cel svet je postavljen na glavo zaradi takšnih, ki iz znosne nalezljive bolezni delajo neznosno grozo.

Ljudje spijo v istih posteljah, pa se marsikje partnerji ne nalezejo, kaj šele, da bi zaradi hoje po ulici kar padali nezavestni po tleh.

Super! Cez en teden bojo pa celo firmo zaprl! Uni pa se vse doma in tako naprej… Kdo bo pol nujne zadeve urejal?
Sploh pa imas karantensko odlocbo in nimas kej okol hodit!
Pa kaj ne razumete? Kuzna si, neglede na tvoje pocutje! Pomisli na tiste, ki bodo morda pokasirali hujse znake. In pol posledicno smo doma vsi, ker eni hodijo okol bolani!
Jest bi rada ostala zdrava, pa se kej lajfa mela.
[/quote]

Pa ostani doma. Veš, kjerkoli in kadarkoli te zunaj doma ogrožajo raznorazni virusi.
No, pravzaprav te ogrožajo tudi doma, tako da pojdi raje ven.

A z mano kaj je? Ne! Kaj je s tabo?
Ceu svet je na glavo postavljen zarat takih, ki veselo stempljajo naokol bolani! In ti sprašuješ, kaj je z mano!?
[/quote]

Ženska. Ni. Srečala. Nikogar. Prazno pisarno je razkužila. Kdo se bo zaradi nje okužil?

Ojoj, torej verjetno ni konec?? Kaj pa tisti asimptomatski, ki naj bi jih bilo precej? A tisti pa čisto nič nimajo? Jaz sem se pa že zmenila, da bi prišla v pisarno popoldan, ko ni nikogar tam, da uredim ene zadeve za jutri, ker nihče drug tega ne zna in je nujno. Avto, pisarna, domov.
[/quote]

Moja sodelavka sploh vedela ne bi, da ga ima, če ne bi za našo branžo veljalo obvezno tedensko testiranje. Razen rahle utrujenosti in 2 dni glavobola, ni imela simptomov.

Moja sodelavka sploh vedela ne bi, da ga ima, če ne bi za našo branžo veljalo obvezno tedensko testiranje. Razen rahle utrujenosti in 2 dni glavobola, ni imela simptomov.
[/quote]

Sem pozabila še dodati, da od začetka epidemije uživa D3 vitamin.

Ne vem kakšna firma je to in kako resno jemlje epidemijo. Mogoče bi bilo najbolje, da obvestiš nadrejenega in naj ti on pove ali priti ali ne. Pri nas v službi imamo zelo strog režim. Delamo od doma in če želimo delati v pisarni, moramo predhodno obvestiti nadrejenega (mora odobriti prihod) in uslužbenca, ki pregleduje pisarne, da nista več kot dva na pisarno. Pri varnostniku se avtomatsko preveri telesna temperatura in če se prižge rdeča lučka, ti zavrne vstop v firmo. Ob neupoštevanju ukrepov lahko sledijo sankcije.

Kakšne sankcije pa so bile pozimi, ko vam je konstantno kazalo nepravilno prenizko temperaturo?
Ste dobili kakšne ekstra nagrade, ko so vam izmerili npr. 34 °C?

Kaj pa bo poleti, ko boste prihajali pregreti? Boste zaprli podjetje do jeseni?

Ti bi šla v službo??
A misliš,da si doma samo zato, ker se slabo počutiš?
DOMA SI ZATO, DA NE KUŽIŠ DRUGIH!
Pa prekleti norci! Eno faking leto se že jebemo s tem virusom, pa še kar vam ni nič jasno!
Saj ni čudno, da smo tam, kjer smo, če cel kup okuženih hodi v službe in vsepovsod! Potem pa umrejo sodelavci, sorodniki ali kar eni x ljudje, ki so bili v stiku z idiotom, ki je imel blag potek!

Ne vem, zakaj bi firmo zapirali. Evo, sem že nazaj. Uredila vse potrebno in zdaj sem mirna. Nikogar nisem srečala po poti, imam svoj ključ. Preden sem vstopila, sem si nataknila zaščitne rokavice, imela odprto okno v pisarni, ko sem končala, sem razkužila vse površine, jutri pa bo čistilka to še enkrat naredila. Ne vem, koga bi lahko okužila.
[/quote]

Okužena je razkužila pisarno. Saj se šališ?

Ti bi šla v službo??
A misliš,da si doma samo zato, ker se slabo počutiš?
DOMA SI ZATO, DA NE KUŽIŠ DRUGIH!
Pa prekleti norci! Eno faking leto se že jebemo s tem virusom, pa še kar vam ni nič jasno!
Saj ni čudno, da smo tam, kjer smo, če cel kup okuženih hodi v službe in vsepovsod! Potem pa umrejo sodelavci, sorodniki ali kar eni x ljudje, ki so bili v stiku z idiotom, ki je imel blag potek!
[/quote]

Zaradi takih histericnih panicarjev kot si ti smo tam kot smo. Zaradi ene cisto navadne viroze popolnoma posrani. Pa koga bo okuzila popoldan v prazni pisarni v prazni firmi?

Super! Cez en teden bojo pa celo firmo zaprl! Uni pa se vse doma in tako naprej… Kdo bo pol nujne zadeve urejal?
Sploh pa imas karantensko odlocbo in nimas kej okol hodit!
Pa kaj ne razumete? Kuzna si, neglede na tvoje pocutje! Pomisli na tiste, ki bodo morda pokasirali hujse znake. In pol posledicno smo doma vsi, ker eni hodijo okol bolani!
Jest bi rada ostala zdrava, pa se kej lajfa mela.
[/quote]

Od lajfa se lahko poslovis za vecno, ker ta “novi” virus bo ostal med nami. Edino kar nam bodo se morda pogojno dovolili je golo dihanje in nam prisilno zagotavljali cim daljse obdobje stanja v kotu in dihanja. Vse ostalo nam bo najstrzje prepovedano, ker vsak premik iz kota lahko povzroci prezgodnjo smrt. Smrt pa je strogo prepovedana

Od lajfa se lahko poslovis za vecno, ker ta “novi” virus bo ostal med nami. Edino kar nam bodo se morda pogojno dovolili je golo dihanje in nam prisilno zagotavljali cim daljse obdobje stanja v kotu in dihanja. Vse ostalo nam bo najstrzje prepovedano, ker vsak premik iz kota lahko povzroci prezgodnjo smrt. Smrt pa je strogo prepovedana
[/quote]

Hahaahaaa….

A z mano kaj je? Ne! Kaj je s tabo?
Ceu svet je na glavo postavljen zarat takih, ki veselo stempljajo naokol bolani! In ti sprašuješ, kaj je z mano!?
[/quote]

Pri nas smo imeli en primer decembra, ko sta bila dva zakonca pozitivna, potem pa še enkrat februarja. Redni vsakodnevni kontakti v obeh primerih, a se ni nalezel niti eden od okoli 250 ljudi. Niti eden. Ali so testi res čisto neuporabni ali pa Covid sploh ni tako nalezljiv, kot se straši.

Ti bi šla v službo??
A misliš,da si doma samo zato, ker se slabo počutiš?
DOMA SI ZATO, DA NE KUŽIŠ DRUGIH!
Pa prekleti norci! Eno faking leto se že jebemo s tem virusom, pa še kar vam ni nič jasno!
Saj ni čudno, da smo tam, kjer smo, če cel kup okuženih hodi v službe in vsepovsod! Potem pa umrejo sodelavci, sorodniki ali kar eni x ljudje, ki so bili v stiku z idiotom, ki je imel blag potek!
[/quote]

Grem stavit, da si ena od tistih, ki je ponorelo zahtevala odprtje šol. No, veš kaj, šole so odprte, mularija na kupu, nihče od tastarih jih ne testira, če so malo prehlajeni gredo v šole. Če so malo bolj bolni, jih pustijo doma tiste par dni, pa potem še vedno kužne spet nazaj v šole. A misliš, da jih vodijo na testiranje? Če si že toliko odpiljena, da se dereš na eno, ki je šla v prazno pisarno in ni srečala nikogar, a se ne bi raje zlajala na une, ki mularijo pošiljajo “malo prehlajeno” v šole in vrtce? V naši šoli sta spet dva oddelka v karanteni, od včeraj. S tem, da sta dva, ki sta bolezen prinesla, veselo hodila v šolo ves čas “prehlada”, šele kasneje se je izvedelo, da je bila pozitivna tudi teta, ki pa ne živi v njihovem gospodinjstvu (štuk višje), ampak so se videvali. Eden od otrok je ostal doma, ker je mati zbolela in je bil v karanteni. Ampak ker ga niso testirali (ni jim treba), pa čeprav je imel simptome, se oddelek ni dalo v karanteno, ker pač ni bil dokazano pozitiven. Šele tretjega otroka so starši dejansko dali na testiranje in je potem šola dala oddelek v karanteno, ampak medtem časom je bila že polovica učencev okužena, okužili so tudi drug oddelek, ker se srečujejo v jedilnici, bogve koliko otrok bo še okuženih v drugih oddelkih v prihajajočih dneh. Ampak ker pač ni potrebno otroke peljat na testiranje, je tako kot je.

ti pa noriš zaradi ženske, ki je šla v prazno pisarno. S teboj res ni vse v redu.

Kakšne sankcije pa so bile pozimi, ko vam je konstantno kazalo nepravilno prenizko temperaturo?
Ste dobili kakšne ekstra nagrade, ko so vam izmerili npr. 34 °C?

Kaj pa bo poleti, ko boste prihajali pregreti? Boste zaprli podjetje do jeseni?
[/quote]

Nobenih težav ni bilo ne poleti, ne pozimi. Ne vem zakaj bi poleti vsi imeli vročino, pozimi pa nihče.

Ponoči sem zbolela in imela vročino 37stopinj to je trajalo le 4

Grem stavit, da si ena od tistih, ki je ponorelo zahtevala odprtje šol. No, veš kaj, šole so odprte, mularija na kupu, nihče od tastarih jih ne testira, če so malo prehlajeni gredo v šole. Če so malo bolj bolni, jih pustijo doma tiste par dni, pa potem še vedno kužne spet nazaj v šole. A misliš, da jih vodijo na testiranje? Če si že toliko odpiljena, da se dereš na eno, ki je šla v prazno pisarno in ni srečala nikogar, a se ne bi raje zlajala na une, ki mularijo pošiljajo “malo prehlajeno” v šole in vrtce? V naši šoli sta spet dva oddelka v karanteni, od včeraj. S tem, da sta dva, ki sta bolezen prinesla, veselo hodila v šolo ves čas “prehlada”, šele kasneje se je izvedelo, da je bila pozitivna tudi teta, ki pa ne živi v njihovem gospodinjstvu (štuk višje), ampak so se videvali. Eden od otrok je ostal doma, ker je mati zbolela in je bil v karanteni. Ampak ker ga niso testirali (ni jim treba), pa čeprav je imel simptome, se oddelek ni dalo v karanteno, ker pač ni bil dokazano pozitiven. Šele tretjega otroka so starši dejansko dali na testiranje in je potem šola dala oddelek v karanteno, ampak medtem časom je bila že polovica učencev okužena, okužili so tudi drug oddelek, ker se srečujejo v jedilnici, bogve koliko otrok bo še okuženih v drugih oddelkih v prihajajočih dneh. Ampak ker pač ni potrebno otroke peljat na testiranje, je tako kot je.

ti pa noriš zaradi ženske, ki je šla v prazno pisarno. S teboj res ni vse v redu.
[/quote]

moja babi je hodila vsa smrkava v šola, pa kaj……….
moja mama je hodila šmrkava v šolo, pa kaj………….
jaz sem hodila šmrkava v šolo, pa kaj…………..
moja hči hodi šmrkava v šolo, pa kaj….
VIRUSI NISO NALEZLJIVI!!!!
VIRUSE PROIZVAJAJO NAŠE CELICE SAMO ZA NAS!!

moja babi je hodila vsa smrkava v šola, pa kaj……….
moja mama je hodila šmrkava v šolo, pa kaj………….
jaz sem hodila šmrkava v šolo, pa kaj…………..
moja hči hodi šmrkava v šolo, pa kaj….
VIRUSI NISO NALEZLJIVI!!!!
VIRUSE PROIZVAJAJO NAŠE CELICE SAMO ZA NAS!!
[/quote]

Je izjavila nemška zdravnica na kongresu v Berlinu, ko so razpravljali o tej smrtonosi kugi COVID19. In še kako prav ima, virusi so bili in boj za vekomaj naši pomočniki!!!

Nobenih težav ni bilo ne poleti, ne pozimi. Ne vem zakaj bi poleti vsi imeli vročino, pozimi pa nihče.
[/quote]

ker pozimi prideš z mrzlega zunanjega zraka in so ti merilci mnogim kazali čisto nerealne temperature

podobno, a v drug ekstrem se bo dogajalo poleti, ko bodo mnogim nepravilno namerili previsoke temperature, ker bodo pregreti, ne zato, ker bi bili bolni

New Report

Close