Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste lahko takšni packi, da ne vsakič zamenjate brisače po tuširanju

Kako ste lahko takšni packi, da ne vsakič zamenjate brisače po tuširanju

Pa dober tek, zdrave ribe vse pojedo z vami vred, ko v naravo in morje nekateri celo kakanje in ostale odpadke odmečete. Ribe so zdrave ja. 🤣😂😂😂.

Od kje vam kakšne glivice, pa še ostale malenkosti? 🤣

OK, če imaš otroke, ki še niso najstniki ( torej hčerke še nimajo menzesa, sine še ne seksa naokoli). Meni oseno je to edino grozno, da bi se morala brisat v brisačo, kamor se mama in oče brišeta svoje intimne predele, pa niti ne veš v kateri konec brisače, ti pa v tisti predel potem obraz brišeš. In ni res – da se čisti obrišemo v brisačo – povohaj kdaj brisačo s katero si otreš ravno umito češpljo in zadnjico med svojo menstro :))))

Za intimnepredele ločena brisača, za ostal pa druga. Vsak družinski član, pa če je star leto dni ali pa 80, si pa zasluži svojo brisačo…

Stop plastičnim vrečkam
Stop plastičnim slamicam
Dobrodošle tone pralnega praška

A hočeš povedat, da si taka packa, da si tut po tuširanju in kopanju še vedno svinjska? haha ok….vsako tele ma svoje vesele ane

Hahaha tale je tema je odlična, sedaj je pičilo monovce tam ker zaboli, ker sami menjajo brisačo enkrat tedensko in sedaj bodo našli vse možne izgovore kako so oni čisti hahahah. V resnici pa si večina ljudi roke umije tako kot si ti opisala. 2 sekundi pod vodo in si mislijo kako so sprali bakterije dol, v resnici pa so še vedno umazani, podobno je s tuširanjem. Na hitro malo z rokami podrgnejo po najlaže dostopnih mestih telesa in si mislijo kako so čisti. Potem pa vse te bakterije oddajo na brisačo, ki jo uporabljajo še cel teden.
[/quote]

Očitno je tudi avtorica med njimi, da mora po vsakem tuširanju menjat brisačo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

in gelov je v tem, da s seboj z vodo odnese umazanijo.
Torej sem po umivanju, tuširanju čist.

Problem umazanije na brisačah pa je prah. Na vlažno brisačo se pač bolj prime kot na suho.
Ni pa velike razlike, tako, da je tudi suha, sveža brisača bolj umazana, kot jaz po umivanju.

Avtor, sterilen ćlovek si, vidim. Koliko na dan pa spiješ, da pobiješ vse tiste bakterije v telesu? Pa probiotiki, nagravžno a ne? Kako to more sploh kdo jemati, fuj, ogabe 😀

https://www.viva.si/Psihiatrija/2452/Bacilofobija-in-druge-obsedenosti

Vaš link

OK, če imaš otroke, ki še niso najstniki ( torej hčerke še nimajo menzesa, sine še ne seksa naokoli). Meni oseno je to edino grozno, da bi se morala brisat v brisačo, kamor se mama in oče brišeta svoje intimne predele, pa niti ne veš v kateri konec brisače, ti pa v tisti predel potem obraz brišeš. In ni res – da se čisti obrišemo v brisačo – povohaj kdaj brisačo s katero si otreš ravno umito češpljo in zadnjico med svojo menstro :))))

Za intimnepredele ločena brisača, za ostal pa druga. Vsak družinski član, pa če je star leto dni ali pa 80, si pa zasluži svojo brisačo…
[/quote]
Moji otroci so stari14+. Nimajo težav s tem, da se brišemo v isto brisačo. Obraz si vsi brišemo z drugo brisačo, ne s tisto za telo. Pa pozabila sem omenit, da imamo ob umivalniku še eno brisačko za roke.
Glivic nimamo.
Ob menstruaciji pa občasno tudi pogosteje menjamo brisačo, če se le-ta umaže. Samo menstro imamo punce na 4 tedne, vmes pa ne;)
Packi ali ne, za okolje naredimo več. V bistvu nekaj naredimo. Vi pa mislite na kako visokem nivoju higieno furate. Ha.


Moji otroci so stari14+. Nimajo težav s tem, da se brišemo v isto brisačo. Obraz si vsi brišemo z drugo brisačo, ne s tisto za telo. Pa pozabila sem omenit, da imamo ob umivalniku še eno brisačko za roke.
Glivic nimamo.
Ob menstruaciji pa občasno tudi pogosteje menjamo brisačo, če se le-ta umaže. Samo menstro imamo punce na 4 tedne, vmes pa ne;)
Packi ali ne, za okolje naredimo več. V bistvu nekaj naredimo. Vi pa mislite na kako visokem nivoju higieno furate. Ha.
[/quote]

Napišem lahko samo: ne bi si niti želela bit tvoj otrok in se brisat pri 14ih v isto brisačo,kot ti. Sorry. Pa opevano okolje in ekologija na tak način gor ali dol – da se moram v isto brisačo jaz brisat, kot si briše spolovila in ostalo moja mati ni oče pa da si oče briše obraz v tisto brisačo, ko si jaz brišem spolovila- ne hvala… Aha, žehte perem pa samo 2x tedensko, da ne bo pomote. Imam stroj za 10kg suhega perila.

Kje si bila, ko je bilo treba za “ekologijo” javkat ljudjem v 20ih do 70 ih let prejšnjega stoletja?

Pri nas ima vsak družinski član svojo brisačo – ločeno po barvah. Za obraz in roke imamo svoje posebne brisače.
Jaz se v mojo brisačo večkrat obrišem (npr. 3 x), potem pa gre v pranje. Po vsakem tuširanju dam brisačo na stojalo, da se posuši in da ne smrdi.
Nikakor mi ni sprejemljivo, da se vsi družinski člani brišejo v isto brisačo, kakor mi tudi ni sprejemljivo, da se obraz obriše v isto brisačo kot intimne predele ali noge.

a brisače tudi perete po osebah ali bse skupaj ☺
Ker v pralcu pa imajo brisače grupaški žur ☺

Vsak svojo veliiiko brisačo imava cel teden, razen ko imam m, potem menjam po vsakem tuširanju, a uporabljam manjše. Brisača za roke ob umivalniku se menja dnevno, gosti dobijo svojo. Vsak teden operem brisače na 90.

Torej ste….packi.

Velika razlika je, ce se pred tem brisanjem umijes ali ne!

Mi imamo vecinoma eno brisaco cel teden in ta po enem tednu se vedno disi.
Kako malomarno se umivate, ne vem, ampak jaz se konkretno stusiram in umijem z milom, obraz si obrisem v sredinski del velike brisace, rit pa s tistim delom, kjer je nasitek na brisaci. Vedno enako. Za obraz imamo tudi vsak svojo manjso brisacko, ki jih menjamo tedensko, za roke pa imamo eno skupno, to menjam po potrebi, vcasih dnevno, vcasih pa na par dni.

Da bi pa ciste brisace prala, mi ne pade na pamet!
[/quote]

Napišem lahko samo: ne bi si niti želela bit tvoj otrok in se brisat pri 14ih v isto brisačo,kot ti. Sorry. Pa opevano okolje in ekologija na tak način gor ali dol – da se moram v isto brisačo jaz brisat, kot si briše spolovila in ostalo moja mati ni oče pa da si oče briše obraz v tisto brisačo, ko si jaz brišem spolovila- ne hvala… Aha, žehte perem pa samo 2x tedensko, da ne bo pomote. Imam stroj za 10kg suhega perila.

Kje si bila, ko je bilo treba za “ekologijo” javkat ljudjem v 20ih do 70 ih let prejšnjega stoletja?
[/quote]

Prav pismena pa nisi, ali imaš samo težave s pisnim sporazumevanjem? Za obraz in za roke imamo poseben brisače. Ponovimo. Za obraz in roke imamo posebne brisače.
Moji otroci so prilezli iz mojega spolovila, ki si ga umijem vsak večer. In ja se brišemo vsi v isto brisačo. Dokler ni mokra, potem jo damo sušit. Torej – en večer recimo dva, redko trije v isto brisačo. Packi gor ali dol. Mojim otrokom se zdi tole preseratorstvo z brisačo vsake pet minut menjano, čisto mimo. Pa ima starejši 20+.
Kje sem bila v 70tih? Oh, tam kjer sem zdaj. Že takrat so me vzgajali, da je stvari treba pazit in ne trafnat z njimi. Moja starša sta bila za današnje čase ultra ekologa.

a te pa nobena nima???
Halo – da se potem cela familija z isto brisačo maže z izločki !!!?

aja … mo folk ne seksa ☺

40. ☺

Saj so se tudi leta 1890 ljudje enkrat na mesec tuširali pa so bili vsi čisti in higienični za tiste čase…
[/quote]
Močno dvomim, da so se 1890 kaj dosti tuširali sploh …

Saj so se tudi leta 1890 ljudje enkrat na mesec tuširali pa so bili vsi čisti in higienični za tiste čase…
[/quote]

no vidiš, niti eden od teh ni več živ…

Prav pismena pa nisi, ali imaš samo težave s pisnim sporazumevanjem? Za obraz in za roke imamo poseben brisače. Ponovimo. Za obraz in roke imamo posebne brisače.
Moji otroci so prilezli iz mojega spolovila, ki si ga umijem vsak večer. In ja se brišemo vsi v isto brisačo. Dokler ni mokra, potem jo damo sušit. Torej – en večer recimo dva, redko trije v isto brisačo. Packi gor ali dol. Mojim otrokom se zdi tole preseratorstvo z brisačo vsake pet minut menjano, čisto mimo. Pa ima starejši 20+.
Kje sem bila v 70tih? Oh, tam kjer sem zdaj. Že takrat so me vzgajali, da je stvari treba pazit in ne trafnat z njimi. Moja starša sta bila za današnje čase ultra ekologa.
[/quote]

Da se mora tvoj najstniški otrok brisat v brisačo, svoje telo, v katerega si brišeš tudi ti svoje spolovilo in vse ostalo razen obraza in rok…..No comment….
Da si ti moja mama, ma nosim svojo brisčo k sosedi prat, če bi biblo treba – vtakni so ti “svojo” ekologijo nekam, no. Osebno pravico do čisto svoje brisače imatudi tvoj otrok…. Ne pa da se briše za teboj v eno brisačo z ostalimi člani družine karkoli drugega kot “roke in obraz”…..

A starejši že ima punco/fanta? Torej tudi že seksa verjetno? A punca, ko pride k vam, se tudi po tuširanju obriše v tvojo brisačo potem?
Smili se mi tvoji potomci, da nimajo pravice do svoje brisače pri teh letih. Toliko o tvoji “pismenosti in razumevanju “… 🙂

jaz nimam nobenih bakteerij, ko se vreji vmijem!

Hahaha, burleska. Odrasli se prepirajo glede brisač.

Da se mora tvoj najstniški otrok brisat v brisačo, svoje telo, v katerega si brišeš tudi ti svoje spolovilo in vse ostalo razen obraza in rok…..No comment….
Da si ti moja mama, ma nosim svojo brisčo k sosedi prat, če bi biblo treba – vtakni so ti “svojo” ekologijo nekam, no. Osebno pravico do čisto svoje brisače imatudi tvoj otrok…. Ne pa da se briše za teboj v eno brisačo z ostalimi člani družine karkoli drugega kot “roke in obraz”…..

A starejši že ima punco/fanta? Torej tudi že seksa verjetno? A punca, ko pride k vam, se tudi po tuširanju obriše v tvojo brisačo potem?
Smili se mi tvoji potomci, da nimajo pravice do svoje brisače pri teh letih. Toliko o tvoji “pismenosti in razumevanju “… 🙂
[/quote]

U, a zdaj je lastna brisača že kar človekova pravica? A bejž.
Kako se zabavam, ko te jezim, da ti pena šprica iz ust, ti pa nič ne moreš. Moji otroci imajo dostp do kupa brisač, pa ne vidijo potrebe, da bi jo izkoristili, veš. Če pa ocenijo, da potrebujejo novo, jo pa vzamejo. 3x na leto

Prav pismena pa nisi, ali imaš samo težave s pisnim sporazumevanjem? Za obraz in za roke imamo poseben brisače. Ponovimo. Za obraz in roke imamo posebne brisače.
Moji otroci so prilezli iz mojega spolovila, ki si ga umijem vsak večer. In ja se brišemo vsi v isto brisačo. Dokler ni mokra, potem jo damo sušit. Torej – en večer recimo dva, redko trije v isto brisačo. Packi gor ali dol. Mojim otrokom se zdi tole preseratorstvo z brisačo vsake pet minut menjano, čisto mimo. Pa ima starejši 20+.
Kje sem bila v 70tih? Oh, tam kjer sem zdaj. Že takrat so me vzgajali, da je stvari treba pazit in ne trafnat z njimi. Moja starša sta bila za današnje čase ultra ekologa.
[/quote]

Dala si si pravo ime! V 21. stoletju, da nima vsak družinski član svoje brisače? Nikakor ne razumem!
– oče modro,
– mama roza,
– sin Janez zeleno,
– sin Franc rumeno,
– hči Micka rdečo

To pa mi je res ogabno! Vsi se brišete v isto brisačo. Kaj ste tako skopi, ali kaj? A če pride kdo na obisk, mu daste kar vašo skupno brisačo ali kaj?

Dala si si pravo ime! V 21. stoletju, da nima vsak družinski član svoje brisače? Nikakor ne razumem!
– oče modro,
– mama roza,
– sin Janez zeleno,
– sin Franc rumeno,
– hči Micka rdečo

To pa mi je res ogabno! Vsi se brišete v isto brisačo. Kaj ste tako skopi, ali kaj? A če pride kdo na obisk, mu daste kar vašo skupno brisačo ali kaj?
[/quote]

Men so se v začetku režali, zakaj imava 4 brisače v kopalnici. Vsak ima dve. On v temnih barvah, jaz svetlih. Po tuširanju je ena za obrisat zgornji del, druga spodnji.
Tako so me naučili že od malega.

Poskusi uporabiti najprej vodo za umivanje pa še kak gel in se šele potem obrisati z brisačo.
Če te prav razumem, se ne umiješ ok, zato je brisača tako zamazana.
Če se boš ok umila, ti ne bo treba brisače menjat po vsakem brisanju.
Zakaj si polna bakterij?
[/quote]

Ko sem prebral avtorco, sem imel čisto isto v mislih … Jaz si to svojo, čez dan smrdljivo rit tako dobro zglancam pod tušom, da je kot nova … ko gre brisača po riti, pa pobira samo vodo … voda se posuši na brisači in je brisača kot nova … in ja, avtorca … menjam jo enkrat na teden …

Delam v službi zeli umazano delo, pa nimam brisače nikoli umazane … Imeti tako babo, kot si ti avtorca, je boljše, da takoj naredim samomor, da se rešim tako zamorjene babe.

New Report

Close