Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste lahko takšni packi, da ne vsakič zamenjate brisače po tuširanju

Kako ste lahko takšni packi, da ne vsakič zamenjate brisače po tuširanju

Prav pismena pa nisi, ali imaš samo težave s pisnim sporazumevanjem? Za obraz in za roke imamo poseben brisače. Ponovimo. Za obraz in roke imamo posebne brisače.
Moji otroci so prilezli iz mojega spolovila, ki si ga umijem vsak večer. In ja se brišemo vsi v isto brisačo. Dokler ni mokra, potem jo damo sušit. Torej – en večer recimo dva, redko trije v isto brisačo. Packi gor ali dol. Mojim otrokom se zdi tole preseratorstvo z brisačo vsake pet minut menjano, čisto mimo. Pa ima starejši 20+.
Kje sem bila v 70tih? Oh, tam kjer sem zdaj. Že takrat so me vzgajali, da je stvari treba pazit in ne trafnat z njimi. Moja starša sta bila za današnje čase ultra ekologa.
[/quote]

Tvoji otroci so prilezli iz tvojega spolovila. Res je. In kaj je bilo prvo, česar so bili deležni nekaj sekund potem, ko so prilezli ven? Temeljitega umivanja in brisanja, da so jih očistili “sokov” tvojega spolovila. Zdaj delaš pa ti ravno obratno. Najprej umivanje, potem pa nanašanje maminih “sokov” nazaj na telo. Bljah….

Se bom zabavala dalje, ker vidim, da pali;)
A veš, da mojih otrok po porodu NISO umivali. Samo vtrli smo jim verniks v kožo. In pustili, da se je posušilo. Malo bolj osveščeni vedo zakaj. Vedo tudi, da imajo mamini sokovi med porajanjem izjemno funkcijo pri vzpostavitvi imunskega sistema otroka.
Ti si ga verjetno takoj dezinficirala s Palmolive tekočim milom. Krohotam se.
A ti kdaj pobožaš svojega otroka? Nikarte. Na rokah mrgoli bakterij. Maminih.

Tudi jaz se zabavam. Vedno, ko tukaj nekdo skuša biti pameten, pa mu vsi ostali povejo, da se moti, se revež poskuša braniti s prepričevanjem, da se zabava in da nalašč jezi vse ostale. 🙂 Ja pa ja. Vedno, ko nekdo ostane kot bedak, začne pisati v stilu “hahaha, kako se zabavam, haha, nalašč te jezim, vidim da pali, haha, smejem se,…” itd. Btw, a zato, ker si osveščena, še danes malaš svoje otroke s svojimi izločki? Res ljubeča in skrbna mamica.

Tudi jaz se zabavam. Vedno, ko tukaj nekdo skuša biti pameten, pa mu vsi ostali povejo, da se moti, se revež poskuša braniti s prepričevanjem, da se zabava in da nalašč jezi vse ostale. 🙂 Ja pa ja. Vedno, ko nekdo ostane kot bedak, začne pisati v stilu “hahaha, kako se zabavam, haha, nalašč te jezim, vidim da pali, haha, smejem se,…” itd. Btw, a zato, ker si osveščena, še danes malaš svoje otroke s svojimi izločki? Res ljubeča in skrbna mamica.
[/quote]

Ne, ne, ti me nič ne poslušaj. Ti kar drgni sebe in svoje otroke s kilami praška in mehčalcev (kateri že najlepše diši?). Kar tone tega speri v reke in morja. Higiena rulz.
Želim ti lep higieničen dan. Pa da te tvoji vnuki (če ne že otroci) ne bi zaradi tega preveč preklinjali.

pri meni to ni problem, se tuširam samo enkrat na vsake kvatre hahahahahahahaha v soboto ali nedeljo ko je lepo vreme grem spet na morje, pa se bom skopal v morju upam da ni premzrlo

Tvoji otroci so prilezli iz tvojega spolovila. Res je. In kaj je bilo prvo, česar so bili deležni nekaj sekund potem, ko so prilezli ven? Temeljitega umivanja in brisanja, da so jih očistili “sokov” tvojega spolovila. Zdaj delaš pa ti ravno obratno. Najprej umivanje, potem pa nanašanje maminih “sokov” nazaj na telo. Bljah….
[/quote]ej si misliš in tele sokove deci skos ližejo pfuj

Ne, ne, ti me nič ne poslušaj. Ti kar drgni sebe in svoje otroke s kilami praška in mehčalcev (kateri že najlepše diši?). Kar tone tega speri v reke in morja. Higiena rulz.
Želim ti lep higieničen dan. Pa da te tvoji vnuki (če ne že otroci) ne bi zaradi tega preveč preklinjali.
[/quote]

…..in ko res ne vejo več kaj reči in nimajo več pametnega argumenta, žalijo in zaželijo lep dan. 🙂 Velikokrat potem pod drugim nickom sami sebi pritrdijo, da bi ostali mislili, da se nekdo strinja z njimi. Hahaha….

…..in ko res ne vejo več kaj reči in nimajo več pametnega argumenta, žalijo in zaželijo lep dan. 🙂 Velikokrat potem pod drugim nickom sami sebi pritrdijo, da bi ostali mislili, da se nekdo strinja z njimi. Hahaha….
[/quote]

Oprosti, ker moram za plačo občasno par ur v kosu delat. Tebi ni treba?
Kje sem te žalila? Nick pa imam isti v eni temi. Pa ti?

da folk potrebuje za vsako osebo gospodinjstva po več brisač naenkrat v uporabi, ker se z njimi čistijo.
Čudi me le to, da to vsi delajo v isti kopalnici, ko bi lahko vsak v svoji sobi.
Aja … se packajo ☺

Ti “Brisača” si pa res fukjena….Groza če si res rit obrišeš potem pa obraz….
Mislim da maš ti neko motnjo…

New Report

Close