Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste oblečeni danes?

Kako ste oblečeni danes?

In 6 let najbrž….oblekca, sandalci, petke…..
Patetično.

Kakšne maš pa gatke?
[/quote]

Normalno, da nima. Mone pod kratko oblekco ne nosijo gatk.

In 6 let najbrž….oblekca, sandalci, petke…..
Patetično.
[/quote]

Pač nisi ženska. To so ljubkovalni izrazi, za dele oblačil, ki so nam zelo všeč.
Oblekca je lahka, svilenkasta, malo frfotajoča – ne more biti “obleka”, ji ne paše.
Sandalci so tisti, ki sem jih hodila dvakrat nazaj v izložbo gledat, pa so me končno zvabili
v rtgovino – in glej, ravno mojo številko so še imeli :)))
Dej no imet malo veselja do življenja 🙂

In kako je bilo z dokolenkami?

In kako je bilo z dokolenkami?
[/quote]

Ma ja, itak da so, in to dvakrat. Sem jih imela okrog gležnja in po stopalu. Za ponoret. Sem se zaklela, da jih ne kupim več. Te zadnje so bile od polzele, summer 8 denske. Še dobro da mi niso izpod hlač ven se vidle. Za doma pod trenerko še, kjer mi je čist vseeno če so nagubane okrog gležnja, za v službo pa sigurno ne. Raje potrpim v žabah ali pa reskiram na gole noge. Ko sem prišla domov spet ista pesem. Zlezejo dol in se nagubajo najprej na gležnju, nato pa še po stopalu. Jebeš dokolenke, škoda mi je edino denarja, ker niso bile poceni. Za doma ponosit bojo še.

Enaka zgodba pri meni. Jih ne dam več gor in pika. Ne vem zakaj tako dol lezejo, verjetno ker imam suhe noge in suho kožo. Je pa res neprimerno za videt v službi žensko z nagubanimi najlonkami na gležnju. Doma me to niti ne moti.

Manj je več…danes sem (bil) večino dneva nag😊

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Sem imela bele nogavice ( Nevem zakaj se vsem zdi to smešno, meni je prav cool)na črne oxfordke in črne kratke hlače. Zgoraj pa črnobel top z v izrezom.

Kavbojke, rdeč top in rdeče sandale z visoko peto.

Po dolgem času se spet javljam….

Danes sem v temno modri majici, enodelnih črnih kopalkah, kavbojke, rjavi sandali.

Ma ja, itak da so, in to dvakrat. Sem jih imela okrog gležnja in po stopalu. Za ponoret. Sem se zaklela, da jih ne kupim več. Te zadnje so bile od polzele, summer 8 denske. Še dobro da mi niso izpod hlač ven se vidle. Za doma pod trenerko še, kjer mi je čist vseeno če so nagubane okrog gležnja, za v službo pa sigurno ne. Raje potrpim v žabah ali pa reskiram na gole noge. Ko sem prišla domov spet ista pesem. Zlezejo dol in se nagubajo najprej na gležnju, nato pa še po stopalu. Jebeš dokolenke, škoda mi je edino denarja, ker niso bile poceni. Za doma ponosit bojo še.
[/quote]

Kolk mate problemov s temi dokolenkami. Ne vem katere imate, ampak meni skoraj vse dobro na nogi stojijo in nič dol ne lezejo. Včasih, če mi je vroče ali pa če imam občutek da me zgoraj tiščijo si jih pa enostavno dol porinem do gležnja. Čez peto po stopalu naprej mi pa še nikoli niso zlezle, pa te gube po stopalu se verjetno tudi čutiji ko hodiš.

Problemov je konec, ker jih ne bom več dala gor. Namenoma sem jih imela do večera gor in so bile na koncu 10 cm nad gležnjem ostalo pa vse dol do prstov. Čez prste sem si ji komot potegnila še 10 cm naprej. Si jij potegnem nazaj gor čez peto in v roku pol ure ista pesem.

Rdeče hlače, belo dolgo majico in rdeče espadrile.

Zelo široke modre lanene hlače, bela majica z drobnim modrim vezenjem, bele espadrile

Rdeče 3/4 hlače, bel top in rdeče sandale.

Črno kiklo do kolen, belo prosojno tuniko in bež salonarje.

Svetle, tenke, malo natrgane kavbojke in svetlo roza bluzo, zavezano v pasu. Bež sandali.

Roza poletno obleko in japonke.

Trenutno v spalni srajci. Se po kofe si grem 🙂

Ali si spodaj brez?

Bele 3/4 hlače, rdeč top in rdeče natikače s z debelim podplatom in polno visoko peto.

Sprane natrgane kavbojke, belo prosojno tuniko in srebrne balerinke.

Danes imam pa bež hlače do gležnjev, modre sandale s petko in temno modro svileno tuniko brez rokavov.

Bele 3/4 hlače, roza top in rjave gladiatorke.

Bele 7/8 pajkice s čipko, rdečo prosojno tuniko in rdeče salonarje.

New Report

Close