Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste oblečeni danes?

Kako ste oblečeni danes?

Bele pajkice, rjave najlonke, rdečo srajco, rjave semiš škornje čez kolena, svetlečo zlato rjavo bundo, rjav šal in belo kapo s cofom.

Svetlo rjave žametne hlače, umazano bel puhast puli, rjavi visoki čevlji.

Sprano crne ozke kavbojke, temno sive semis skornje do kolen, črna srajčka in črno bela jopica.

A to olajšujete delo stalkerjem? 😉

Wtf!

Rjavo ozko kiklo do kolen, črne vzorčaste žabe, rumeno dolgo srajco, siv telovnik, črne škornje z resicami, dolgo rumeno bundo in kapo.

Wtf!
[/quote]

Kaj pričakuješ od ženske ki dnevno sodeluje v taki temi?
Obleka ne skrije značaja

Banja luka style : )

Pa kako ponosno vsak dan objavlja…..

Dolgo cevasto bordo krilo, drap bluza, drap jopica in bordo visoki čevlji na vezalke.

Banja luka style : )

Pa kako ponosno vsak dan objavlja…..
[/quote]

😀 😀

Kaj pričakuješ od ženske ki dnevno sodeluje v taki temi?
Obleka ne skrije značaja
[/quote]

A bo Alenny nova Barca?

A bo Alenny nova Barca?
[/quote]

Kdo je Barca? Ne vidim njenih zapisov.

Kdo je Barca? Ne vidim njenih zapisov.
[/quote]

Barca spada pod Felinijevo rubriko amarcord

Cel dan bom v pižami. Moda na bolniški, pač.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Pocajtej se 🙂
Jaz sem pa danes v rjavih hlačah, črtastem rjavo/zeleno/bež puloverju, rjavi škornji.

Pocajtej se 🙂
Jaz sem pa danes v rjavih hlačah, črtastem rjavo/zeleno/bež puloverju, rjavi škornji.
[/quote]
Hvala! 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Danes je v planu reklc.

Ja vau! Alenny danes nič ne nabija, da ima črne najlonke, srebrno bundo, kapo s cofam in roza copate.

v šlafroku za v trgovino … ovega za doma perem

Črne hlače, črne čevlje, roza pulover, sive 15 denske dokolenke, črno jakno. če

Miške čas je za krilce!
Al še ne?

Se čez dan kar fino ogreje. Zjutraj je pa še mraz. Bo pa prišel čaz za kratke kikle in oblekce.

Tvoj zapis me sili v meni neprijetno vulgarnost.
Torej, nabijem jest tebe …

V sivih boxercah.

Bele spodnjice, bela spodnja majčka, zdej pa lahko noč 😉

New Report

Close