Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste zadovoljni s Ford avti?

Kako ste zadovoljni s Ford avti?

Povejte izkušnje.

Imela 3. Z enim zadovoljna, z enim zelo zadovoljna (tega sem imela 19 let in ga se danes pogresam), z enim nezadovoljna.

Lastniki fordovih 1.0 ecoboost motorjev so delali množične samomore. Na tisoče družinskih proračunov je šlo v maloro.

Zdaj so fordova jajca postala obupno predraga.

Dobri so bili Focusi prve, druge in tretje generacije z bencinskimi motorji, do uvedbe kosilnic imenovane ecoboost.

Zelo zadovoljna.

Odgovor na objavo uporabnika
🌞😉🌞, 29.03.2024 ob 21:30

Zelo zadovoljna.

Model, letnik, motor? Dejmo!

Jaz imam Fiestico 1.25 staro 13 let, 190.000 prevoženih, gre ko urca po planinah in tudi v tujino. V planu še imam z njo na pot po Azurni obali, pa še malo prečesat Italijo. Sem zadovoljna lastnica 8let. Nikoli me ni pustila na cedilu. Je pa tudi res, da sem skrbna lastnica-redni servisi in na dolgih turah uvidevna s postanki na cca.100-150km.

Preberite si odgovore na moje podobno vprašanje pred meseci. Sem prejel zelo dobre in uporabne odgovore.

Prav na podlagi teh MON odgovorov sem se ODLOČIL, da OBDRŽIM svojega 16 letnega Ford karavana in ne grem v nakup mlajšega avta, ker da so zaradi obilice nove elektronike ter senzorjev same sitnosti in stroški z njimi.

 

Vesel oče, Kurešček

Malo pleha, malo žice, eto ti Fordove kolice 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
sloven’c, 30.03.2024 ob 09:18

Malo pleha, malo žice, eto ti Fordove kolice 🙂

V originalu je Opelice. Ampak imaš prav – je podobno traktorsko. 😄

Odvisno kateri model.

Odgovor na objavo uporabnika
s katerim, 29.03.2024 ob 21:35

Model, letnik, motor? Dejmo!

Ford EcoSport, letnik 2020, več podatkov najdi na spletu. Meni ustreza, ker je precej visok, močna karoserija, gre ko raketa….

Odgovor na objavo uporabnika
🌞😉🌞, 30.03.2024 ob 10:22

Ford EcoSport, letnik 2020, več podatkov najdi na spletu. Meni ustreza, ker je precej visok, močna karoserija, gre ko raketa….

Ta Ford je kot gajbica na kolesih ali nakupovalni voziček na steroidih. Grd avto. Na splošno so vsi dvignjeni avti grdi in neskladni. Premajhna koleščka jih naredijo še bolj grde. Le redkim uspe narediti SUV lep in skladen: Volvo, Subaru, nekateri modeli od Pežoja, ostalo pa je ena velika žalost.

Ford Focus karavan diesel letnik 2009 2.0 TDCI. 370.000 km plus. Ne bom še menjal.

Nimam avta.

Odgovor na objavo uporabnika
IT, 30.03.2024 ob 15:31

Ford Focus karavan diesel letnik 2009 2.0 TDCI. 370.000 km plus. Ne bom še menjal.

Saj tudi ne moreš menjat. Avto je za odpad.

Ta nova sranja od avtov z 1.0, 1.2 in podobnimi motorji so vsa ista, ne glede na znamko.  Alternativa ti je pa električno govno. Katastrofa!

Odgovor na objavo uporabnika
to ni za menjavo, 30.03.2024 ob 15:47

Saj tudi ne moreš menjat. Avto je za odpad.

Moj je letnik 2012. Tudi jaz ga ne mislim menjat. Kaj si ti misliš, je tvoja stvar. Name nima vpliva.

Težava je, ker je servis daleč. Smo pred nakupom avta, a ravno zaradi servisa, Forda ne bomo vzeli.

. https://youtu.be/4EaexWcX9hE?si=0l58lDd6jszmi4aW

Imam še enega od treh Fordov:

fiesta 93 super avto stroški 0 cca. 250t km ko je šel stran

fiesta 96 super avto stroški 0 cca. 220t km rja pobrala

Focus 99 še sedaj v lasti cca. 300t km lastnik od 2008 (cena 1300€), naredil 180t km stroški brez rednih servisov cca. 800€

Sem imel mondeota letnik 2003, je bil odličen. Je bil tank od avta, ampak ko je ratal polnoletem sem ga zamenjal, ker so se začele težave. Trenutnih modelov pa niti ne gledam, ker delajo samo še j***ne suv-je z premajhnjimi motorji, ki ne zdržijo 200000 km.

Ford fusion 2008 … jih ni več. Drgač kar zadovoljna.

Moj ford stari nikad se ne kvari 🤪

Prijatelji, študentski par je s Fordom Ka bankrotiral. Na vsaki poti jih je Ford pustil na cedilu.

V zadnjih treh desetletjih drži Ford, skupaj z Oplom in Fiatom, lestvico najbolj kvarljivih vozil. Francozi jim dihajo za vrat, Japonci pa so, kot vedno, na zadnjem mestu.

Ergo, dobre avte so delali do koca 90. let. Zdaj je vsaka novejša generacija dražja, bolj kvarljiva in manj kakovostna.

Če že niste iz priviligiranih kast, se držite stran od pooblaščenih servisov in evropskih proizvajalcev, posebej se bojte koncerna Stellantis.

Odgovor na objavo uporabnika
ford ka, 31.03.2024 ob 14:34

Prijatelji, študentski par je s Fordom Ka bankrotiral. Na vsaki poti jih je Ford pustil na cedilu.

V zadnjih treh desetletjih drži Ford, skupaj z Oplom in Fiatom, lestvico najbolj kvarljivih vozil. Francozi jim dihajo za vrat, Japonci pa so, kot vedno, na zadnjem mestu.

Ergo, dobre avte so delali do koca 90. let. Zdaj je vsaka novejša generacija dražja, bolj kvarljiva in manj kakovostna.

Če že niste iz priviligiranih kast, se držite stran od pooblaščenih servisov in evropskih proizvajalcev, posebej se bojte koncerna Stellantis.

Jaz bankrot zaradi Renault Megana.

New Report

Close