Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste zadovoljni s Ford avti?

Kako ste zadovoljni s Ford avti?

Odgovor na objavo uporabnika
12345, 31.03.2024 ob 18:59

Odgovor na objavo uporabnika
ford ka, 31.03.2024 ob 14:34

Prijatelji, študentski par je s Fordom Ka bankrotiral. Na vsaki poti jih je Ford pustil na cedilu.

V zadnjih treh desetletjih drži Ford, skupaj z Oplom in Fiatom, lestvico najbolj kvarljivih vozil. Francozi jim dihajo za vrat, Japonci pa so, kot vedno, na zadnjem mestu.

Ergo, dobre avte so delali do koca 90. let. Zdaj je vsaka novejša generacija dražja, bolj kvarljiva in manj kakovostna.

Če že niste iz priviligiranih kast, se držite stran od pooblaščenih servisov in evropskih proizvajalcev, posebej se bojte koncerna Stellantis.

Jaz bankrot zaradi Renault Megana.

Verjamem. Kateri letnik in motor?

Največ jih je bankrotiralo na VW golfih 1.2 TSI in 1.4TSI.

Odgovor na objavo uporabnika
preVWara, 31.03.2024 ob 19:06

Verjamem. Kateri letnik in motor?

Največ jih je bankrotiralo na VW golfih 1.2 TSI in 1.4TSI.

Letnik 2004, 1.4

 

Odgovor na objavo uporabnika
12345, 02.04.2024 ob 10:57

Letnik 2004, 1.4

 

Bankrotiral si z najbolj zanesljivim motorjem 1.4 16v in na splošno dokaj zanesljivem avtu?

Forum premore vse sorte lažnivcev.

Imela sem focusa z starim 1.6 motorjem je zarjavel pleh je bil zanič.

Sedaj do pred 14 dni pa fiesto letnik 2017 z 1.0 ecoboost motorjem je bila super samo sem jo prodala ker sem kupila nov avto in sem za fiesto še nekaj dobila je pa imela že preko 90 tisoč prevoženih.

Seveda bi me v prihodnosti čakal velik servis ki je pa tu nesramno drag zaradi jermena v olju sem jo pa vedno na pooblaščeni servis vozila če je ne bi mi je niti odkupili ne bi ker rabi posebno olje ki ščiti ta jermen.

Dva najslabša avta v naši familiji

– Ford B max z ecoboost motorjem (vse skup zaribalo, menjava komplet motorja pri 130.000 km, avto je bil kupljen nov)

– VW Multivan – v enem letu ca. 12 jurjev stroškov povezanih z motojem in menjalnikom, nateg stoletja. Avto je bil kupljen rabljen, prodajalec napak ni poznal oz. o njih ni govoril (žlahtnik), do prodaje mu je delal bp.

Z obema gajbicama sva imela stroškov za en nov avto. Teh znamk videt ne morem. Težave sva imela tudi z VW Polo, niso bile tako drage, so bile pa zoprne (štekanje ključavnic, ven iz avta nisi mogel ali pa si ga odklenil in nisi mogel noter).

Medtem pa imamo pri hiši Hyundai Accent-a, skozi katerega se že vidi zaradi rje, ampak dela pa še 🙂 no ja, pa malo mlajši Volvo tudi kleplje kilometre, preko 450.000 že.

 

Se najboljše so bile Fiestice. Kupi si avto kupi si Škodo🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Ma kaki Ford., 02.04.2024 ob 14:39

Se najboljše so bile Fiestice. Kupi si avto kupi si Škodo🤣

Škode pa gnijejo, da je kar veselica. In to kmalu, ne pri 10ih letih. Kolega ima 6 let starega superba, ki mu ob vsakem pranju z wapom odleti kak kos barve, spodaj pa vse rjavo.

Drži se azijatov z atmosferskimi bencinskimi motorji. Med azijati si najbolj problematične KIE, ampak veliko manj od VW, forda, Opla, Pežoja, Renoja, Fiata…

Ne kupujte avtov impulzivno. Tako kupujejo ženske. Prej raziščite na spletu o težavah posameznih modelov. V drugi fazi pa se izogibajte pooblaščenim servisom.

.https://www.youtube.com/results?search_query=ford+ecoboost+issues+

 

 

New Report

Close