Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako vedeti, ali sem zanimiva za nasprotni spol?

Kako vedeti, ali sem zanimiva za nasprotni spol?

Sem v zgodnjih štiridesetih. Srečno ločena. Neobremenjena. Aktivna. Raziskujem življenje, zanima me marsikaj. Zavedam se, da sem vsak dan starejša, mogoče tudi modrejša, ali pa tudi ne. 😉 Ker se celo življenje učimo in me tega ni sram, sem zastavila vprašanje v naslovu.

Kako naj ženska prepozna oz. ve, da je resnično zanimiva za moški spol (celostno) in da zadaj niso razni interesi in igre?

Vsi dobro vemo, da smo pri 40 ih že izoblikovani, dobro brušeni diamanti 😉 in večino delujemo pogojno. Moški so večinoma dobri igralci, sploh tisti bolj zaželeni ….

Vprašanje na prvo zgleda sila preprosto, a zame ni ….

 

 

 

😬😂

 

Realno, pa sem ženska… Pri 40+ ženske ne moremo več sanjati o čemerkoli resnem z moškimi podobnih let, kaj šele mlajšimi. Če si boš našla kakega 60-letnika, da boš zanj skrbela na stara leta. To je to. Moški istih let te bo uporabil samo za eno stvar. Sicer iščejo v večini mlajše. Še celo veliko starejši moški bi radi 20-letnice. Da bi te nekdo realno videl kot življenjsko sopotnico, pa je kot dobitek na lotu. Malo poglej. So poročeni, pa vsi na zmenkarskih portalih iščejo mlajše. 40+ ženske imajo mlajši moški itak samo za seksualne inštrukcije. To je resnica, ki je sicer boleča, a si pogosto ženske zatiskajo oči. Vseeno vso srečo.

Če se moraš spraševat, potem verjetno nisi.

Sori.

Mogoče se samo preveč skrivaš…

pa saj to je očitno ali koga zanimaš ali ne. če ti ne opaziš ti pa kaka kolegica sodelavka reče, da ta pa skoz neki buli vate, da ta je pa spet naokoli prišel zaradi tebe itd itn… če pa je pristno ali sfejkano zanimanje pa ugotavljaš če se začneta kaj spoznavat (zgolj pogovorno, nič vpletat seksualne note not, kaj šele kar v sex se spustit).

Tist z resnimi nameni jih bo povedal in tudi udejanil. 100%!

Tist z neresnimi pa bo le nakladal/leporečil/manipuliral, naredil nič ali le vključil kak igralski vložek(nekaj čisto čisto lahkotnega za naredit).

Popolnoma nepomembno pri teh letih koliko ,ce se ali ne zanima zate nasprotni spol. Pomembno je, da se ti zanimas zase :)))

 

    Dobra! Ti nalije ohlajeno vino v kozarec.

Vsak posameznik sam zase je v centru vesolja in ima center vesolja v sebi. Naš skupni center vesolja je pa internet.  Ne razumem tega, da kdor je ločen je lahko samo presrečen, ne pa iskanje nekih novih povezav. Res je tudi, da je nekdo, ki je v dvajsetih letih je bolj prožen, fleksibilen in tudi gnetljiv kot pa potem kasneje. Recimo nekoga v zrelih osemdesetih letih je izredno težko narediti prožnega kot je bil pri dvajsetih. Da ne dolgovezim, vse se da, če se hoče.

Darči… Ženi to jeebote… Šta čekaš

Odgovor na objavo uporabnika
40 plus, 20.06.2021 ob 07:27

Sem v zgodnjih štiridesetih. Srečno ločena. Neobremenjena. Aktivna. Raziskujem življenje, zanima me marsikaj. Zavedam se, da sem vsak dan starejša, mogoče tudi modrejša, ali pa tudi ne. 😉 Ker se celo življenje učimo in me tega ni sram, sem zastavila vprašanje v naslovu.

Kako naj ženska prepozna oz. ve, da je resnično zanimiva za moški spol (celostno) in da zadaj niso razni interesi in igre?

Vsi dobro vemo, da smo pri 40 ih že izoblikovani, dobro brušeni diamanti 😉 in večino delujemo pogojno. Moški so večinoma dobri igralci, sploh tisti bolj zaželeni ….

Vprašanje na prvo zgleda sila preprosto, a zame ni ….

 

 

 

Ljudje smo bitja, s katerimi ni ravno najlažje shajati. Kot štiridesetletnica si z vidika neke spolne privlačnosti in aduta reprodukcije bolj posušen cvet. In glede na to, da nekako nakažeš odsotnost neke računice, pa kot moški lahko zgolj ugotovim, da je to dovolj dobra razlaga, zakaj si ločena. Zakaj bi si torej kot moški želel vezati s triletno deklico ujeto v telesu štiridesetletnice?

 

Modrost bi se izkazala na povsem drugačen način. Za začetek s tem, da bi med vrsticami pokazala, da veš, da je ljubezen veščina izražanja naklonjenosti v obe smeri: ljubiti in biti ljubljen (-a). Nadalje bi zadevo zastavila v smeri pogovora na temo: na kakšen način ste pa vi trčeni? Ker bi vedela, da vrlin ni težko oboževati, temveč se zatakne na ravni “grehov” in “prtljage”.

 

Povprečna čustveno zrela štiridesetletnica naj bi to že osvojila in ravno ta modrost bi lahko potem bila adut, na katerega bi stavil nek mentalno dozorel možakar mojih let.

Tako pa se spravljaš v tekmo z dvajset do petindvajset letnicami, ki so sicer enako nezrele, a imajo povsem drugačna pričakovanja in so tozadevno preprosto bolj udobne. Tvoje možnosti, bazirano na predstavitvi v izvornem vprašanju so nekako 20%.

 

Se opravičujem vnaprej, če vas moje pisanje prizadene. Zgolj poskušam biti kolikor toliko realist.

Moje mnenje je, da gledaš z napačne perspektive. Zanima me, zakaj bi morala biti atraktivna na splošno za moški spol? Iščeš in potrebuješ samo enega pravega moškega zase, nič več. Torej je pomembno, da si zanimiva zanj, samo zanj.

Jaz sem bila na tvojem mestu nekoliko mlajša pa vendar sem vztrajala pri tem, da si najdem moškega. Sem bila realna glede svojega izgleda, prav nič posebnega nisem. Vizuelno sem neopazna siva miška, tudi simpatična nisem ne vem kako. Saj nisem bila slepa, za večino moških nikoli nisem bila atraktivna. Pa kaj! Zaradi tega nisem prav nič manj vredna! Pa tudi vsak čevelj ima svoj par, kar pomeni, da sem vedela, da nekje že mora biti moški zame. Danes ga imam. Ga ne zamenjam za vse bogatstvo tega sveta, tako ga imam rada.

Edini nasvet, ki ti ga lahko dam je, da daj času čas in da počakaj tudi desetletje, če je potrebno. Na tej poti boš sigurno spoznala kakšnega moškega, ki se bo zdel ok, vendar boš nekje čutila, da ni pravi  (ne ostani z njim!). Počakaj njega, ki ga iščeš.  Verjami, obstaja.

O takšnem negativizmu kot ga premore avtorica “Realno” pa sploh ne bi zgubljala besed. Takšnih odgovorov boljše, da ne bereš.

Vso srečo.

Odgovor na objavo uporabnika
zgh3, 20.06.2021 ob 15:25

Moje mnenje je, da gledaš z napačne perspektive. Zanima me, zakaj bi morala biti atraktivna na splošno za moški spol? Iščeš in potrebuješ samo enega pravega moškega zase, nič več. Torej je pomembno, da si zanimiva zanj, samo zanj.

Jaz sem bila na tvojem mestu nekoliko mlajša pa vendar sem vztrajala pri tem, da si najdem moškega. Sem bila realna glede svojega izgleda, prav nič posebnega nisem. Vizuelno sem neopazna siva miška, tudi simpatična nisem ne vem kako. Saj nisem bila slepa, za večino moških nikoli nisem bila atraktivna. Pa kaj! Zaradi tega nisem prav nič manj vredna! Pa tudi vsak čevelj ima svoj par, kar pomeni, da sem vedela, da nekje že mora biti moški zame. Danes ga imam. Ga ne zamenjam za vse bogatstvo tega sveta, tako ga imam rada.

Edini nasvet, ki ti ga lahko dam je, da daj času čas in da počakaj tudi desetletje, če je potrebno. Na tej poti boš sigurno spoznala kakšnega moškega, ki se bo zdel ok, vendar boš nekje čutila, da ni pravi  (ne ostani z njim!). Počakaj njega, ki ga iščeš.  Verjami, obstaja.

O takšnem negativizmu kot ga premore avtorica “Realno” pa sploh ne bi zgubljala besed. Takšnih odgovorov boljše, da ne bereš.

Vso srečo.

Vidiš jaz sem pa že prej hotel komentirat da je to zelo dober odgovor (od realno). Prav lepo napisano.

Tako je. Okreni-obrni… To je to.

 

Eto recimo da je avtor moski istih let itd… Kaj bi rekli? A pri njej ni isto? Pa se ce bi napisal da bi mlajso(npr 25 letnico)

Kaj bi bilo?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody705, 20.06.2021 ob 15:06

Darči… Ženi to jeebote… Šta čekaš

Odnos moški –  ženska je večni problem. Hitro se spremeni v odnos pra**c – pra***ca.

V enem desetletju lahko vzljubimo dobesedno vsakogar, ki je le kolikor toliko spodoben in znosen. Tvoj odgovor je sila dober z vidika zavedanja lastnih pomanjkljivosti. Precej zrel.

Bi se pa obregnil ob “drugi čevelj para”. Kot sem že zapisal: občudovati vrline drugega je ponavadi lažji del naloge. Bolj pomembno je odstreti tudi tančice s temnejših plati drugega. In sam pri sebi oceniti, ali je vredno prenašati slednje na račun vrlin,ki jih pri drugem cenimo.

V resnici namreč v odnosu ne iščemo sreče, kot nas prepričuje rumeni tisk, temveč znosno (oz. znosnejše) raven “trpljenja”. Za kar pa je potrebno domačnosti.

 

Zato je vprašanje “izvirnega greha”, torej, na kak način sva oba trčena, motena, (p-)okvarjena, na dolgi rok veliko bolj bistveno.

Modi spet čvekate sami s seboj. He he.

To je tako. če sprašuješ po forumu… Napiši mere, ki jih imaš in če so te mere jebozovne, (to vsi vemo kakašne so) amapk ok. deset kil preveč pri enih ženskah prav fajn zgleda, če so na pravih mestih, si zelo zanimiva za tipe. Ženska z ozkim pasom in dobro ritko pri teh letih je nemogoče, da je samska, edin, če hoče, pač je… sem videl zadnič žensko v enem kvizu v faco huh, res mimo…, pol jo je pa iz profila pokazalo, vitka, ozek pas in taka taprava ritka za njeno postavo, dolge noge za njeno višino in ob takem pogledu tip v momentu pozabi na faco…

Druga stvar je pa ta…, če tema ni nakladanje, da ti verjetno nimaš teh mer in pol znaš bit nezanimiva za nasprotni spol, žal, če ne, ne bi tukej spraševala tega, ker jebozovni ženski stalno tipi dihajo za ovratnik..,  tako kot pač recimo bred pitt-u ženske dihajo za ovratnik…,  kruta resnica.

Internet je moj svet. Skačem sem ter tja vedno gola. Ko obmirujem se zravnam, vdihnem zrak, ga potisnem v prsi, ki se močno povečajo in bradavički nabrekneta. Moškim je neskončno všeč moje telo, ki ga lahko tudi spreminjam.

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI215, 20.06.2021 ob 15:50

V enem desetletju lahko vzljubimo dobesedno vsakogar, ki je le kolikor toliko spodoben in znosen. Tvoj odgovor je sila dober z vidika zavedanja lastnih pomanjkljivosti. Precej zrel.

Bi se pa obregnil ob “drugi čevelj para”. Kot sem že zapisal: občudovati vrline drugega je ponavadi lažji del naloge. Bolj pomembno je odstreti tudi tančice s temnejših plati drugega. In sam pri sebi oceniti, ali je vredno prenašati slednje na račun vrlin,ki jih pri drugem cenimo.

V resnici namreč v odnosu ne iščemo sreče, kot nas prepričuje rumeni tisk, temveč znosno (oz. znosnejše) raven “trpljenja”. Za kar pa je potrebno domačnosti.

 

Zato je vprašanje “izvirnega greha”, torej, na kak način sva oba trčena, motena, (p-)okvarjena, na dolgi rok veliko bolj bistveno.

Zame je bil odnos vedno nekaj dobrega v smislu osebnega napredka, rasti in dozorevanja. Vsako brušenje me je notranje obogatilo, čeprav je šlo kdaj čez ostra rezila.

Prva stvar, ki si jo mora samska oseba zastaviti in si iskreno odgovoriti je, vsaj po mojem mnenju je, kakšnega partnerja bom lahko spoštovala in ljubila. Ko sem jaz dobila nekaj odgovorov v sebi, je bila pot veliko lažja. Težko je tisto, ko se z nekom zapleteš, ker je ok človek, pa veš, da to ni to in si dolžan  sam sebi, da odnos končaš. Ker tisto nekaj  več mora človek tudi začutiti. Potem pa delati na odnosu tako kot na vrtu. Večkrat popleješ, lepši je. Bolj kot skrbiš zanj, več je plodov. Pomembno pa je tudi, da se  železo kuje, ko je vroče. Prve mesece postavljamo temelje odnosu in če jih dobro postavimo, postavljamo pa jih več ali manj ženske, bo zveza trdnejša. Problem pa je, ker večina ravno te prve mesece zanemari.

So že povedali – a še en, drugačen, vidik;

Vsak je zanimiv komu. Tistemu ki si želi nekaj takega, kot si ti. Drugo vprašanje je, koliko je to popularno ali pa kako velikemu odstotku si zanimiva.

A v resnici to sploh ni važno, ker če prav razumem bi imela samo enega. Tistega, pravega.

Zato namesto takih vprašanj, raje samo hodi po svetu z odprtimi očmi in brez predsodkov. Sodi šele na osnovi opaženega v konkretnem človeku.

Absolutno je konec s tabo, nihče več te ne bo povohal. popolnoma edino, kar ti preostane je to, da se daš na razpolago forumskim trolom, za katere sem 100%, da se te bodo usmilili enkrat , ali dvakrat, pri čemer ti bodo dali temeljito vedeti, da so predobri zate in da te pedenajo iz dolgega časa in usmiljenja. Ker oni imajo sicer pred vrati non stop dolgo vrsto brhkih dvajsetletnic, ki tudi nestrpno čakajo na vrsto.

Če pa še to ne, pa skoplji jamo, meterX2m in čakaj, da padeš vanjo.

 

🙂 hm hm hmmm

joj što sam reko da te neču više prozivat

 

Že to, da se take stvari sprašuješ in o tem premišljuješ je izguba časa in energije po nepotrebnem. Pravi ljudje pridejo v pravem trenutku. Ni jih treba prositi za to, ne siliti v karkoli. Ne moreš vplivati. Zato se sprosti in uživaj v življenju. Je res prekratko, da bi ga zapravljala z nekakšnim dokazovanjem ali večnim nezadovoljstvom, pomisleki glede sebe, svojega izgleda, karakterja. Si kar si. Ne boš vsem všeč, zanimiva, pa če se na trepalnice postaviš. Niti tistemu, kateremu bi rada bila, ne glede na to kaj narediš. Zato bodi iskrena, do sebe in drugih. Kar boš oddajala, to boš tudi posledično pritegnila v svoje življenje, s svojo sproščenostjo pa boš bolj “dostopna” in bodo interesenti sami pristopili. Tako to gre in mora iti. Počakaj na pravi trenutek, do takrat se pa ne pusti motiti z neumnostmi..

Po samo opisu, da si neobremenjena, deluješ kar obremenjena.

Pa zanimivo, da ti je poleg starosti pri definicija sebe, da si srečno ločena.

Zelo težko boš komu iskreno zanimiva.

sem pričakovala, da bo tako vprašanje postavljala kakšna 15, 16 letnica, ne pa stara odrasla ženska, ki bi morala pa že imeti malo pospravljeno podstrešje. Ali pa vsaj vedeti, da je vsak človek svet zase in da ne moreš sedaj dobiti recepta za preverjanje interesov drugih ljudi.

eni ločeni 40 plus sem bil všeč in mi je sama od sebe dala cifro, ker je videla da jaz ne bom naredil tega. Sedaj sva že tri leta skupaj. Kar korajžno punca 🙂

New Report

Close