Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako vedeti, ali sem zanimiva za nasprotni spol?

Kako vedeti, ali sem zanimiva za nasprotni spol?

Meni je bilo pomembno da mi je všeč, da je špotna, delovna, redno zaposlena, brez pufov s svojo nepremičnino in da jo ne boli glava :).

Ko si enkrat 50 minus ni vska dobra 🙂

Enemu sem dala cifro, ker sem vedela da on ne bo naredil tega, pa ga ni bilo več, na koncu se je poročil z drugo. Poslušaj mene. Ne bodi mona kot jaz…

Odgovor na objavo uporabnika
40 plus plus, 22.06.2021 ob 16:06

Meni je bilo pomembno da mi je všeč, da je špotna, delovna, redno zaposlena, brez pufov s svojo nepremičnino in da jo ne boli glava :).

Ko si enkrat 50 minus ni vska dobra 🙂

Še en dokaz, da ste moški bolj plehki kot ženske. Ajde pleh ženske spregledajo videz, sam da je moski z denarjem na cistem. Moski pa se poleg tega, da zenska ne sme imeti kredita za stanovanje, ampak more pa imeti stanovanje, more bit se lepotica.

Mene bolj zanima kaj lahko ti ponudiš ženski.

Poletje je, pojdi na nudisticno plazo in hitro bos videla ce se oci kaj nate lepijo

Odgovor na objavo uporabnika
predlog, 24.06.2021 ob 06:56

Poletje je, pojdi na nudisticno plazo in hitro bos videla ce se oci kaj nate lepijo

Mislim ,da cilj avtorice ni, da se “nastavlja” kot “drek”, da ga bodo muhe obletavale …

“So poročeni, pa vsi na zmenkarskih portalih iščejo mlajše. ”

Ne vsi, slaba tolažba. Nekateri smo zreli in zvesti. 40+ lp

Odgovor na objavo uporabnika
zgh3, 23.06.2021 ob 07:33

Mene bolj zanima kaj lahko ti ponudiš ženski.

Marsikaj ji lahko nudim predvsem pa da jo imam rad in da jo spoštujem.

V življenju sem pozabil nase in sem živel v glavnem za druge…bivša žena, otroci, starši, služba…sedaj je čas da se posvetim sebi. Normalno , da še pomagam odraslim otrokom, staršem, bivši ženi, če rabi pomoč ….

Sem spoznal razne ženske…ene gledajo samo kaj imaš, drugim je pomembno da moraš biti visoko izobražen, tretje bi te imele za ljubimca….težko je srečati žensko s katero se ujameš in si srečen.  Pač, ko “iščeš” novega partnerja in nisi več rosno mlad veš, da zaljubljenost mine in je pomembno še kaj drugega za skupno prihodnost. Oba ljubiva gore, skupne dopuste, imava enak odnos do vzgoje, do financ….da in še vedno se pogrešava, kadar nisva skupaj.

Kakšni črni kimentarji? Pri 40 + ti ne upaš unega, ki ti je všeč direkt prašat? Glej, te izkorišcajo oz. Izmenjajo s tabo, kar nudiš. Če rada sexaš sex, če kuhaš hrano. Kaj se nauči, da boš inela kaj ponudit in boš imela vrsto, ne glede koliko si stara.

zakaj sprašuješ to prek foruma? neobremenjeno raziskuj življenje in boš sama ugotovila 🙂 mislim da je ravno to znak zrelosti, da si zadovoljna sama s sabo in se ne obremnjuješ kaj si mislijo drugi. bodi to, kar si, in taka boš najbolj privlačila tiste, ki so pravi zate 🙂

mene zelo privlačijo malo starejše ženske, ki so bolj zrele v razmišljanju, in z veseljem bi se družil s tako. ne samo zaradi seksualnosti, ampak tega, da se lahko nekomu popolnoma odpreš.

40ta so za zensko najboljsa leta!

Vedno sem bila privlacna moskemu spolu, a kolikor pogledov in komplimentov sem dobila v desetletju v 40ih, jih nisem vsa leta prej skupaj!

 

Imam se za povsem povprecno zensko, a ni vse samo v videzu, pri 40ih postanemo zenske bolj zrele, bolj modre, bolj samozavestne, manj obremenjene, manj kompliciramo,…, in ko taka stopas po poti ali vstopis v prostor, to moski vidijo in cutijo.

 

 

New Report

Close