Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako vemo, da nas moški resnično ljubi?

Kako vemo, da nas moški resnično ljubi?

Sicer mi ni treba, pa naj ti bo, ker smatram, da si malce okvarjeno bitje.

Zadeva je takšna, moški (ali ženska), ki dela za druge nase pa pozabi, ni in ne more biti sam srečen. Če pa moški (ali ženska) poskrbi zase, lahko svoje zadovoljstvo razdaja tudi partnerju in otrokom. Kaj se zgodi, ko se mamica raztrga za svoje otroke? Ti otroci nič ne znajo, nimajo samozavesti, ker jim tega ni treba imeti, ker ima to mamica za njih (in hodi na govorilne na fax). Dejansko je to široka tema…. bo še kdo drug kaj več povedal.

Je pa res, da velikokrat malce drugače razmišljam. Imam pač očeta, ki me je tega naučil.

Aja, pa zdaj en dan sem malce, ampak res malce, ext pecala 😉 Možak ima pač v glavi več kot 3/4 mona skupaj.
[/quote]

Hm, kje TOČNO sem napisala, da mora nase pozabiti? Ti dela domišljija petsto na uro?
Nisem jaz kriva, če na čisto preprosto napisano misel ti projeciraš svoje travme.

Hm, kje TOČNO sem napisala, da mora nase pozabiti? Ti dela domišljija petsto na uro?
Nisem jaz kriva, če na čisto preprosto napisano misel ti projeciraš svoje travme.
[/quote]

Hmm, poglej in preberi predvsem pa razumi tvoj lastni zapis!

Sprosti se, ker omemba flokija z dodanim smeškom ni nič tako groznega. Zamisli se še sama zakaj si tako negativno odreagirala. Morda nosiš bolečino v sebi ?
[/quote]

Pozor, opazili smo resno razsajanje “matjazkovitisa”, primerov je že nekaj čez dvesto.
Pomaga krepka doza zdrave pameti vsakih šest ur, v najhujših primerih pa butanje z glavo v zid.

Ohh babi… Nedelja je, k maši in nato nedeljsko kosilo

Se vidi, kako čustveno okvarjeni ljudje ste tukaj gor, če vam je to, da partner želi da sem srečna, znak copatarstva.
A če bi želel, da sem iz dneva v dan nesrečna, bi bil pa pravi dec?
Zamislite se nad sabo.
[/quote]
In zakaj si reagirala tako čustveno ? Zakaj si se odzvala z neko drugo skrajnostjo ?
Rabiš nekoga, ki se trudi zate, ker si globoko v sebi nesrečna ?

Normalno, da si nihče ne želi, da je naš partner nesrečen. Vendar pa prav tako svojega bremena zaradi nerazčiščenih travm ne prelagamo na svojega partnerja, ki se mora truditi namesto nas in ob tem pozabiti nase.


In kaj bo danes za kosilo ?

Pozor, opazili smo resno razsajanje “matjazkovitisa”, primerov je že nekaj čez dvesto.
Pomaga krepka doza zdrave pameti vsakih šest ur, v najhujših primerih pa butanje z glavo v zid.
[/quote]

Ja, res je potrebna krepka doza pameti, da ti ni forum okupacija št.1

Hmm, poglej in preberi predvsem pa razumi tvoj lastni zapis!
[/quote]

ROFL 😂😂😂😂😂
Svetovna 😁😁 pa jasno , SVOJEGA LASTNEGA zapisa nisem razumela, pa mi moraš ti razložiti.
lol, dej še kaj napiši, jaz se valjam😁

Ce naletis na tacga kot jst, bo zate vse naredu v mejah neke zdrave normale. Zmeri ti stal ob strani in te podpiral. Sam taki lohk fejst najebemo, ce zenska pricakje kot izkaz ljubezni nekaj drugega. Ma ja, eni bi rekl copata. Ker ko obujes copato je udobno ane. Zdj pa odvisno kaj s to copato pocnes… Copata se lahk tud raztrga ce ne znas z njo lepo delat. Zdj sm pa ko gumijast skorenj, vcasih dereza. 😛

8a6e69077e5603292e5e9d4b7f0fcb0a.gif
[/quote]

Aaa. Proktolog.

https://imgflip.com/i/1kh7wj


In zakaj si reagirala tako čustveno ? Zakaj si se odzvala z neko drugo skrajnostjo ?
Rabiš nekoga, ki se trudi zate, ker si globoko v sebi nesrečna ?

Normalno, da si nihče ne želi, da je naš partner nesrečen. Vendar pa prav tako svojega bremena zaradi nerazčiščenih travm ne prelagamo na svojega partnerja, ki se mora truditi namesto nas in ob tem pozabiti nase.
[/quote]

Kakšna bremena? Kakšne nezazčiščene travme? Kje ti to pobiraš? In ti meni, da jaz čustveno reagiram 😁😁 sebe poglej kaj si spesnil


In kaj bo danes za kosilo ?
[/quote]
Ena južna;-)

Ja, res je potrebna krepka doza pameti, da ti ni forum okupacija št.1
[/quote]

No vidiš, samo dva posta in se izdaš. Ne moreš iz svoje kože za dlje kot dva posta.
Pri tebi bo druga varianta: butanje z glavo v zid, predlagam da kar začneš.


In zakaj si reagirala tako čustveno ? Zakaj si se odzvala z neko drugo skrajnostjo ?
Rabiš nekoga, ki se trudi zate, ker si globoko v sebi nesrečna ?

Normalno, da si nihče ne želi, da je naš partner nesrečen. Vendar pa prav tako svojega bremena zaradi nerazčiščenih travm ne prelagamo na svojega partnerja, ki se mora truditi namesto nas in ob tem pozabiti nase.
[/quote]

je res .

Sicer mi ni treba, pa naj ti bo, ker smatram, da si malce okvarjeno bitje.

Zadeva je takšna, moški (ali ženska), ki dela za druge nase pa pozabi, ni in ne more biti sam srečen. Če pa moški (ali ženska) poskrbi zase, lahko svoje zadovoljstvo razdaja tudi partnerju in otrokom. Kaj se zgodi, ko se mamica raztrga za svoje otroke? Ti otroci nič ne znajo, nimajo samozavesti, ker jim tega ni treba imeti, ker ima to mamica za njih (in hodi na govorilne na fax). Dejansko je to široka tema…. bo še kdo drug kaj več povedal.

Je pa res, da velikokrat malce drugače razmišljam. Imam pač očeta, ki me je tega naučil.

Aja, pa zdaj en dan sem malce, ampak res malce, ext pecala 😉 Možak ima pač v glavi več kot 3/4 mona skupaj.
[/quote]

… bogi mon…

Pimpek se torej ni zamislil nad sabo.

Aaa. Proktolog.

https://imgflip.com/i/1kh7wj
[/quote]

Ext, grozen si. 😮

[attachment=0]my-hands-look-like-this-so-hers-can-look-like-37278241.png[/attachment]

Rule 34

Sem sel prov brat, kaj so se eni obesl na ta stavk. Moje izkusnje so, da to deluje samo takrat, ko je zenska ze srecna sama s sabo in je to samo iluzija. Za srecnega cloveka je lahko “skrbet”. Tko, da mors bit res v redu zenska. Ce pa kot moski skrbis za sreco zenske, potem je taka zenska po vsej verjetnosti v sebi in sama s sabo nesrecna (velja tud za kontra primere, da ne bom diskriminatoren).
Izkazovanja ljubezni je skor tok kot je ljudi na svetu.
Si pa mislim, da ce si v enga res zaljubljen, da zmeraj izberes druzenje s tem clovekom kot z nekim xy prijateljem/prijateljico.
Vse ostalo so sobivanja z obcasnimi pobegi od rutine. Vsaj tko si jst mislem, ce skusam gledat povsem nevtralno.

Ext, grozen si. 😮

my-hands-look-like-this-so-hers-can-look-like-37278241.png
[/quote]

https://media.giphy.com/media/Es98cuDSthp1m/200.gif
pa lep kot jack elam:-)))

Kakšna bremena? Kakšne nezazčiščene travme? Kje ti to pobiraš? In ti meni, da jaz čustveno reagiram 😁😁 sebe poglej kaj si spesnil
[/quote]
Si pač primer ženske s katero ni možna razumna debata.
Zato, ker imaš vedno prav. 🙂

Ko ženska reagira čustveno, ni možno z njo debatirati. Ob čustvenem izpadu je moški deležen očitkov zaradi besed katerih sploh ni izrekel.
Enostavno samo strmiš in ostaneš brez besed. Saj ne razumeš kaj ženska sploh blebeta.
Ob takšni ženski moškemu drugega ne preostane kot da pobegne ali pa svoje življenje posveti njej in njeni sreči.

Sem sel prov brat, kaj so se eni obesl na ta stavk. Moje izkusnje so, da to deluje samo takrat, ko je zenska ze srecna sama s sabo in je to samo iluzija. Za srecnega cloveka je lahko “skrbet”. Tko, da mors bit res v redu zenska. Ce pa kot moski skrbis za sreco zenske, potem je taka zenska po vsej verjetnosti v sebi in sama s sabo nesrecna (velja tud za kontra primere, da ne bom diskriminatoren).
Izkazovanja ljubezni je skor tok kot je ljudi na svetu.
Si pa mislim, da ce si v enga res zaljubljen, da zmeraj izberes druzenje s tem clovekom kot z nekim xy prijateljem/prijateljico.
Vse ostalo so sobivanja z obcasnimi pobegi od rutine. Vsaj tko si jst mislem, ce skusam gledat povsem nevtralno.
[/quote]

Pa ima vseeno prav. Moški ki ljubi, se obnaša kot osel. Če zgleda kot osel, se obnaša kot osel, je verjetno…. no, lipicanec verjetno ni…

Dokaži. Ker način razmišljanja imaš moški.
[/quote]

Tvoj način razmišljanja je tudi moški, pragmatično-racionalen. :)))

Glede ljubezni. Če čutiš, potem ne rabiš spraševati.
Medtem če imaš filmske prestave o ljubezni, potem boš vedno negotov(a) in rabiš nenehne potrditve. Ampak besede so lahko samo besede, in z obešanji na besede podlegajo ravno takšne nesigurne ženske, ki rabijo besede, ker potem jim moški lahko naflanca točno tisto, kar želijo slišati … Se ve, da ženske zapeljujejo z videzom, moški pa z besedami, a ne? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa ima vseeno prav. Moški ki ljubi, se obnaša kot osel. Če zgleda kot osel, se obnaša kot osel, je verjetno…. no, lipicanec verjetno ni…
[/quote]

haha…

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

… bogi mon…
[/quote]

Saj ne ve, da je ubogi. ;)))
Ti poveš velik v par besedah, Replika piše cele eseje pa še ne veš kaj ženska hoče…. še robi je njeno besedičenje lepo strnil v eni besedi.

Jaz pa pač povem kaj mislim, tisto o 3/4 pa to. 🙂

Po 10 letih sanjskega zakona bi ti rekla da je to mogoče. Zdaj po 20 letih pa vem da moški lahko ima rad samo sebe. Vse ostalo je igra

New Report

Close