Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako zanositi – nujno!!!

kako zanositi – nujno!!!

oj!
probam še tukaj:

lep pozdrav!
znanka me je prosila, če ji lahko sprintam z neta vse možnosti, kako zanositi. njen prvi otrok je star že 10 let. brala sem sicer forum neplodnost, ampak nimam časa kej dosti brskat. ali ima katera že kej shranjeno o teh stvareh? pa katera zdravila? pa kaj to sploh je neplodnost (kdaj se uradno par smatra za neplodnega…).
zelo bom hvaležna za čimprejšnjo pomoč.

Prva možnost:
Naj se tvoja znanka da dol z vsakim moškim, ki ji prečka pot. Ni hudič, da ne bo naletela na super plodnega.

Druga možnost:
Naj tvoja znanka obišče ginekologa.

:-)))))))))))))

bravo, elaine.
na to pa nisem pomislila! ji bom posredovala tvoj odgovor. gotovo bo zelooo vesela.

meni si pa vsec elaine

ja pa sej ma prav.
velik seksa pa bo.
drugače pa če ima že dlje probleme oz. veliko vprašanj, priporočam dr. Reša . v Dravljah je.

Ja res, elaine nima dlake na jeziku, pač pa tam, kjer mora bit, kaj ne, elaine?

Včasih so, če je imela ženska probleme z zanositvijo, svetovali naj gre k dr. Cerarju – ta je bil njega dni zlo ploden:-))))))))))))9

Nič, treba bo stisnit zobe in čim več seksat ne.

Al pa dr. Tomaževiču na gin. kliniko

Imam občutek, da je elaine ena ravno ne simpatična deklica, saj lepota prihaja od znotraj. Tako, da četudi je na zunaj lepa bo počasi začela gniti!

O taki temi se pač po moje ne čveka na tem forumu. Ampak če je želja res velika in traja neizpolnjeno upanje že toliko časa, se poišče nasvet pri zdravnikih ter prebere kako literaturo; ali vsaj izčrpne teme na Forumu neplodnost.
Za čvek je Eleinin komentar popolnoma zadovoljiv.

Ma kaj, Elaine je že ok. Dvomim, da obstaja priročnik z nasveti, kako zanositi.
Če ne gre s seksom, potem bo verjetno potrebna strokovna pomoč, ne sprintani nasveti.

:-))))))))))))))))))))))))))))))

Če par ne more zanositi več kot eno leto, potem je čas, da obišče ginekologa. Tako je meni rekla ginekologinja. Lahko gre za začasno neplodnost…

Na neumno prašanje še bolj neumni odgovori!

Ja, glede na to, da že ima 10 letnega otroka, potem malo že ve o zanositvi, ne?

Drugače pa je meni ravno prejšnji teden rekla gin., da morava najprej več mesecev poskušat zanosit (se pravi dol se devat kr naprej) in šele nato sledi pomoč.

Najbolj logičen je pa res obisk pri izbranem gin.!

lp

Če bi vprašala mojega moža, bi ti sigurno odgovoril-če z dohtarji ni nič, se oglasi pri meni

Na vprašanje kako zanositi ne moremo pričakovati ravno “pametnih” odgovorov, se vam ne zdi?

brez zamere ampak kaj bolj bedastega tudi nisi mogla napisat.

Če katera rabi plodnega moškega naj pove pa pridem na dom!

New Report

Close