Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ženski neboleče povedari, da nočeš nič z njo?

Kako ženski neboleče povedari, da nočeš nič z njo?

Od koga pa jaz kaj zahtevam? In ali sploh znaš razložiti razliko med hinavčšino in diplomacijo?[/quote]

Od vseh, samo od sebe ne. 😉 Vsem predpisuješ, sam se tega ne držiš.
Ali, govoriš eno, delaš drugo. Prvo je diplomacija, drugo pa hinavščina. ;)[/quote]

??? daj mi prosim linkaj/citiraj samo eno tako mojo zahtevo. Prosim!

Ko te bo vprašala, če res misliš, da te bo, ji povej, da ti je sicer ok oseba, ampak da bi raje videl, da ohranita poslovni odnos.
Vem, da mogoče s tem daješ upanje, ampak ti jaz povem, da če se z nekom res tako dobro razumeš, lahko sčasoma pride tudi do preklopa v glavi in videz ne bo več pomembnejši od značaja. Ti bo še žal, če si boš zaprl vrata 🙂

jest usaki rečem, da sem sanjal, da mi je rešila življenje ☺
da me je v oneta pičila kača, pa je ona posesala strup ☺
po njeni reakciji vem kam sva namenjena

Od vseh, samo od sebe ne. 😉 Vsem predpisuješ, sam se tega ne držiš.
Ali, govoriš eno, delaš drugo. Prvo je diplomacija, drugo pa hinavščina. ;)[/quote]

??? daj mi prosim linkaj/citiraj samo eno tako mojo zahtevo. Prosim![/quote]

Beri za sabo.

a ti res mislis, da s tem daje kaksno upanje… a res mislis, da bo kasneje ko si bo namislil,da on pa zdaj bi, zenska mu padla na kolena in bo za ?

??? daj mi prosim linkaj/citiraj samo eno tako mojo zahtevo. Prosim![/quote]

Beri za sabo.[/quote]

;))) še ena ki nima argumetov za svoje trditve…

Beri za sabo.[/quote]

;))) še ena ki nima argumetov za svoje trditve…[/quote]

Ponavljam, beri za sabo. Če boš videl.

;))) še ena ki nima argumetov za svoje trditve…[/quote]

Ponavljam, beri za sabo. Če boš videl.[/quote]

In zakaj bi te prosila če bi sama videla?

Ja kako je pa to sploh možno?
Saj se venomer bere tukaj, da prijateljstvo med moškim in žensko ni možno, ker moški vedno želijo nekaj več?
A si gej?

Ponavljam, beri za sabo. Če boš videl.[/quote]

In zakaj bi te prosila če bi sama videla?[/quote]

Lej, lahko ti linkam karkoli pa je brezveze, ker ne boš videl nič. Ker nočeš. Nočeš raziskati, prebrati, se zamisliti. Ker je samo tvoja resnica edina prava. Še tega paradoksa ne vidiš, a ne? 🙂

Nekoc me je en sodelavec tako kuril, mi govoril o seksu, me vabil na kavo, nedavno pa se je zacel obnasati kot da nisem njegov tip zenske. Mislim, da je on tisti, ki se boji biti zavrnjen in isto je s tabo. Mislim, da prikrivas informacije. Verjetno si to sodelavko sarmiral, sedaj pa si se podelal od strahu.

In zakaj bi te prosila če bi sama videla?[/quote]

Lej, lahko ti linkam karkoli pa je brezveze, ker ne boš videl nič. Ker nočeš. Nočeš raziskati, prebrati, se zamisliti. Ker je samo tvoja resnica edina prava. Še tega paradoksa ne vidiš, a ne? :)[/quote]

Sej to ti je znano da smo ljudje največkrat slepi za svoja dejanja kajne? In jaz te prosim da mi pomagaš odkriti mojo slepoto, ti pa meni kar sm si jo daj in da je bz?

A to bi bilo to s tvoje strani?

Živjo!

Najbolje je, da se sploh s tem ne obremenjuješ. V pratnerstvo te ne more v normalnem svetu prisiliti nihče. Če ti ni toliko všeč (te ne privlači) je to povsem v redu in normalno (ne vem od kod debilna logika da če nočeš neprivlačne ženske je le ta predobra zate,… ).

Vedi se normalno, ampak drži distanco. Brez nekih preveč osebno poglobljenih debat, striktno objektivno in kratko odgovarjaj. Tako boš postavil mejo osebnega prostora. Zameril se ne boš, ker ti ne bo imela kaj za zamerit. V glavnem če je nočeš za partnerko ji ne dajaj možnosti da te napelje na flirt, zmenek itd. in s tem se zavaruješ da se ne bi po nepotrebnem zapletel v stvari ki ti naložijo nepotrebne neformalne odgovornosti (vračanje uslug, itd.).

Itak si pa na šihtu. Ko si na šiht, se dela. Posel je posel, prosti čas pa povsem tvoja stvar. Torej če je ne srečuješ drugje kot samo na šihti, si na varni strani, dokler se boš držal dela.

Lp!

Avtor te teme ,pripomnila bom samo to kot je že nekdo napisal, da ji poveš, da je predobra za tebe.
Ona si bo našla super moškega, ti pa se boš čez leta tepel po glavi. Uživaj v samskem življenju in ne potem jamrati ,uh,kako je hudo biti sam.

Ja pač še en tistih(avtor te teme),da bodo ženske padale pred njim takrat, ko bo gospod pri volji.
Sem imel takšnega prijatelja, ki je govoril eni kolegici, da drugače mu je všeč, ampak ne bi imel nič z njo. To ji je tudi povedal, jo je prizadelo ,ampak, ko je čez nekaj časa on začel lezti za njo, pa ga je ona zavrnila, se mi je potem smešno zdelo, zakaj se je moj prijatelj obremenjeval ,češ prej ga ni zanimala, sedaj se pa čudi, ker gre njeno življenje naprej brez njega.
Saj smo mu vsi kolegi rekli sedaj imaš tisto, kaj si iskal in ne biti jezen na njo, ter užaljen.

Lej, lahko ti linkam karkoli pa je brezveze, ker ne boš videl nič. Ker nočeš. Nočeš raziskati, prebrati, se zamisliti. Ker je samo tvoja resnica edina prava. Še tega paradoksa ne vidiš, a ne? :)[/quote]

Sej to ti je znano da smo ljudje največkrat slepi za svoja dejanja kajne? In jaz te prosim da mi pomagaš odkriti mojo slepoto, ti pa meni kar sm si jo daj in da je bz?

A to bi bilo to s tvoje strani?[/quote]

A ni dovolj? Če z malim nisi zadovoljen, pa ni moj problem.


Prvo kot prvo, bodi načelen najprej sam pri sebi. Praviš, da ji ne bi rad dal misliti, da ne zgleda dobro. Pa, hudiča, saj ravno to misliš o njej! Imej jajca, bodi odkrit vsaj do sebe in si priznaj to.
Potem bodi pa iskren tudi do nje. Kako misliš, “namiguje”, da si ji všeč? Reče ali ti misliš, da tako misli? Če reče, je vse jasno, poveš direktno, da ti je kul sodelavka in prijateljica, ampak da je kot partnerko ne vidiš (in to je to – brez filozofiranja o razlogih, da se ne zapleteš in jo še res prizadeneš). Če pa le namiguje, je pa popolnoma možno, da si teh “namigov” ne razlagaš prav. In če boš karkoli storil, da razrešiš situacijo, ki je morda sploh ni, boš zaradi nesporazuma izgubil prijateljico in poslabšal odnos s sodelavko.
Torej: previdno, vendar (v primeru nedvoumnosti) odkrito in iskreno na način, ob katerem se ne bo počutila ponižane (povej ji, da jo ceniš, in zakaj jo). Srečno!

kakšen kurji argument. a jo osebno poznaš da veš kakšna je?

kakšen kurji argument. a jo osebno poznaš da veš kakšna je?[/quote]

Take gluposti se v kurniku ne strelajo…

In zakaj nočeš seksati z njo? A si homo? Moški nikoli ne izpusti šanse za seks.


Po drugi strani smo pa vsi kurbirji:-)) Nekaj ne štima tukaj:-))

Sej to ti je znano da smo ljudje največkrat slepi za svoja dejanja kajne? In jaz te prosim da mi pomagaš odkriti mojo slepoto, ti pa meni kar sm si jo daj in da je bz?

A to bi bilo to s tvoje strani?[/quote]

A ni dovolj? Če z malim nisi zadovoljen, pa ni moj problem.[/quote]

dovolj, vsekakor! Sem tudi jaz z malim zadovoljna;)))

Kakšen ‘moški’ ! (da te kap)
🙂

Takole kot si naredil si naredil prav prekrasno, no mogoče je namesto tebe to naredila konkurenčna sodelavka tej ki je omenjena.
Če ta s katero nič nočeš imet še kdaj pa kdaj pokuka v tale forum se bo prepoznala in ziher nehala nadlegovat ubogega ogorženca.

“Če drugega ne majkaaaa je za zbrista od takgale ki take bolne sprašuje zlobne tete in strice na monu!!! Ker je jasno da za hrbtom neko punco napadajo!!!
kaj ste to zahrbtni in nagnusni pritlehneži eni bljah”

Če bo namigovala na romantični zmenek oz kar presega meje prijateljstva, ji enostavno povej, da to ni mogoče, da se z neko žensko dobivaš in da uradno nisi več samski, da pa si v fazi spoznavanja in da upaš, da bo tudi ona čimprej našla svojo sorodno dušo.

New Report

Close