Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ženski neboleče povedari, da nočeš nič z njo?

Kako ženski neboleče povedari, da nočeš nič z njo?


Ji še zašepetaj na uho, da ni tvoj tip ženske!

Povem iskreno in iz izkusenj kot zavrnjena ženska. Meni je rekel, da ne more biti med nama nič, a obenem me je hotel imeti vsak dan na vezi, na klepetu na Gmail, vsak dan skupaj na kavi, vabil k sebi v pisarno itn. Ja, vem, da se sliši neumno in trapasto, ampak jaz sem zaradi teh njegovih dejanj nekaj let mislila in upala, da se bo med nama vseeno kaj razvilo. Jaz itak zaljubljena vanj, on pa z mano (in to samo z mano) vsak dan hodil na kavo, skos me imel na g klepetu (seveda tudi popoldne in zvečer, vsak dan). Resnično sem mislila in upala in bila vedno bolj zaljubljena vanj.

Tako da moj nasvet avtorju – čimprej povedat, tudi tako, da ti je všeč kakšna druga – to zagotovo nedvoumno pove vse, ne da bi rabil razlagat zakaj ti ni všeč, kar je vedno nerodno za oba. Potem ko ji poveš, pa obvezno SAMO strogo službene stike. Brez kav, kosil, smsov, popoldanskega druženja, klepeta po Gmail, pošiljanja svojih slikic ipd. To je mene ubilo. Če želiš ženski dobro, jo od zdaj pusti popolnoma na miru.

Srecno obema.

Taki kurijo na več strani, a ko se za eno malo bolj zagrejejo, postanejo naenkrat drugim nedosegljivi. Najprej govorit o seksu, potem pa se skrit z “nisi moj tip” pomeni, da se te z vsako dodatno razlago še bolj tlači v podn.

V takšne zgodbe skoraj ne morem verjeti. Ob kakšni drugi priložnosti in v drugi temi se pa piše, kako ni šans, da je moški zgolj prijatelj/kolega z žensko. Tukaj pa xy odgovorov prav takšnih in o zavrnjenih ženskah, ker so moški hoteli biti zgolj prijatelji.
Zakaj takšna dvoličnost v tukajšnjih odgovorih?

Poslušte tukaj gor take vprašujejo edino “defektni dedci” navezani na svoje mame ali pa na partnerke in normalen dedec ne bo postavil takega vprašanja.

Drugače lahko sodelavki poveš da sodeluješ na forumu in ti povem da če je normalna jo bo minilo da bi te kamorkoli vabila, razen če je sama tudi defeken štor s pdobnimi vprašnji ki se nannašajo na nasproten spol.

Jaz imam podobno zgodbo, ki se sicer ni razvlekla v leta, pač pa k sreči le v mesece.

Jaz sem tipa pogruntala, da je en ubogi nebogljeni narcis, ki konstantno rabi neko pozornost in občutek občudovanja s strani ženske, še zlasti, če je to neka trofejna ženska, s katero se lahko brez problema kažeš naokoli in ti jo vsi zavidajo, da ti jo je uspelo osvojiti.

Ko sem jaz ugotovila, za kaj se pri vsej tej stvari gre, in s tipom komunikacijo zreducirala na formalni minimum, je obrnil ploščo in mi grdo grozil, mi očital, da sem zajabana nepojebana baba…. Jaz sem to hladno zdržala in moram reči, da se je potem kar malo ustrašil in sam odstranil iz mojega življenja….Kakšno olajšanje….

Potem sem spoznala moškega mojih sanj – ta ni nič mutil, ampak takoj jasno dal vedeti, da ima z menoj resne plane in sva zdaj že nekaj let srečna skupaj.

V takšne zgodbe skoraj ne morem verjeti. Ob kakšni drugi priložnosti in v drugi temi se pa piše, kako ni šans, da je moški zgolj prijatelj/kolega z žensko. Tukaj pa xy odgovorov prav takšnih in o zavrnjenih ženskah, ker so moški hoteli biti zgolj prijatelji.
Zakaj takšna dvoličnost v tukajšnjih odgovorih?[/quote]

Ne gre za dvoličnost, pač pa za moški narcisizem in preračunljivost. Ima eno “prijateljico” na stand by, če mu kaj zagusti pri njegovem lovu. Tako je vedno tam nekje ženska, ki ga občuduje, ki bo šla z njim po potrebi na kavo, v kino, žurat, na izlet, na morje…

To ni nobena dvoličnost. To je moja resnična zgodba, ki me je spravila na dno. Pa ni v tem bistvo, sem samo svetovala avtorju kako naj postopa. V dobro obeh.

Jaz pa čisto verjamem. Tudi zato, ker sem sama bila v neki podobni situaciji, sicer na kratko, a če zdaj pomislim na ravoj dogodkov, bi lahko bila tudi v takem zosu kot ti.

Avtor naj res dobro obeh razčisti in naj se ne igra z njenimi čustvi, ker se zna zgoditi, da se bo katera druga igrala z njegovimi in potem bo spet na monu tema kakšne da so ženske!

se strinjam, to je tudi pomembno, ker če ne muti nič, je to dokaz,da je v stiku sam s seboj, ve kaj si želi in to tudi iskreno pove…in vse to je osnova za srečno vezo.
Ker če pa je človek zmeden v sebi, neodločen, muti in si izmiljuje drugače iz dneva v dan, potem pa res ne mores se na takšnega človeka zanesti.
zatorej je to predvsem dober nasvet avtorju:

Podpis.

Kr neki no. Niti rekla mu ni še nič, pa že travmira.
Naj se z njo pogovarja normalno brez flirtanja in podobno, pa ji niti na konc pameti ne bo prišlo, da ga kam povabi. Če to pričakuje, pomeni, da ji je že dajal neke napačne signale.
Veliko moških to počne, ker uživajo v tem, da so všeč ženskam. Pa še več žensk to dela moškim.
Mogoče ona počne isto in noben od njiju nima resnih namenov.
Naj ji na kavi reče, da se je med vikendom dobil a enem super zmenku in da upa da bo tokrat uspelo. Jo povpraša kaj ona misli kot prijateljica in ženska, poudari besedo PRIJATELJICA, kaj bi mu svetovala itd.
Mislim, moški 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa blefirajo, ko je treba pa kar naenkrat ne znajo??

Točno tako. Tudi jaz sem imela podobno izkušnjo z zavajanjem. Podlo totalno.

Čimprej bodi odkrit, vendar potem ne išči stikov. Tudi če ti bo žal, bodi toliko, da greš sam naprej. Boš obema naredil dobro.

Res je bilo zanimivo prebrati, kako ljudje iz enega navadnega vprašanja naredijo 50 različnih zgodbic, od tega 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obsojanja. res je, da ima vsaka stvar 2 plati, ampak tule druge ne poznamo. karkoli se skriva za tem v resnici, v to se ne bom spuščala ker nima smisla. avtorju pa odgovor na vprašanje: če ji rečeš da nisi še pripravljen na resno zvezo, se bo najbrž zamislila in odmaknila. samo pazi da te potem čez 2 tedna ne dobi srečno zaljubljenega z drugo. potem bo razočaranje in jeza, in vsi vemo kaj sledi pri jezni ženski. je pa dejstvo, da se teh stvari ne da izpelat na “fin način” in brez posledic. če je ženska na mestu, bo dejstvo da nisi zainteresiran sprejela in šla naprej. če pa ni, boš pa imel probleme takšne in drugačne.
bi pa dodala še tole, če si ji dajal kakršne koli signale da ti je ona všeč še drugače kot samo kot prijateljica, boš probleme imel sigurno. redki se kar zaljubijo v nekoga “kar tako”, ponavadi se nekaj skriva zadaj.

kje pa ste sedaj ženske, ki imate samo moške za prjatle (ker se z ženskami ne razumete) in imate probleme, ker bi moški več?

ja sam res, kako povedat sestrinemu sinu da te ne bo na obisk ker je njegova “dama” full “visoka” in oh in sploh, drugi njegovi sorodniki so pa full zanič???pojma nimam, ima kdo???

[img]http://cdn.someecards.com/someecards/filestorage/realizing-you-terrible-for-me-breakup-ecards-someecards.png[/img]
ali
[img]https://c2.staticflickr.com/6/5058/5506774837_68256fa635.jpg[/img]
ali pa tudi tole
[img]https://storage.googleapis.com/imgfave/image_cache/1363360524207701.jpg[/img]

Tebi pa veliko sreče …
[img]http://4.bp.blogspot.com/-bERIVzKq5zo/TkO-rEppZkI/AAAAAAAAAEA/bbVN826k-9U/s1600/thumbs_up.gif[/img]

Če vpraša, ji lahko rečeš, da je izjemno prijetna sodelavka, ampak da na njo niti za trenutek gledal kot moški, temveč le in izključno kot sodelavec. Lahko rečeš še, da si tudi absolutno proti razmerjem na delovnem mestu in da upaš, ker se tako odlično razumeta, da bosta uspela še naprej ohraniti tako lep odnos, kot sta ga vzpostavila. Zna bit tudi užaljena, sigurno pa prizadeta, vendar pa prizemljena. Če se bo odmaknila, ne rini v njo, le s prijaznostjo do nje ne odnehaj.

Kaj sledi pri jezni ženski? Kaj vsi vemo???

Ko to zapiše ženska, se je za vprašati: le kje živi in kaj vse se njej zdi normalno?

Kaj sledi pri jezni ženski? Kaj vsi vemo???

Ko to zapiše ženska, se je za vprašati: le kje živi in kaj vse se njej zdi normalno?[/quote]

a res ne vidiš v kakšnem kontekstu je bilo mišljeno? če bi ti nekomu rekel nisem pripravljen na zvezo, pa bi te ta čez 2 tedna npr. zalotila z drugo, bi v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bila jezna. kaj sledi pri jezni ženski pa večina sklepam po tem kaj vse berem po tem forumu.. problem je v tem, da se nekatere enostavno ne sprijaznijo če jim poveš po resnici ali pa se zlažeš. to kje živim, pa nima nobene povezave z ničemer.

Kaj sledi pri jezni ženski? Kaj vsi vemo???

Ko to zapiše ženska, se je za vprašati: le kje živi in kaj vse se njej zdi normalno?[/quote]

a res ne vidiš v kakšnem kontekstu je bilo mišljeno? če bi ti nekomu rekel nisem pripravljen na zvezo, pa bi te ta čez 2 tedna npr. zalotila z drugo, bi v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bila jezna. kaj sledi pri jezni ženski pa večina sklepam po tem kaj vse berem po tem forumu.. problem je v tem, da se nekatere enostavno ne sprijaznijo če jim poveš po resnici ali pa se zlažeš. to kje živim, pa nima nobene povezave z ničemer.[/quote]

se pravi ene babe res razmišljate tako, da če tip noče zveze z vami, je ne sme imeti z nobeno?
Kaj pa pomeni, da nisi pripravljen na vezo drugega kot to, da ženska ni tako pomembna, da bi se zapletal z njo. Ko človek sreča pravo osebo, je tudi pripravljen.
Vse ostalo pa so teme za španske nadaljevanke v katerih očitno nekatere ženske živite.

ni treba posploševat. jaz sem samo primer napisala. je pa v konkretem primeru razlika če rečeš da nisi pripravljen na vezo (na splošno), ali pa da nočeš bit v vezi z točno nekom ja. pač jaz bi na njegovem mestu ji v obraz povedala, da ne želim imeti z njo nič razen prijateljstva ker imam rada pri sebi čiste račune. njemu sem pa tako svetovala, ker se izogiba ravno tega. torej, če vam ne ustreza, prosim preskočite.

ja kakšna razlika za babo neki? V nobenem primeru ni z njo.
Razen če ji toliko pomeni domišljanje, da bi v primeru, da bi bil pripravljen na zvezo, pa bil z njo.


o seveda je razlika – razlika je v tem, da ti lažeš in delaš budalo iz človeka v tem je razlika. Ne pričakuj potem kakšnega odnosa sploh đše z osebo, ki je ti ne spoštuješ in ji lažeš v obraz, delaš bedaka iz nje. Pri tem ko rečem mislim odnosa sploh.
ker eno je če do človeka nimaš čustve, drugo pa je da te osebe sploh ne spoštuješ… in potem tudi ne pričakuj spoštovanja nazaj.


o seveda je razlika – razlika je v tem, da ti lažeš in delaš budalo iz človeka v tem je razlika. Ne pričakuj potem kakšnega odnosa sploh đše z osebo, ki je ti ne spoštuješ in ji lažeš v obraz, delaš bedaka iz nje. Pri tem ko rečem mislim odnosa sploh.
ker eno je če do človeka nimaš čustve, drugo pa je da te osebe sploh ne spoštuješ… in potem tudi ne pričakuj spoštovanja nazaj.[/quote]

no ja zgleda, da tudi moškim ni lahko……

Avtor pise o hipoteticnem primeru,kaj se njemu zdi da bo sledilo.Kar pa ne pomeni nujno da se tako cuti na drugi strani,lahko da sodelavka dojema komunikacijo le nic drugega kot komunikacijo.
Ce se pa res uresnici tak scenarij,se pa ac lepo pove tako kot je-ne hvala,nisi moj tip.Brez olepsavanja,dodatnega razlaganja ipd.

New Report

Close