Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako zgleda seks brez ljubezni?

Kako zgleda seks brez ljubezni?

Podpis. Moja izkušnja je popolnoma enaka.

Tukaj bi ti priporočal, da poslušaš predvsem sebe! Če 3 ženskam divji sex oz. “živalski” sex ne odogvarja, to še ne pomeni da pa zdej to nobeni ženski ne paše. Nekatere znajo zelo uživati v grobem sexu (ne preveč grobem) – glavni problem pa je, že takšna ženska tega ne dobi doma!

“Odvisno koliko in za kaj moški plača. Če je pravi denar stokam kot Vanesa Paradis.
Tudi kadar ni ljubezni, si vsaj eden sex močno želi. Drugi pa igra in skuša ustreči po najboljših močeh.
Ženske, ki pravijo, da imajo moškega samo fukfrenda lažejo. Ženske sexamo iz ljubezni, ali za denar.”

S tem se nebi čisto strinjal – poznam jih veliko, ki to preprosto počnejo za 30min adrenalina in večina jih pravi: to je top! 🙂

Toliko zmot (razen redkih izjem), kot sem jih prebrala tukaj, pa že dolgo nisem.
Sem samska in v zvezi s poročenim moškim. Človeka, ki bi si tako kot on želel poljubov, objemov, nežnosti, božanja, še nisem srečala. Ne samo dolgi, mehki poljubi – odtrgat se ne moreva drug od drugega.
Kar naprej se božava, dotikava in oba neizmerno uživava. Najboljši seks mojega življenja, največ poljubov, največ nežnosti. Prelepo. Pa nisva zaljubljena in ne načrtujeva skupne prihodnosti.
Tudi tako zgleda seks brez ljubezni.


ti se sploh ne zavedaš da imaš čustva!zamisli se,zakaj je ZATE bilo toliko zmote tukaj v odgovorih in zakaj spadaš v izjeme,ker enostavno to ne obstaja in vas je le par izjem,ki lažete sami sebe da nimate čustev!ti si zatreskana do ušes,le priznaš si ne

seks brez ljubezni je boljšimkot ljubezen brez seksa – radi moški štrcajo seme, ga brizgajo, izlivajo orgazmično, tudi v globoko grlo… in če ljubeča žena ne počne seksa, naj si možđ čimbrž pač najde seks brez trohice “ljubezni” kot samolaži… Sicer je toliko shionmavčenosti pri tem seksu brez ljubezni, da se ženijo med seboj plemenitniki, npr. kraljiči s kraljičnami itd.
poznam gospodično, ki si privošči – seks brez ljubezni, ker je vzvišena nad svojim ljubim in išče zadoščenje pri “italijanih” itd.

ker bi bil problem ljubosumje, je treba predlagati: kjer je seks brez ljubezni neuspešen, je treba delati trojčke! z užitkom!

lepo je brat te zgodbice ….. če ne provas ne veš .moje izkušnje z strankami hm zelo zanimive . zenske so bile poroče same …so bile tud tujke prišle z možem. uzival sem med masažo uzivam masirat še lepše je če ženski pride mokra med masažo pol veš kaj sledi in tako je meni…. sexs brez ljubezni pride lahko šeslajši kot z partnerjem ….zakaj ker možu ne dovoliš vsega …[email protected]

Sex je pac samo spolni akt in kot tak sploh ni nujno da ima kakrsno koli custveno konotacijo. Sex za denar (prostitucija) je tipicen primer ko seksualna potreba uobicajno pri moskem povzroci, da se neka oseba dogovori z drugo osebo in telesno zadovolji v sexualnem odnosu z drugo osebo. Taksen sex je opravljen v popolni odsotnosti custvenosti kot take. Taksen sex je le do neke stopnje boljsi od samozadovoljevanja (lahko je celo zelo slabsi) kajti vkljucuje partnerjevo telo in ne lastne roke oz predmeta.

Sex brez custev je prazen in izredno neprijeten, razen ko se mladi podajo po tej poti zato da razkrivajo skrivnosti zivljenja. Ljudje zelo hitro ugotovijo da je za dober sex potrebno imeti custva. Bolj ko so le ta vkljucena boljsi sex je. To je tudi eden od razlogov zakaj moski skorajda v trenutku pozabi na sex in osebo s katero ga je imel ce ni vmes custev. Za moskega je taksen sex prazen in mnogo krat nemogoc. Pri vsakem sexualnem aktu je potrebno imeti vsaj nek minimum sustvenosti, pozelejna, in strasti.

Sicer so na to temo napisane knjige in Masters & Johanson in pa Alfred Kinsey, ki slovijo kot vodilni na tem podrocju z najvecjim stevilom klinicnih testov.

POZDRAVLJENI ČE KOGA ZANIMA EROTIČNA MASAŽA NA DOMU MI LAHKO PIŠE
[email protected] l.p.

Zelo lepo.

da, to počnejo zasedene – za njih je to čisti adrenalin.

samske ženske lahko sexajo iz ljubezni ali za denar.

Za seks je dovolj, da sta si osebi privlačni. Pač strast mora biti med njima. Ni nujno, da sta eden drugemu “ljubezen mojega življenja”. Pač da si fuuul zacopan in da ti je kontra oseba ful hudo všeč. Ja sem imela pred 10 leti nekaj f.frendov. Objemanje, poljubljanje,…to vse zraven spada. Strast ni samo da ga hočeš totalno ful hudo pof… ampak da se hočeš tudi mečkat z to osebo. Problem tega razmerja je edino to, da se prej ali slej vsaj eden v drugega totalno zacopa in hoče uradno zvezo. Če za zvezo nisi je potem vsega konec. Če drug seveda vztraja pri uradni zvezi. Nekateri odnehajo pa ostane tako kot je. Prej ali slej je hotel vsak f.frend biti uradno z mano meni pa takrat nekako to ni odgovarjalo. In se je prej ali slej vse končalo.


Egoističen.


Egoističen.[/quote]

Se strinjam. To počnejo tisti, ki mislijo samo na lasten užitek. Seks iz ljubezni pomeni čutiti tudi partnerjeve potrebe in ga občasno pripustiti. Medtem ko držiš noge narazen pa lahko premišljuješ kaj vse je potrebno postoriti naslednji dan

Fuk* na suho. Boš zdaj vedel, ti družinski podjetnik. Idi gledat nogomet. Svašta.

Ta je še bolj inovativna 🙂

Tudi moški sexamo iz ljubezni ali pa za denar. Je pa res odvisno kaj stranka plača (nekatere želijo samo spremstvo za v gledališče, nekatere pa bi imele vse kar lahko ponudiš…)

Kako zgleda seks brez ljubezni? Lahko odlično, lahko pa brez veze.

25 let sem seksala izključno “iz ljubezni” ali pač nore zaljubljenosti. In bila idealist, da edino to je mogoče, da edino to lahko, da edino to zmorem. Pa je naneslo, da sem bila par let samska in seveda zato tudi seksala nisem. Zgledam zelo dobro, za svoja leta sploh, in tako so se začeli mladci “ponujat”. Seveda sem se zavedala, kam pes taco moli in jih vztrajno zavračala. Eden se ni dal odgnat in v bistvu sem si rekla, ker odbijajoč mi ni bil, prav lep, čist fant, da vidim, če zmorem. Mlada nisem več, iluzije so že zdavnaj popadale. Sem bila iskrena in mu povedala, da ne vem, če bom zmogla, tako da sva se nekaj časa le dobivala, da se ga pač “navadim”. No, potem se en dan sem se odločila. Mlad, blazno vzdržljiv, ni da ni … samo … meni osebno katastrofa od seksa. Seveda mi je prišlo, večkrat, ni poanta v tem. Samo … to enostavno ni to. Zadovoljilo me je zgolj na eni, najnižji ravni, kar mi je premalo in me je dejansko pustilo nezadovoljeno. Očitno nisem za take vrste seks, sem pa vesela, da sem probala in da vem iz prve roke.

In ne, poljubi, dotiki in ostalo niso enaki tistim, ki ga “ljubiš”. Ne dajo nič.

To se pa iskreno čita, brez nakladanja, čeprav je tema stara 2 leti, samo ta je pisala včeraj.

Tudi stare teme so lahko korstne in zanimive, seveda morate videti vsebino, poanta, pomen pa bo veliko lažje, kot samo datum.

A mislite, da ljudje 10 let nazaj, niso imeli enake težave, kot jih ima ogromno ljudi danes? A res mislite, da takšne teme, ne more nihče napisati danes po 10 letih?

Ravno to je čar sistema, da ugotoviš,d a se svet kaj dosti ni spremenil, problemi ostajajo več ali manj enaki, samo da je travm še veliko več, zgodilo aps e ni pretirano posebnega v korist izboljšanja kvalitete življenje. Torej lahko vsak stara tema, še kako koristi, če so komentarji normalni, če pa niso, pa sse jo prijavi in jo mi odstranimo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Seks brez ljubezni je prazen, vsaj zame. Lahko je isto veliko objemanja, itd. Samo se potem počutiš samo in prazno. 😉

Seks brez ljubezni je prazen, vsaj zame. Lahko je isto veliko objemanja, itd. Samo se potem počutiš samo in prazno. ;)[/quote]
Prazno se počuti tisti, ki se boji (ob)čutiti.

Domišljavec. Veš kaj ona čuti do tebe? Potrebo po sexu tako kot ti in drugega nič 😛

Seks brez ljubezni je lahko čisto dober, če je seveda prisotna strast.

Seveda pa se ne more primerjati z občutkom izpopolnjenosti, sreče in zadovoljstva, kot če je prisotna ljubezen. Tisto, ko se še cel dan smejiš z očmi, tista polnost življenja in sanjarjenje, tega pa brez ljubezni ali vsaj zaljubljenosti ni.

Seks brez ljubezni je primerljiv z eno fajn na polno seanso v fitnesu, enim ornk našponanim pohodom v hrib, nekaj, kar ti požene kri, si prijetno utrujen in zadovoljen sam s sabo in s svetom.
Ni pa to TO.

New Report

Close