Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako zgleda seks brez ljubezni?

Kako zgleda seks brez ljubezni?

Domišljavec. Veš kaj ona čuti do tebe? Potrebo po sexu tako kot ti in drugega nič :-P[/quote]

Men se pa ne zdi, če ga ona kliče, se on odziva preprosto samo za to, ker se rad dol daje, ene vrste prostitutka zaradi ljubezni do sexa , ali preprosto do ženske. Ženska, si komot najde druzga jebača, če hoče, če pa kliče stalno enega, pol pa zanjo znajo bit tud čustva, pa makr nikakva, hehe.

Sex brez ljubezni se zgodi na osnovi telesne privlačnosti in sexualnega naboja obeh spolov.
v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je tak sex fenomenalen, saj odpadejo vsi zadržki in zavore.
pri ljubljeni osebi pač pazimo in se delamo gobe, pri partnerju za eno noč pač tega ni in si privoščimo več.

Seks brez čustev je kot zanič hitra prehrana v McDonaldsu, seks s čustvi je kot slow food v dragi restavraciji. 😉

Seks brez čustev je kot zanič hitra prehrana v McDonaldsu, seks s čustvi je kot slow food v dragi restavraciji. ;)[/quote]Ti kahlica to najbolje veš.

Če misliš na razmerje kolega z bonitetami…potem je ja, ja, ja… Zakaj ne? Če je strast pride vse to zraven.

O bljak, no, ne moreš kar z enim ko mim pride. Jaz sem zdaj že kar dolgo sama, zgleda da še bom nekaj časa. Mi na misel ne pride…. Imam kolegico, oz. saj ne samo eno, prave mačke, res, po mojem ena ni že 10 let. Stare smo pa 35 in ena je 50, ampak je zgledala še nekaj let nazaj bomba, res 🙂 Po drugi strani sem pa v nekih čudnih krogih, ko se pa eni kr križem kražem dol dajejo. In izjava ene 14. letne punce, ki sem jo nekje danes prebrala “pofukala ti bom fotra”. Zanimivo je to, da je res enega khm 🙂 Zgleda je to enim šport.


Večina seksov na tej Z. kugli je brez ljubezni in po 40-tem tudi brez poljubov.
Kaj je ljubezen?
To nima zveze z seksom razen v obdobju zaljubljenosti, ta pa traja Max. 2 leti.

O bljak, no, ne moreš kar z enim ko mim pride. Jaz sem zdaj že kar dolgo sama, zgleda da še bom nekaj časa. Mi na misel ne pride…. Imam kolegico, oz. saj ne samo eno, prave mačke, res, po mojem ena ni že 10 let. Stare smo pa 35 in ena je 50, ampak je zgledala še nekaj let nazaj bomba, res 🙂 Po drugi strani sem pa v nekih čudnih krogih, ko se pa eni kr križem kražem dol dajejo. In izjava ene 14. letne punce, ki sem jo nekje danes prebrala “pofukala ti bom fotra”. Zanimivo je to, da je res enega khm 🙂 Zgleda je to enim šport.[/quote]

Točno tako.
Seks je enim šport, enim pa beli kruh! Ta kruh je onim, ki za seks znajo pokasirati €!


Večina seksov na tej Z. kugli je brez ljubezni in po 40-tem tudi brez poljubov.
Kaj je ljubezen?
To nima zveze z seksom razen v obdobju zaljubljenosti, ta pa traja Max. 2 leti.[/quote]

Možnost dvigniti leto dni staro temo na prvo stran, s pridom izkoristijo uporabniki kot je kahlo22. Bolj se je za vprašati, s kakšnim interesom je to storila. Predvsem je skoraj nepojemljivo, kaj vse je zacementirano v nekaterih glavah.

Potem sledijo premetavanja besed, po katerih se resno vprašaš: “Kaj še iščem tukaj?”

Zapomni si. Danes. In jutri spet.


Večina seksov na tej Z. kugli je brez ljubezni in po 40-tem tudi brez poljubov.
Kaj je ljubezen?
To nima zveze z seksom razen v obdobju zaljubljenosti, ta pa traja Max. 2 leti.[/quote]

Možnost dvigniti leto dni staro temo na prvo stran, s pridom izkoristijo uporabniki kot je kahlo22. Bolj se je za vprašati, s kakšnim interesom je to storila. Predvsem je skoraj nepojemljivo, kaj vse je zacementirano v nekaterih glavah.

Potem sledijo premetavanja besed, po katerih se resno vprašaš: “Kaj še iščem tukaj?”

Zapomni si. Danes. In jutri spet.[/quote]Za kahlo22 je to standard,da odpira teme,ki so stare.Posebaj teme o ljubezni in sexu so ji zanimive.Pač ima ženska pomanjkanje,sexa in ljubezni zato se tolaži z tem,da kakšen komentar napiše.

Tocno tako kot si napisala. Pa jaz ne vem od kje vse to vlecete.
Jaz nisem samska imam pa “prijatelja” za sex. Sex fenomenalen, bolj kot z vsakim partnerjem. Se veliko pogovarjava, skuha mi kavico… poljubi, objemi…
Pa samski je in mlajsi. In nobenih custev ni prisotnih.
Nimate izkusenj in kar nekaj flancate.

Tocno tako kot si napisala. Pa jaz ne vem od kje vse to vlecete.
Jaz nisem samska imam pa “prijatelja” za sex. Sex fenomenalen, bolj kot z vsakim partnerjem. Se veliko pogovarjava, skuha mi kavico… poljubi, objemi…
Pa samski je in mlajsi. In nobenih custev ni prisotnih.
Nimate izkusenj in kar nekaj flancate.[/quote]

Nimamo izkušenj s tem, jaz osebno jo imam in to zelo slabo. Ta ženskar, bivši ljubimec mi je grozil s pištolo. Pa zavajal me je, da sva med seksom čustveno povezana, samo da me je dobil na finto. To ni zame, preveč trpim v tem, da me ima nekdo samo za seks. Nočem biti vse življenje za moške samo ženska dobra za seks, za kaj resnega pa ne. Če imaš tako fajnega seks prijatelja naj ti še kosilo skuha
in kakšen drag krznen plašč kupi. ,)

bolje seks brez ljubezni (kaj je to ☺?), kot ljubezen brez seksa ☺

Seks brez ljubezni je lahko prav super!
Bistvena je privlačnost.

Seks brez privlačnosti je pa živa mora.

Saj veš, eni ljudje imajo tisto neverjetno seksualno energijo, ki jo izžarevajo, ampak za partnerja so pa čisto neprimerni. So samo za parkrat. Je pa res, da jih ni veliko.

New Report

Close