Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kakšen december, januar nas čaka

Kakšen december, januar nas čaka

Kaj mislite kaj nas čaka?

PC?

PCT?

ZAPRTJE?

Nič od tega?

Smrt.

Odgovor na objavo uporabnika
Retard si, 21.11.2021 ob 19:38

Smrt.

Koprive ne pozebemo kr tko 😛

Odgovor na objavo uporabnika
pct, 21.11.2021 ob 19:35

Kaj mislite kaj nas čaka?

PC?

PCT?

ZAPRTJE?

Nič od tega?

Brundigundi- hibernacija, zimsko spanje do pomladi. Najboljša rešitev.

. https://youtu.be/_39CrZ0n9aw

Po astroloških napovedih bo december povsem kaotičen in izgleda, da tudi naprej do pomladi ne bo nič bolje. Dajmo zdržat do julija, ko bomo premagali to kukavičje jajce. Dovolj časa je do takrat, da večina ne bo več verjela v laži. Šele potem se odprejo nove poti, ko pozornost umaknemo v drugo, zdravo smer.

Prekužili se bomo in upam, da uvedejo obvezno cepljenje.

Angleški BBC poroča, da je v VB v oktobru umrlo 3371 oseb od tega je bilo necepljenih 551, CEPLJENIH pa 2809, za 21 oseb ne vedo ali so bili cepljeni, torej 16% necepljini, 83% CEPLJENI in 1% ni podatka. ZAKAJ ŽE BI BILO V SLOVENIJI DRUGAČE??? Janša, Poklukar, Krek, Beovič, Logar- NE NAM LAGATI! (https://dailyexpose.uk/2021/11/17/covid-deaths-ratio-vaxxed-to-unvaxxed-41-corporate-media-should-be-censored-for-spreading-disinformation/)

  AMERIKA-V Ameriko so pripeljali najboljše strokovnjake nacistične Nemčije na področju ‘nadzora uma’. Iz Amerike je strategija začela sistematično spreminjati dobesedno vse, kar človeštvo misli in verjame. Zaradi te strategije je skoraj vse, kar slišimo in vidimo v glavnih medijih, laž. Lažejo o duhovnosti, biologiji, svobodi, etiki, zdravju, energiji, kulturi, zgodovini, astronomiji, vsem … Kritično mišljenje je označeno kot “nevarno” in vsak pravi preiskovalec, ki mu je nekako uspelo ohraniti neodvisen, inteligenten um, je označen kot “teoretik zarote”. Filmi so bili narejeni, da bi še bolj oblikovali način razmišljanja ljudi. Ustanovljene so bile tako imenovane “znanstvene” mreže, da bi ustvarile iluzijo “avtoritete”, ko so širile laži. Primeri so National Geographic, Discovery in History Channel, izgledajo kot da opravljajo pristne raziskave, medtem ko prepogosto preprosto potiskajo globalno pripoved, medtem ko resnična dejstva za vsako ceno skrivajo. Mediji, izobraževanje, politika, zdravstvo, živilska industrija – vse je v rokah istih kriminalcev milijarderjev, ki so v preteklem stoletju lagali celotnemu človeštvu. Imajo poseben cilj: čim bolj zasužnjiti človeštvo in ustvariti svet popolnega nadzora. Ne verjamem v Boga, ker! Na primer: milijoni ljudi mislijo, da ne verjamejo več v Boga, ker to želijo. Ne zavedajo pa se, da je edini razlog, zakaj zavračajo duhovnost, ker so jim tako govorili mediji. Mediji so rekli: ‘Nehaj verjeti v Boga’ in množice so sledile brez vprašanj. Zgodovinsko gledano je vsaka posamezna kultura povsod na zemlji vedela, da obstaja duhovno kraljestvo, z duhovnimi bitji in duhovnim virom, iz katerega izviramo. Nezavedanje višjih dimenzij je nedavna stvar, ki nam je bila vsiljena, da bi nas zanemeli in odklopili od našega izvora, pomena in usode. Ena od glavnih strategij je bila povedati človeštvu, da ‘znanost dokazuje’, da smo nič drugega kot oblečene opice, ki so nastale po slepi naključju. Velika večina ga je pogoltnila brez razmišljanja, brez raziskovanja, brez zastavljanja vprašanj. ‘Da, zelo cenjena TV, mi smo nadgrajene opice! Slepo vam verjamemo!’ Množična manipulacija je oropala vse, kar je resnica, vse, kar je vredno, vse, kar nas dela močne in zdrave, in nas zasužnjila medijem, za katere menimo, da so edini pravi vir resnice. Prihodnost svobode! Na srečo zlo in prevara nista vse. Absolutno nisem religiozen – pravzaprav me verni ljudje pogosto sovražijo, ker sem preveč resničen – ampak… vem, da nisem nastal po naključju. Vem, da poleg univerzalnih moči zla obstaja tudi vir vsega dobrega. Ljubezen, dobrota, poštenost, ponižnost, usmiljenje … niso padli z neba zgolj po naključju. Tako kot je lahko navdihnjeno zlo, se lahko navdihuje tudi dobrota. Ali ste vedeli, da beseda ‘NAVDIH’ dobesedno pomeni ‘IZ DUHA’? Po vsem svetu vidim moč ljubezni, dobrote, resnice in svobode, ki se prebija kot še nikoli. Resnično se dogaja ‘VELIKO PREBUJENJE’. Zlo se razkriva na način brez primere …Mediji bodo namesto instrumenta množične prevare postali kanal resnice. Vse, kar so hudobni nameravali uničiti človeštvo, bo uporabljeno proti njim in bo njihov propad. Povsem nova raven svobode, ki je še nismo poznali. Prihodnost je svetla. Obstaja upanje. Premagali bomo ta napad zla. Še enkrat: Nisem  religiozen, vendar vem, da obstaja Bog ljubezni in resnice, ki me kliče, naj vzpostavim StopWorldControl.com, da prebudim človeštvo in osvobodim ljudi.

ŽAL MI JE ZA VSE CEPLJENE: prosim vas poglejte ta video, poštena stroka je delala dan in noč, da so ugotovili točno kaj je v teh cepivih, da toliko ljudi umira po vsem svetu, žal mi je za vse cepljene, ampak slišal sem, da delajo na tem da bi vas rešili pogljte  samo 6 minut zakaj pravzaprav gre in ne milsite da je teorija zarote- TO JE ČISTA RESNICA: (https://odysee.com/@TheCoon:b/Dr-Chetty-Spike-Protein-Otrov-Sa-Agendom:4)

New Report

Close