Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen mora biti po vašem mnenju moški v pravem pomenu besede?

Kakšen mora biti po vašem mnenju moški v pravem pomenu besede?


jap, taprav dec res ne bo dopustil, da se otroka vzgaja v sončka. Ker bo sodeloval s partnerko pri vzgajanju potomcev.
[/quote]
Ta prav dec, se s tako žensko ne bo niti spentljal.

In kaj pol? Kaj ti pa morejo? Nič, če jim ne pustiš. 🙂
[/quote]
Ja, nič mi ne morejo.
Samo tako je, da marsikateri moški popusti pod pritiski ali grožnjami ali pa jim je vseeno.

Zakaj groza ?
V glavnem ste ženske tiste, ki ste podpirale in prakticirale permisivno vzgojo, zavijanje v vato, pomilovanje, vcepljanje ojdipovega kompleksa….Zato je treba zdaj to pojesti, kar ste si skuhale.
[/quote]

Kje si bil, ko je tvoja žena vzgajala tvojega sina?

In kako potem to, da matere vzgojijo hčerke “z jajci”?


Ta prav dec, se s tako žensko ne bo niti spentljal.
[/quote]

Ja saj, to je pojnt! ker bo z njo že od samega začetka sodeloval, bosta skupaj vzgajala svojega potomca. Ne pa imel ženšče, ki mu ne bo dovolilo vzgajat otroka.


Ja, nič mi ne morejo.
Samo tako je, da marsikateri moški popusti pod pritiski ali grožnjami ali pa jim je vseeno.
[/quote]

Drži. Večini je vseeno, ker so leni si naložit bremena (čeprav breme je lahko tudi prijetno) vzgoje. Večina zelo ceni svoj prosti čas in svoje hobije.
Vseeno menim, da boste to situacijo, ta gordijski vozel, ko moški delajo kot njihovi očetje, to je popustijo in predajo vzgojo ženi, vseeno morali presekati moški sami.

Vse je simpl, a ti ne moreš, da ne bi zapletal.

Še zmeraj je prebavljivejše, kot pentljanje “sončkov” v temi o moških.

Drži. Večini je vseeno, ker so leni si naložit bremena (čeprav breme je lahko tudi prijetno) vzgoje. Večina zelo ceni svoj prosti čas in svoje hobije.
Vseeno menim, da boste to situacijo, ta gordijski vozel, ko moški delajo kot njihovi očetje, to je popustijo in predajo vzgojo ženi, vseeno morali presekati moški sami.
[/quote]
Vzgoja je stvar obeh staršev.
Če so takrat naši očetje prepustili vzgojo ženski in so iz sinov nastali pravi dedci, kot je to na tisti sliki, potem je vzrok pri materah in splošnih družbenih normah, če dandanes ni več pravih dedcev.
To sovpada z uveljavljanjem ženskih pravic in ženskega pogleda na svet. Bolj se uveljavlja feminističen pogled in način razmišljanja, manj je pravih dedcev. Kar je povsem logično.
Če bomo želeli spet moški uveljaviti svoj način, bo to pomenilo velik odpor s strani žensk, ker se bodo počutile ogrožene.
Zdrava pamet pa ne more zmagati, ker je ni.

Če se nekateri čutijo ogrožene do te mere, da se ne morejo uveljaviti po lastni predstavi, kaj naj bi pamet bila, še ne pomeni, da so vsi moški enaki.

To temo pa kr prepruščam babam in copatarjem.

Velik 2.13 kosmat kot medved,imeti mora vsaj 2 fina avta.nikamor sam brez ženice-tudi k maši ne,
imeti mora veliko hišo z bazenom,ter premožne starše ter VŠ-magister in vsaj v lasti 5 podjetij.
ne sme kaditi in piti alkoh.pijače.Vsak večer pa itak gremo z otrokoma na večerjo,da mi ni treba kuhati.V nedeljo pa pripada ravno tako nedeljsko kosilo.To sem predstavila svojega moža kateri me ima zelo rad,ne predstavljam si brez njega.
L.p.

Mora bit zvest, pošten, gentleman, iskren, zrel, imet pozitivn odnos, prijazn, imet smisel za humor, da se lahk zanesm nanj, sproščen, odločn,…

1x/teden babnico tako pofu.ka, da mu ves teden kuha, pomiva, čisti, pere, pospravlja stanovanje, vzgaja otroke, leta okoli kot kura brez glave .. 2x/teden pa mu babnica da od svojega 10€ za na per

Za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manjše število spermijev smo krivi sami ker zaradi onesnaževanja okolja zaužijemo vedno več plastike in hormonov… Za zgornje slike je kriva pa moda…

Mora znati skuhati vampe!☺☺


[/quote]
Brez žvarovne ni prave košte!


Vzgoja je stvar obeh staršev.
Če so takrat naši očetje prepustili vzgojo ženski in so iz sinov nastali pravi dedci, kot je to na tisti sliki, potem je vzrok pri materah in splošnih družbenih normah, če dandanes ni več pravih dedcev.
To sovpada z uveljavljanjem ženskih pravic in ženskega pogleda na svet. Bolj se uveljavlja feminističen pogled in način razmišljanja, manj je pravih dedcev. Kar je povsem logično.
Če bomo želeli spet moški uveljaviti svoj način, bo to pomenilo velik odpor s strani žensk, ker se bodo počutile ogrožene.
Zdrava pamet pa ne more zmagati, ker je ni.
[/quote]
Moškega zgleda pa nimajo? To je to.

Trdi qurac in polna denarnica.
To je VSE!

Tadesni je tipični predstavnik moških, ki se jim reče “suha veja” rodovnika….. Suhih vej pa je danes povsod že preveč.


Moškega zgleda pa nimajo? To je to.
[/quote]

Ta moški zgled manjka ja.

Hja, tanajboljši so poročeni , niso varalice , imajo potomce že najstnike in žene, ki so še vedno greha vredne in za pogledat ( beri: nezašpehane, nezapuščene, a z nogami trdno na tleh, kot oni sami), s katerimi še vedno hodijo na “zmenke”, kot pred poroko, še vedno se krešejo iskre in feromoni. Pa skupne družinske finance, ne moje in tvoje, ampak naše.

Pravi moški mora imeti tisto prvinsko moškost v sebi. Ne rabim nekoga ki več skrbi zase kot zame. Ne rabim lepotca ki je lepši kot slika. Rabim nekoga, na katerega se lahko zanesem, ki mi v vsakem trenutku daje občutek varnosti in ki bi zame naredil vse. Sama imam to nesrečo, da me taki moški ne ogovarjajo, saj sem precej lušna po izgledu in potem me taki moški sploh ne ogovarjajo. Ker se jim zdi, da nisem njihova liga. Pač egoistov ne prenašam. je pa to danes težko dobiti, po izkušnjah predvsem ne zaupajo. Sem imela enega res fejst dečkota in ni šlo, preprosto je bil prepričan da mi ne more dati tistega kar rabim. Najbrž sem mu nezavedno dajala tak občutek. Se pa danes ceni sluzavost, hinavščino, lepoto, egoizem pred vsemi ostalimi lastnostmi. Sama sovražim to, nisem ena izmed tistih žensk ki me morajo samo hvaliti


Največji egoist si ti.
Pa veš zakaj ?
Ker takšnega moškega ni, ki bi zate naredil vse. In kdor to pričakuje, je sam največji egoist.

Hja, tanajboljši so poročeni , niso varalice , imajo potomce že najstnike in žene, ki so še vedno greha vredne in za pogledat ( beri: nezašpehane, nezapuščene, a z nogami trdno na tleh, kot oni sami), s katerimi še vedno hodijo na “zmenke”, kot pred poroko, še vedno se krešejo iskre in feromoni. Pa skupne družinske finance, ne moje in tvoje, ampak naše.
[/quote]

hehe a to naju opisuješ? hehe, zadeva ni tako preprosta kot se zdi. Sva precej delala na odnosu da sva postala kar sva. Pa sama na lepoto sploh nisem gledala, meni so bile bolj pomembne druge lastnosti. Kaj pokaže, kako se vede v določenih situacijah. Meni je moj lep zaradi osebnosti ne zaradi zunanje lepote. Jaz za večino poslov ne rabim klicati mojstra, tudi ne rabim mu omenjat kaj veliko da je pokvarjeno. Pa ima težko službo in dobro zasluži, ampak on gre v to, ker meni dost pomeni. MOjemu se ni problem odpovedat motorju, za katerega je dolga leta šparal, če vidi da se nama je pokvaril avto in ga potrebujeva. Moj nikoli ne reče to je moje. Nikoli me ne sprašuje za kaj rabim denar. Ampak jaz tudi ne lažem, zapravljam za tisto kar rabim, ne dopisujem se z drugimi moškimi, vsakemu dam jasno vedeti da me ne zanima nihče drug kot moj. Prav tako znam z mojim možem delati, jih sliši ko si zasluži. Ampak on vzame to kot nekaj dobrega, večina decev danes se pa mula ko jih sliši. In tudi jaz jih slišim od njega, pa vzamem kot nekaj dobrega ker mu ni vseeno. Sva en odličen team ki sva se hvala bogu našla. Pravega moškega danes najdeš, če dobro veš kaj iščeš. Problem je, ker večina išče tisto ki je ubistvu nepomembno, pa se prepozno tega zave. Saj veste, lepota zbledi, bogasto opeša, odnos pa ostane.

Kot bi o meni govorila uff se vidim v opisu.

New Report

Close