Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen mora biti po vašem mnenju moški v pravem pomenu besede?

Kakšen mora biti po vašem mnenju moški v pravem pomenu besede?


Največji egoist si ti.
Pa veš zakaj ?
Ker takšnega moškega ni, ki bi zate naredil vse. In kdor to pričakuje, je sam največji egoist.
[/quote]

Jaz poznam enega, moj oče ki bi za mojo mami naredil vse. Seveda to ne pomeni, da sam ne živi. S tem mislim zgolj na to, da mu veliko pomeni če je ženska srečna.

In ko po dolgoletni razpadli zvezi pri 40+ kot dec iščeš pravo babo ugotoviš, da jih ni. Vse neke zjamrane, čustveno pohabljene, z visokimi merili, ki se vtaknejo v vsako stvar. Pa sploh ne pričakujem ne vem kaj, nobene kuharce, snažilke al karkoli, samo eno, ki te sprejme kot si in se veseli s tabo vsak dan pa da zna vračat čustva, ljubezen, karkoli… In pol gledam dece in si mislim isto. Prej najdeš tacga deca ko babo. A se je vse obrnil okol… v mestih in okolici. Bo treba it v rovte, u vasi. Tja kamor civilizacija in globalizacija še nista segle, tam se skrivajo pravi deci in babe. Upam…

Drugač pa je to posploševanje. Najdejo se tut prijazne mirne uslužne ženske in hard core zajebani tipi. Niso vsi brez jajc. Sam to pa spet ni dobr ane, sj vem. težko je najdet neki vmes, kar ti ustreza… Samo ne verjamem pa da če greš vsaj na 20 zmenkov, da ne najdeš enga, k ti je vsaj prbližn všeč in ti njemu in od tam naprej gradiš… če po tok poskusih ne najdeš, bi se zamislu…

dobrega srca in pameten.

Kot bi o meni govorila uff se vidim v opisu.
[/quote]

Verjamem ja, lepotcem se druge lastnosti ne zdijo tako pomembne, “povprečnim” se zdim preveč lušna za njih in jim bom pobegnila. Sama pa si nikakor ne želim za očeta svojih otrok nezanesljivega tipa, ki misli da zato, ker vse palijo nanj, lahko dela kar hoče. Korektno ali ne, ne vem, težko rečt. Samo pismo k spoznaš deca z lastnostmi izjemnega moža in očeta pa je prepričan, da si predobra zanj. Potem se počutiš izgubljeno.

Pravi moški je tisti, ki je dovolj moški in dovolj samozavesten, da se ne boji žensk.
Pa tudi za vse, kar mu na svetu ni všeč, , pa se mu ne ljubi premakniti riti, da bi to spremenil, ne dolži feministk.

Za prvi stavek te pohvalim, za drugega pa ti vzamem volilno pravico, če bi le imel to moč. ;*

Verjamem ja, lepotcem se druge lastnosti ne zdijo tako pomembne, “povprečnim” se zdim preveč lušna za njih in jim bom pobegnila. Sama pa si nikakor ne želim za očeta svojih otrok nezanesljivega tipa, ki misli da zato, ker vse palijo nanj, lahko dela kar hoče. Korektno ali ne, ne vem, težko rečt. Samo pismo k spoznaš deca z lastnostmi izjemnega moža in očeta pa je prepričan, da si predobra zanj. Potem se počutiš izgubljeno.
[/quote]

Ja tole da je prepričan da si zanj predobra, bi se tudi sama počutila zelo izgubljeno uff. To ja ko ve, da je všeč dosti ženskam in da lahko dela kar hoče, jok brate odpade, ga prizemljim. Samo taki imajo res to v glavi in so s temi dejanji svojimi zelo nesramni. Saj zberejo pa si tako osebo, ki vejo da bo prenašala vse to. Velikokrat je tako, da manj privlačne so pripravljene dosti več požret, ker se bojijo da ga izgubijo takega moškega. Tako da ja takega nezanasljivega si tudi sama ne želim za očeta svojih otrok. Rajši nimam potem nikogar, kot takega moškega.To prelušna za njih, razumem kaj misliš in se oni zraven počutijo slabo. Tole zelo razumem, kaj misliš, ker imam iste situacije sama.

Za prvi stavek te pohvalim, za drugega pa ti vzamem volilno pravico, če bi le imel to moč. ;*
[/quote]

Rrobej.
Al bo spet sam jamr jamr.

…kakšen Nick si nadeneš polarc…tvoj besednjak je prepoznaven VEDNO…bljak

Rrobej.
Al bo spet sam jamr jamr.
[/quote]

Moje modrovanje je bilo zgolj retorično. 😉


Če nima poguma da te ogovori tebi všečen moški (ker zaradi tvoje lepote misli da ni v tvoji ligi) pa ti ogovori njega.
Tudi moj je mislil da ni v moji ligi pa ne zato ker bi bila jaz tako lepa 🙂 ampak ker je bilo najino družinsko ozadje popolno nasprotje. Evo še zdaj sva skupi. Če bi jaz njega čakala bi se lih do penzije zmigal.Zato pogumno in go for it girl


Če ga do sedaj nisi zanikala, ga tudi do konca svojih dni ne boš.
Takšne so tvoje sposobnosti in lastnosti.


Če ga do sedaj nisi zahaklala ga tudi do konca svojih dni ne boš.
Takšne so tvoje sposobnosti in lastnosti.
[/quote]

Karakter: samozavesten, odločen, zaščitniški

Vrline in veščine: dober na svojem strokovnem področju, zna narediti kaj in popraviti, se spozna na tehniko in tehnologijo, je srednje športen tip, zna kak tuj jezik, je razgledan, ima izpit za avto, ne pije pretirano alkohola, nekadilec, po možnosti vegetarijanec

Videz: vsaj 1.78 cm, vsaj 78 kg, z lasmi, lepimi zobmi, urejenimi nohti, po možnosti ne presuhimi nogami, srednje poraščen, ima urejeno brado (nekajdnevno)

[img]http://www.astrocaffe.com/uploads/horoscope/photo/big_janez-jansa.jpg[/img]

Tole pa so zahteve, upam da ga najdeš.

zvest, zanesljiv, iskren, prijazen, si vzame čas zame, mi prisluhne, stoji ob strani, prilagodljiv.

seveda pa to pomeni, da sva oba taka. 🙂

Tole, kar je na fotki sigurno ne, to je poženščeni produkt današnje super mame. Verjetno ima dan po foto shootingu musklfibr od nošenja ure.

zvest, zanesljiv, iskren, prijazen, si vzame čas zame, mi prisluhne, stoji ob strani, prilagodljiv.

seveda pa to pomeni, da sva oba taka. 🙂
[/quote]
v pasjem zavetišču te čaka … boš lahko še barvo izbirala ☺

Meni se zdi Jure Košir kar dober približek tej definiciji.

pa mesojedec mora bit!

Tole si res realno povedala 🙂
[/quote]

V svetu kjer izključno mame vzgajajo, moški se pa umikajo v delo in hobije, nikakor ne more bit drugega kot brezjajčniki. Kako so vedno rekli, dec je dec ko zaplodi otroka, posadi drevo in zgradi hišo… Pa vse to mora doseči sam, brez da atiji in mamice dajo vse, sinčki pa samo nadzirajo. Pa da pri 30ih še kar doma živijo… Jst sem od doma šel že v srednji šoli na pol, med faksom na 3/4, po faksu sem pa pač dobil službo in ostal. Je težja pot, sam vse vem kako in s čim sem dobil, pa nimam (nimamo) malo… Sej so tud vedno rekli, otroku je potrebno pokazat pot in ne cilj, pa bo sam kaj naredil, če pokažeš cilj, pa bo vedno čakal na to, da ga nekdo vodi (šef, žena, manipulatorji…).

V glavnem, pravi moški je tisti ki zna, zna mislit, zna ukrepat, zna branit, pa čeprav samo z občutkom, zna nasmejat in zna žensko v roke prijet brez da se sprašuje kako se bo odrezal, ker ve da je dober in mora biti vzgled svojim otrokom…

Tako nekako. Pa predvsem naj bo sposoben zase poskrbeti. Ker takih, ki pričakujejo, da jim ženske od predi in od zadi rit brišemo, ne rabimo (pa čeprav jih je povsod polno. Preveč)

Ta pravi moski mora disat po konjih ali bencinu ko me zagrabi za…

Koja komedija, ko si zenske dajo duska s svojo domisljijsko predstavo “pravega” dedca, leva, ki se brezpogojno, vsestransko in brez vsakih osebnih pricakovanj zrtvuje in podredi zenski agendi. Hahaha…

Zivimo v casu, ko se gre pri obsojanju vsega moskega tako dalec, da je izraz toxic masculinity postal sinonim za moskost. Moskost se odkrito napada, zali, diskreditira. Medtem, ko se zensko razmisljanje in mame samohranilke skozi vse druzbene institucije povelicuje, zakonsko sciti in spodbuja. Posledicno zenske vec sploh ne vedo kaj moskost dejansko pomeni. Prezirajo jo!

Zivimo v casu, kjer ima povprecen moski 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj testosterona od kot prejsnja generacija moskih. Tako, da se ze iz cisto bioloskih razlogov mladi obnasajo vse bolj pozensceno. Tako nekako kot forumski miles so levicarji in feministi. Vse nasteto in vec pa je v kombinaciji z nezmoznostjo zgodnjega osamosvajanja mlade vsestranstko kastriralo.

In taksni kastrati imajo v okolju, ki jih se zakonsko kastrira, vse manj razlogov, da se zrtvujejo za zensko, ki jih vidi kot zavrgljive robote za zadovoljevanjem njihovih trenutnih potreb.

https://m.youtube.com/watch?v=7WALEvNCMsI

New Report

Close