Najdi forum

Naslovnica Forum Style.Over.Net Opravljivka Kakšen se vam zdi Mario Galunic

Kakšen se vam zdi Mario Galunic

Meni je full antipaticen. Preprosto ga ne prebavljam.

Že od nekdaj mi je bil kot ciganski hrček.

saj je z juga pa še peder.

Vsake par tednov mu šivajo usrano dupe.

na videz čisto povprečen, kot voditelj mi je zelo dober. Kaj dela v prostem času pa me sploh ne zanima.

Mario odličen.
Rada sem ga gledala leta nazaj.
Sedaj ne vem kod se potika.
Njegovo zasebno življenje me ne briga.

Raje dupe, kot tebi šivajo usrana usta.

Enako. Zaradi njega ne zmorem gledati Joker oddaje. Sem samo 1x, ko je znanka tekmovala. Enostavno ne morem zaradi njega, ni mi gledljiv. Dobro vodi, je prijazen , ampak nekako mi je njegova pojava preveč odbijajoča.

napiše se GaluniČ(Ć) https://actacroatica.com/hr/surname/Galuni%C4%87/

Odličen voditelj, če ne celo najboljši.
Lepo se izraža – razumljivo izgovarja besedilo, brez govornih napak, glas prijazen, mimika simpatična.

Galunić je Hrvat, ti si pa samomorilni nepomebni butalček.

smrad kako te ni sram take nebuloze pisat? Aja, Butalec si, brez kulture in kmetavzar.

Ma ne vem..on mi je tako tako..sploh mi ni impatičem, ampak prav antipatičen pa tudi ni. Kaj vem..nekaj vmes. Ne bom šla gledat oddaje samo zato ker jo on vodi, ko ga zagledam pa tudi ne preklopim v sekundi dvajset..par minut komot zdržim.
Kaj dela v privat življenju mi je pa zadnja skrb..mi pa deluje kot oseba, človek ok, tako da …

Vsakič, ko ga zagledam, se mi v glavo najprej vsili vprašanje, koliko denarja je porabil za vse tiste krone in luske.

kot voditelj mi je preveč prisiljen, privat bi mi bil pa (glede na intervjuje z njim, kar sem jih videla) verjetno zelo simpatičen – umirjen, razgledan, kultiviran človek.

Vsakič, ko ga zagledam, se mi v glavo najprej vsili vprašanje, koliko denarja je porabil za vse tiste krone in luske.
[/quote]

Ja, temu pa jaz čisto verjamem.
Ljudi, rajo, boli, ko vidijo nekoga, ki ima dovolj denarja, da si uredi zobovje in ga vzdržuje, popolnoma razumljivo in logično. (Enak je občutek ko vidijo nekoga v dobrem avtomobilu. Ali pa nekoga, ki zna narediti nekaj, česar oni ne zmorejo.)
In potem pridejo travme, ki jih opisuješ.

Ampak ni kriv on, da ti nimaš denarja za samoplačniškega zobarja, veš to? Tudi tvoj idol ni in ne bo naredil nič, da bi si ti lahko popravil zobovje, žal.

Ja, temu pa jaz čisto verjamem.
Ljudi, rajo, boli, ko vidijo nekoga, ki ima dovolj denarja, da si uredi zobovje in ga vzdržuje, popolnoma razumljivo in logično. (Enak je občutek ko vidijo nekoga v dobrem avtomobilu. Ali pa nekoga, ki zna narediti nekaj, česar oni ne zmorejo.)
In potem pridejo travme, ki jih opisuješ.

Ampak ni kriv on, da ti nimaš denarja za samoplačniškega zobarja, veš to? Tudi tvoj idol ni in ne bo naredil nič, da bi si ti lahko popravil zobovje, žal.
[/quote]

Vprašanje se mi zastavlja iz povsem drugačnega razloga. Ker sem (samoplačniško) uredila svojih par pomanjkljivosti in za to dala za moje pojme res absurden znesek denarja, se vedno znova čudim, koliko televizijski voditelji zaslužijo. 🙂
Kaj pa vem, morda pa so mene nategnili.

Sem ga gledala v različnih oddajah in zame najboljši slo voditelj.
Inteligenten, razgledan, kar je pa zame najpomembnejše; nikoli ne spravi gosta v zadrego, med njegovimi intervjuji ni nikoli neprijetne tišine, še tako pustega gosta zna naredit vsaj za silo zanimivega.
Njegovo zasebno življenje me ne zanima, prepričana pa sem, da ne počne nič, kar bi mu bilo v sramoto.

New Report

Close