Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna je za vas idealna telesna višina?

Kakšna je za vas idealna telesna višina?

Ženske: 170-175
Moški: 180-185

Za izgled je bolj pomembno kakšen tonus telesa imaš in kakšen obraz imaš.Višina je idealna za moškega med 180-190cm,kar je več imaš že lahko težave z hitrostjo pri gibanju oziroma nisi preveč okreten in poveča se možnost težav s hrbtenico.

130 cm pa ploščata glava. Da lahko krigl gor postavim.

Ker si ti norc. hahahaha


Ma mi smo sumili, da si ti “konjina”. Ali, da si konjina od 2 metra i 100 kila nismo znali.

@Sretan Otac Pust ga živet v svojem svetu haha 🙂 sam sem prbl. 180 cm (bolj 179 cm) in 75 kg in sem tam tam v primerjavi s večino slovencev.

jaz imam kot ženska 1.80, nisem nobena kobila, sem prava gazelica v hoji, obline oblika peščena ura; mož ima pa skoraj 2 metra. Ne on,ne jaz nisva nobena “koščenca”, ravno prav mišic in ravno prav in ne preveč ostalega nad njimi.

In je proporcionalnost odlična med nama, tako da lahko komot še kakšne 5-7 cm petke obujem. Tudi razkorak, za med plesom je odličen 🙂

Jaz se odlično počutim v svoji višini, vedno sem se -nikoli si nisem želela biti manjša.

pa fajn je , da ji lahko pirovsko flašo na glavo postaviš, ko ti ga….

Madonca, pa ti si res fant po mojih merilih (jih imaš očitno okoli 2 metrov:)) ).

Za žensko med 170 in 175 cm.

Za moškega med 185 in 195 cm.

To je estetsko najbolj sprejemljivo. Majhni ljudje so mi ne glede na spol smešni. Ne morem jih jemati resno na nobenem življenjskem področju. Sem imela 1x majhnega šefa (cca 170 cm), pa ga nisem mogla nikoli dojemati kot avtoriteto. Meni je bil kratkomalo pač smešen.

V teh letih je prišel moj stari iz Srbije s svojim 190cm in 46 številko čevljev.
Od moža stari je prišel iz Bosne kako leto pozneje kot 15 letni mulc s 190cm in 47 številko čevljev. 10 let pozneje je diplomiral in postal direktor ene velike slovenske firme.

ženska cca 170, moški cca 180/185. pri ženski je lahko 2 -3cm manj, pri moškem skoraj ne.

Sploh Črnogorci so majhni, a ne?

Če je ženska 160, ali celo manj, potem bi moški 170/175 bil kar dovolj.

Zgodovina predvsem uči, da je bilo plemstvo v 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} degenerirano, tako fizično kot psihično, torej se jaz na tvojem mestu ne bi preveč hvalila…….

Saj ti sploh nisi Slovenec, ampak potomec pritepencev s severa!
Če bi tvoja rodbina kaj veljala, bi ostala na nemškem, tako so pa tvoje prednike praktično izgnali, kao podarili so jim ozemlje…
Haha, nič nisi drugačen kot priseljenci z juga, edina razlika med vami je v smeri neba.

197cm ko sem se meril nazadnje in 96kg. Idealna ženska zame mora biti vsaj 170, da ko obuje orng petke, da je približno tolk visoka kot jaz.

Kdo pa hoče bit idealen? Z napakami so vsi lepši, brez napak pa dolgočasni. Enostavno ne poglabljajse v to, sprejmi to kar imaš pred sabo, ko se pogledaš v ogledalo in na te osnovi delaj izboljšave. Tako, da ja, lupina je samo lupina, ki je nekje ob rojstvu določena in za vsakega izmed nas malce drugačna;)

Madonca, pa ti si res fant po mojih merilih (jih imaš očitno okoli 2 metrov:)) ).[/quote]

No-ja, nimam 2 metra, samo za tebe se bi pa še malo nategnil, seveda, s tvojo pomočjo, hehe.


Ko si mlad od 25-30 je ta višina v ponos, pri 80 letih pa kaj misliš, kako bo?

Še vedno je pa bil nad tabo in vsa presrana si morala ubogati njegova navodila.


Ko si mlad od 25-30 je ta višina v ponos, pri 80 letih pa kaj misliš, kako bo?[/quote]

Več kot odlično – poznam primer iz žlahte, vitalen 70 letnik, je dobil 30 let mlajšo žensko; kot vdovec – visok 195 cm. Pa ni šla na denarnico, je imel bolj prazno – je šla na izgled in na seks :). In pri 80ih je bil tudi še vedno markanten za pogledat – neporejen, visok, pokončne hoje, urejen….. preseksan……Tako da, razbijam tvojo teorijo.
No jaz, nebi nikoli take starostne razlike, ker sem mnenja in izkušenj da se moraš skupaj starati – ravno iz razloga, ko postaneš pri taki starostni razliki lahko vdova v svojih najlepših letih, ko najbolj začneta skupaj zakonca lahko uživat – otroc od doma, spet potovanja, čas zase…..

Čisto odvisno koga vprašaš, a zame je idealna višina za moškega 185-187 cm, za žensko pa tam 167-170 cm. Če si dec in si vsaj nad 175 cm, se nimaš glede višine kaj sekirati.

Ženske, ki so večje od 170 so navadno žal “kobilaste”. Najhujši ekstrem, so pa visoke ženske, ki si za nameček obujejo še visoke pete,..

Človek se res vpraša, kaj je narobe s njihovo samozavestjo.

Meni si pa ti smešna po vsem tem kar pišeš in te sploh ne morem jemati resno, ker si na intelektualni stopnji 17 letnice. Žalostno, kaj so odrasle in opravilno sposobne osebe zmožne ‘naklamfati skupaj’!
Raje imam moškega, ki ima visok IQ in EQ, kot pa da je velik!

New Report

Close