Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna je za vas idealna telesna višina?

Kakšna je za vas idealna telesna višina?

samo še vedno tebi višina pr babah nič ne pomaga, kot vidimo..

nad 170 pa res niso kobilaste. če so visoke nad 180 pa v visokih petah res malo smešno zgledajo.

Čisto nič, če bi bilo, ne bi nosile visokih pet, se ti ne zdi?

Madonca, pa ti si res fant po mojih merilih (jih imaš očitno okoli 2 metrov:)) ).[/quote]

No-ja, nimam 2 metra, samo za tebe se bi pa še malo nategnil, seveda, s tvojo pomočjo, hehe.[/quote]

Saj nisem tolk zahtevna, no…sem skromno dete s kmetov, tudi z malim zadovoljno:)))


185-190 cm

sama sem 174, zame idealno..pa še suha sem in vse mi paše, kar koli dam nase…ko sem bila v OŠ, sem se strašno sekirala, ker sem zelo hitro zrasla do te višine..zdaj pa ne bi menjala..
kar se tiče moža, sem imela višje cilje, vsaj 186+–no moj je visok 181..
so mi pa še vedno blj všeč visoki, okrog 190..

Za košarkarico bi morala imeti kakšen centimeter višine več, za pecanje moških pa precej manj (ker so moškim všeč majhne ženske, pa čeprav so hude kot najhujši čili). Skratka, ideal je odvisen od namena, ki ga ima človeka sam s sabo v življenju. Na srečo si ne moremo takih stvari sami izmišljevati, ampak se moramo kar sprijazniti s tem, kar imamo. Sem pa jaz s svojo višino vedno bolj zadovoljna. Dobro to, a ne? :-))

32 let: 80 kg, 171 cm, 39 št. noge
Moje kosti in sklepi so nosili tudi že 102 kg mene haha

Midva sva 170cm ter 179cm. Bi bila takoj ene 175cm če ne še kak cm več. Moj pravi, da bi bil vesel vsaj 1 cm več ali pa tam do 185cm. Do 190cm visoki so mi še ok, več je preveč.

Plestenjak je visok 2 metra pa ga v vsaki pesmi ena pusti….

Kaj to tebe briga, kaj je za nas idealna telesna višina, a?

Ž 170cm
M 180cm

To glede višine, druge stvari so pa še bolj pomembne kot višina za neko zvezo. Če stvari drugače ne štimajo, tudi idealna višina nima veze in obratno.

Koliko centimetrov meriš v višino? Si vzbudila v meni zanimanje za ta podatek.

Ja, jaz bi tudi pritegnil k temu.

Ž : 168/172

M: 180/185

Po mojem skromnem mnenju za žensko okrog 170 (recimo 165-175), za moškega okrog 187 (184-190).

Se povsem strinjam. Ženske nad 170, razen redkih posameznic izgledajo zelo kobilasto, sploh v petah. Moški so pa čisto ok od 175 naprej. Seveda, če je luškan, drgač mu ne pomaga niti 200 🙂

Ženska 180 cm.
Moški 185-190 cm.

LOL!

Glede višine mi je pa res precej vseeno, ampak recimo tam od 150 do 180.

Ženske:165-178
Moški: 183-192

180+

ž: 169+
m: 179+

New Report

Close