Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšna skupina za neverne za spoznavanje in druženje? kje srečati samsko žensko?

kakšna skupina za neverne za spoznavanje in druženje? kje srečati samsko žensko?

imate kakšen predlog? sem nekaj čez trideset. Kje spoznati kakšno žensko, ki ne veruje v pravljice o mističnih barkah, hoji po vodi, letečih tepihih, džihadu in prenasičenih nebesih? Iščem žensko z nogami na realnih tleh.

Take ženske počnemo marsikaj.
Npr. mene se da najti na tečajih tujih jezikov, raznih strokovnih in potopisnih predavanjih, na izletih, potovanjih, trekingih, na kolesu, v gorah, na jezeru med veslanjem, v zraku s padalom, …


Kdo bo pa pomival, pospravljal, likal…. Eh ti si tud za en Qurc, sam nase misliš. Bolš na roke si ga šibat.


Kdo bo pa pomival, pospravljal, likal…. Eh ti si tud za en Qurc, sam nase misliš. Bolš na roke si ga šibat.[/quote]

Zase znam čisto ok sama poskrbeti, kar se tiče gospodinjskih del. Ti ne zmoreš? Hja, če ne zmoreš pa plačaj čistilki.


Kdo bo pa pomival, pospravljal, likal…. Eh ti si tud za en Qurc, sam nase misliš. Bolš na roke si ga šibat.[/quote]

Zase znam čisto ok sama poskrbeti, kar se tiče gospodinjskih del. Ti ne zmoreš? Hja, če ne zmoreš pa plačaj čistilki.[/quote]
Ni potrebe po plačili, ker tudi sam zmorem. Pa še za športanje ostane čas. Kdo te potrebuje, da boš po luftu letela, jaz ti bom med tem časom likal najboljšo bluzo.

Zase znam čisto ok sama poskrbeti, kar se tiče gospodinjskih del. Ti ne zmoreš? Hja, če ne zmoreš pa plačaj čistilki.[/quote]
Ni potrebe po plačili, ker tudi sam zmorem. Pa še za športanje ostane čas. Kdo te potrebuje, da boš po luftu letela, jaz ti bom med tem časom likal najboljšo bluzo.[/quote]

Brez zamere, ampak jaz se tebi nisem prav nič ponujala. Jaz sem samo odgovorila na vprašanje v temi. Bluz pa ne nosim zato ne rabim likarja.
Aha, ti rabiš eno, ki jo ti potrebuješ. Hja, ne vem, jaz ne rabim nikogar ob sebi, da mi bo oviral pri mojih hobijih.


Ni potrebe po plačili, ker tudi sam zmorem. Pa še za športanje ostane čas. Kdo te potrebuje, da boš po luftu letela, jaz ti bom med tem časom likal najboljšo bluzo.[/quote]

Brez zamere, ampak jaz se tebi nisem prav nič ponujala. Jaz sem samo odgovorila na vprašanje v temi. Bluz pa ne nosim zato ne rabim likarja.
Aha, ti rabiš eno, ki jo ti potrebuješ. Hja, ne vem, jaz ne rabim nikogar ob sebi, da mi bo oviral pri mojih hobijih.[/quote]
Kaj se potem spoloh oglašaš, ker praktično te ni, oziroma si v svojem svetu, kjer ne potrebuješ nikogar. A dildo ti je tud odveč?

Brez zamere, ampak jaz se tebi nisem prav nič ponujala. Jaz sem samo odgovorila na vprašanje v temi. Bluz pa ne nosim zato ne rabim likarja.
Aha, ti rabiš eno, ki jo ti potrebuješ. Hja, ne vem, jaz ne rabim nikogar ob sebi, da mi bo oviral pri mojih hobijih.[/quote]
Kaj se potem spoloh oglašaš, ker praktično te ni, oziroma si v svojem svetu, kjer ne potrebuješ nikogar. A dildo ti je tud odveč?[/quote]

Še enkrat, ker težje zastopiš.
Nekdo je odprl temo in povprašal nekaj stvari. – Do sem verjetno zastopiš ali tudi to ne?
No, ker sem ena od takih, kar je avtor spraševal, sem odgovorila na avtorjevo vprašanje.
Še vedno nerazumljivo?


težka bo …
moje mi jih dajo na rame, okoli ledij …

Jst grem zdj na sprehod. Lahko se mi ptidružiš, če imaš rad sladoled.

kaj pa boš s tako?
misliš da bo tebi verjela, če niti v Boga ne verjame!

To pa res ni problem, vsepovsod jih najdeš. Za razliko od pravljičark, ki jih je vsako leto manj (poglejte cerkveno statistiko enkrat).


težka bo …
moje mi jih dajo na rame, okoli ledij …[/quote]

Vem iz prve roke 🙂

kaj pa boš s tako?
misliš da bo tebi verjela, če niti v Boga ne verjame![/quote]

Saj ji bo avtor pokazal boga. Ona bo pa vsa “oh moj bog, oh moj bog”

kaj pa boš s tako?
misliš da bo tebi verjela, če niti v Boga ne verjame![/quote]

Saj ji bo avtor pokazal boga. Ona bo pa vsa “oh moj bog, oh moj bog”[/quote]

ja, če mu bo Bog pomagal.

Sem to kar opisuješ, a srečaš me lahko samo na njivi ali v hlevu.

Saj ji bo avtor pokazal boga. Ona bo pa vsa “oh moj bog, oh moj bog”[/quote]

ja, če mu bo Bog pomagal.[/quote]

Zate je bog neko višje bitje, za njo pa njen moški. Slednji je vsaj resničen.

Saj ji bo avtor pokazal boga. Ona bo pa vsa “oh moj bog, oh moj bog”[/quote]

ja, če mu bo Bog pomagal.[/quote]

Tebi rabi bog pomagati pri sexu, sam-a ne zmoreš?

imaš prav, ne zmorem sam.
rabim NJO.

Se pravi, mora biti povsem brez domišljije? Dolgčas… 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


težka bo …
moje mi jih dajo na rame, okoli ledij …[/quote]

Vem iz prve roke :)[/quote]
Fak no! Z bratom ?? Kolk je incesta na nasih tleh cccc ..

New Report

Close