Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna sprememba določene, ampak nepremičnine so pa zasoljene

Kakšna sprememba določene, ampak nepremičnine so pa zasoljene

Za nepremičnine so pa se vedno zasoljene cene, ostalo se malo izboljšalo.

Ne razumem kaj hočeš povedati?

Da so cene nepremičnin v Sloveniji, v Mariboru,  v Istri (?) še vedno zasoljene?

Gledam eno nepremičnino,v drugi državi samo stane kot stanovanje v Sloveniji in je par hektarjev zemlje plus par hiš, za eno navadno stanovanje na obali. Skratka so zasoljene cene v Sloveniji,kar zadeva nepremičnin.

Imaš prav.

Ampak to naredi povpraševanje. Vsi bi radi živeli na slovenski obali. Nepremičnin pa ni za vse dovolj.  Pa vsi bi radi v Ljubljani kupili stanovanje, Kozjansko ali Slovenske Konjice jih ne zanima.

In če nekdo prodaja v Ljubljani ali v Izoli, ter bi rad tam ostal, se pač mora prilagoditi in drago prodati, ker bo drago kupil.  Če prodaja zato, da se bo vrnil  v Srbijo ali Bosno – pa malo spusti ceno- ker lahko skoraj vas kupi za ceno stanovanja v Ljubljani.

Garsonjere v Ljubljani so iz 150 zrasle na 200 jurjev. V Dupleku dobiš za ta denar hišo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7659, 10.05.2024 ob 08:24

Gledam eno nepremičnino,v drugi državi samo stane kot stanovanje v Sloveniji in je par hektarjev zemlje plus par hiš, za eno navadno stanovanje na obali. Skratka so zasoljene cene v Sloveniji,kar zadeva nepremičnin.

Torej kaj še čakate z selitvijo?

Ja, ampak tista nepremičnina v tuji državi ni brez veze toliko cenejša.

Malo razmisli, zakaj ni primerljiva z Ljubljano ali Obalo…..

Kdo so to vsi? Jaz nočem ne obala ne Ljubljana. V Ljubljani imam sorodnike na najbolj elitnem delu Ljubljane in na obali sem imel in sem dal proč in to sem dal 2,5 hektarja zemlje proč na obali. Nobeden več noče biti v Ljubljani in obala. To so samo ljudje ki ne morejo prodati ali oddati, vem o čem govorim. Ker poznam marsi koga in poznam, oziroma vem kdo vse prodaja in ne sam obala tudi v Kranjska Gora nebi bil. Pa sem imel zraven Malči nepremičnino. Tako da vem bolj kot si misliš.

Izola ne hvala, obala ne hvala, Ljubljana ne hvala. Imel v najdražji občini v Sloveniji nepremično v Kranjski Gori ne hvala. Večina ob pravem času prodal. Dan danes, gledam eno nepremičnino in vem kaj vse imajo in kdo so in jo ne morejo prodati. Tako ,vem odlično. Sem pa v tujini in to tudi v mestu kjer bi radi vsi prišli na tekmo nogometno.

A nisi pisal da se bos preselil v bolgarijo? Zakaj tukaj visis in pljuvas cez slovenijo?! A ti nismo ze rekli da ostani v angliji

Ne kupujem samo tam, v Bolgariji, tudi v drugi Evropski državi bom kupil,kdaj nevem upam da čimprej. Valda Anglija,pa še dve mislim v 5 letih kupiti v Angliji. Eno čimprej upam da letos in drugo v 5 letih.

A potem boš tudi za Bolgarijo žical folk na monu, naj ti kupijo? Boš tudi tam oddajal sobice za folk, ki ni večji od 170? Boš tudi tam ponujal neverjetne priložnosti za službo monovcem, ker bi zelo rad samo in edino monovcem nudil te neverjetne priložnosti?

 

Komaj čakam.

 

Stari, ne vem, če je tole normalno. Da niso začetni znaki demence?

Pa ti veš,kaj pomeni beseda zicati? Jaz dam priložnost, osebam ki nimajo in ki želijo nekaj imeti v življenju. Kje boš dobil plačo 1586 funtov neto minimalno na mesec in kje boš dobil del nepremičnine za ceno depozita?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7659, 10.05.2024 ob 10:07

Ne kupujem samo tam, v Bolgariji, tudi v drugi Evropski državi bom kupil,kdaj nevem upam da čimprej. Valda Anglija,pa še dve mislim v 5 letih kupiti v Angliji. Eno čimprej upam da letos in drugo v 5 letih.

Priznam, da še edino je razumem.

Pišete, da ste samski in invalidno upokojeni(sicer mi ni jasno na podlagi česa pri 48. letih, ker tudi ljudi z precej resnimi fizičnimi poškodbami še vedno pošiljajo za nekaj ur dnevno v službo.

Hkrati bi pa radi na stara leta iz nič zgradili nepremičninski imperij na podlagi najcenejših stanovanj. Še več to bi radi celo naredili na drugem koncu kontinenta.

Nesposobni za delo, hkrati bi radi bili land lord.

Ali nam lahko ta načrt malo bolj razložite? Kje bi dobili potrebna sredstva? Kdo bi upravljal te vaše nepremičnine? Kako dobro poznati lokalno pravo in pravne postopke, ko gre kaj narobe?

Priznam, da se zelo radovedna!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7659, 10.05.2024 ob 09:35

Kdo so to vsi? Jaz nočem ne obala ne Ljubljana. V Ljubljani imam sorodnike na najbolj elitnem delu Ljubljane in na obali sem imel in sem dal proč in to sem dal 2,5 hektarja zemlje proč na obali. Nobeden več noče biti v Ljubljani in obala. To so samo ljudje ki ne morejo prodati ali oddati, vem o čem govorim. Ker poznam marsi koga in poznam, oziroma vem kdo vse prodaja in ne sam obala tudi v Kranjska Gora nebi bil. Pa sem imel zraven Malči nepremičnino. Tako da vem bolj kot si misliš.

Potem bodi v Dupleku!

Za vsakega se najde nekaj, kar mu ustreza.

Cene pa se prilagajajo povpraševanju.  Si pač izjema in torej izkoristi svoje želje po poceni nepremičnini.

New Report

Close