Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšne avte vozite?

kakšne avte vozite?

Največkrat belega, včasih srebrnega, včasih zelenega, pa še kakšnega padalca vmes 🙂 Aja, pa noben ni moj (še) 🙂

Ko začneš z Audiji.

Takega k Desi. Samo da je moj lepši, ker je črn 🙂

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Lend Rouver Diskoveri.

Zato, da lahk zapelem cez bednike u kliotih.

Vozm Autozam AZ-1. Kakšen avto pa je to boste pa že ugotovili. Japan dream car 🙂

Takega k Desi. Samo da je moj lepši, ker je črn 🙂
[/quote]

A-a… Night Blue, ki je zamenjala Pearl Indigo (ki sem ga imel prej) mu najbolj pase. 😉

I’m blue da-ba-dee-da-daa da-ba-deee-da-da… :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=zA52uNzx7Y4

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Staro škatko. Mašinco ima pa dobro in potegne fijuuuuu. 🙂

Mam jst, felicia 1.9 dizel l.96 hehe. Za letos še bo, pol pa bo šla verjetno na dinos…rja pač.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Ko začneš z Audiji.
[/quote]

Koji polpismen jackass si ti. Ne bereš da je “prevzela”, torej je ženska.

tegale tuki:
https://www.youtube.com/watch?v=rvi0PZoc75c

Spet se trosijo fraze v svetniškem stilu: “mene pripelje od točke A do točke B…”

joooj dajte no saj ni treba ponavljati ene in iste fraze , in – zakaj se sploh opravičujete? in komu?

jaz – ženska, 11 let, moder.

in? Kaj zdaj?

za vsak dan 7 sedežnega
za gušt pa 2 sedežnega šajnija ☺

Takega, ki me pripelje od točke A do B. Ker pa sta ti dve točki precej narazen vsak dan, je ta avto pač nov vsakih pet let. Ker se mi ne da ubadat z jetri, ki jim odpadajo deli samo zato, da je vzdrževanje poceni. Meni je bolj pomembno, koliko pogosto je vzdrževanje, ker avto rabim. Pri mehaniku vsak mesec mi ne koristi prav nič.

Drugače je pa star 19 let. Srce zdravo, lupina malo manj. Nekaj popravkov na podvozju – šasiji.

najlepšega reno-ja, vseh časov, ga bi pa zdej zamenjal za enga forda, sm noče pa noče crknt, tako, da ga bom verjetno še nekej časa, hehe, vse dela v nulo, vozi …..miško..


Lepega renoja? Mora bit pa že vsaj 40 let star, da je reno lep…

1998 sem kupila nov BMW 530d karavan z štirikolesnim pogonom in avtomatskim menjalnikom. Zdaj ima 290.000 km in ga ne menjam dokler se ne pojavijo kakšni resnejši stroški ki jih do zdaj ni bilo je pa res da ga ves čas vozim na uradni servis.


Lepega renoja? Mora bit pa že vsaj 40 let star, da je reno lep…
[/quote]

čak, da se spomnim, reno 8,12,15,18,21,25. no ja 25- tka mi je bil ok., za 40 let nazaj se pa res ne spomnim, kater reno bi bil lep, aja, ti mogoče misliš na katrco, hehe…

čak, da se spomnim, reno 8,12,15,18,21,25. no ja 25- tka mi je bil ok., za 40 let nazaj se pa res ne spomnim, kater reno bi bil lep, aja, ti mogoče misliš na katrco, hehe…
[/quote]

Hm…. Izpustil si legendarno 19-ko 16V… Eden najbolj lustkanih modelov na zacetku ’90-ih presjnjega stoletja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

čak, da se spomnim, reno 8,12,15,18,21,25. no ja 25- tka mi je bil ok., za 40 let nazaj se pa res ne spomnim, kater reno bi bil lep, aja, ti mogoče misliš na katrco, hehe…
[/quote]

r30

Hm…. Izpustil si legendarno 19-ko 16V… Eden najbolj lustkanih modelov na zacetku ’90-ih presjnjega stoletja.
[/quote]

maš prav, teh je kar dosti bilo po cestah, še zdej jih je za videti, spustil sem še 9 in 11, pa še fuego, hehe…

r30
[/quote]

kaj je to – rolka 30 al kaj :)))))))))))))))))))))))

Hm…. Izpustil si legendarno 19-ko 16V… Eden najbolj lustkanih modelov na zacetku ’90-ih presjnjega stoletja.
[/quote]

churchill si, da nehaš to spraševat. Saj nismo zabiti noooo

r30
[/quote]

no, ta je bil pa samo za državne protokole,, hehe…

https://volkswagenutah.files.wordpress.com/2012/12/0830-karmann_ghia_2.jpg

Enkrat pa jaz v njem. 🙂

New Report

Close