Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšne avte vozite?

kakšne avte vozite?

Zakon avto samo čudno da ti kakšni filtri niso crknil pri tako mali mesečni kilometrini.

kaj je to – rolka 30 al kaj :)))))))))))))))))))))))
[/quote]
renojev paz sad
https://www.youtube.com/watch?v=plUdI72pvCs

maš prav, teh je kar dosti bilo po cestah, še zdej jih je za videti, spustil sem še 9 in 11, pa še fuego, hehe…
[/quote]

A ves, da sem kot mulac obcudoval eno 9-ko na poti v solo. Zelel sem si tudi jaz imeti takega. 11-ka je bila pa bolj ali manj enaka, le “z ritjo”, a ne? Fuegota je pa imel legendarni Charlie (luckar na RTV in eden prvih temnopoltih Slovencev). Ampak mi pa avto kot tak ni bil lustkan. Eh-ja… Nostalgija… spet! :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

A ves, da sem kot mulac obcudoval eno 9-ko na poti v solo. Zelel sem si tudi jaz imeti takega. 11-ka je bila pa bolj ali manj enaka, le “z ritjo”, a ne? Fuegota je pa imel legendarni Charlie (luckar na RTV in eden prvih temnopoltih Slovencev). Ampak mi pa avto kot tak ni bil lustkan. Eh-ja… Nostalgija… spet! :-)))
[/quote]
r16 , pa r14 sta omenila?

Karmann ghia…nice! Eden najlepših ljudskih vozov.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

čak, da se spomnim, reno 8,12,15,18,21,25. no ja 25- tka mi je bil ok., za 40 let nazaj se pa res ne spomnim, kater reno bi bil lep, aja, ti mogoče misliš na katrco, hehe…
[/quote]

R 8 je bil lep. Spredaj 2×2 luči. R10 pa je bil kripa s podaljšanim kljunom.

New Report

Close