Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšne osebnosti so za nicki?

Kakšne osebnosti so za nicki?

Hlapi, hlapi… imate že v luftu 0.2 promila! :)))))))))

Hahahaha … kje s’ pej mene najdla … :))) Sicer pa … … hja … si kar zadela bistvo, ja … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Drugače pa sem se že dolgo cajta nazaj nehala ubadat s tem, kdo je za katerim nickom … tko da lahko rečem sam za tiste, ki jih poznam in s katerimi smo si bl blizu.

Drugače mi je pa xxy ena od ta najbolj razumnih tle gor … pa elaine se mi tudi full dopade. Acjom pa … he he he … … ma kej se da pričakovat kej več od tote Mariborčanke … :)))))))))))))))))))))))))))))))) (hihi … zdej mi bo pa vrat zavila) ;))) :)))

A ja … pa seveda … Teichi … ena od najbolj močnih karakterjev, kar sem jih kdajkoli spoznala! Ne bi se hotla z njo v “vojno” podat … :)))))

Lara Croft je zakon! Se mi zdi, da je “moje pasme”…. :))))

Ha,ha,Bugi, se ne moreš skrit….:))))

ali pa kakšna trgatev?:))

Štajerka se ne oglaša tako pogosto, je pa res pametna.

Ups … :)))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hehehehe … Jst se Lare bojim … :))))

Xxy,me zanima,kaj je po poklicu,da ne bom popljuvana,če vprašam po izobrazbi.Po letih pa itak ne smem!

Pri nas je dovoljeno 0,8, ker je v luftu že 0,5. hehehe

ja kje je še to, še kak mesec,… ko pa začne mošt vret, ne vprašaj kaj je vinskih mušic okoli Vinagove kleti, takih krščenih in tapravih!

annna, hvala za kompliment, si mi polepšala dan ;-))

da pa še jaz dodam svoj seznam:
– ja, bvg je tud meni ena rokerica,
– teichi se mi zdi ena močna (pa ne vizueno, glede tega se mi zdi drobna temnolaska) mlada mamica, ki je že veliko preživela
– xxy ena “pametna” punca, pod katero bi velikokrat rada napisala “se podpišem”, pa mi mož pravi, da to delajo tisti, ki ne znajo sami misliti 😉
– ajcom eno vedno nasmejano dekle
– KIR en zabaven dečko
– nuša1 podobno kot xxy, pa ena od tistih, ki bi jih želela srečati v živo
– …

sem imela srečo, da sem nekaj forumašic srečala v živo, z eno se sedaj skoraj vsak dan sprehajava s podmladkom, res super punca, z vsemi ostalimi pa imam zaenkrat res krasne izkušnje. moram pa rečt, da pri prebiranju dajem poudarek na tiste, ki ste prijavljene, ker ostale se mi zdi veliko menjajo nicke in gredo bolj mimo mene (so tudi izjeme, seveda). in če so nicki zanimivi…trenutno si dopisujem z mamo treh posledic, ki ima zame nick št. 1, pa še zelo se ujameva v razmišljanjih… pišuka, tale med.over.net je ZAKON!

ni problema! pa še kakega fejst dedca pripelji! hahahah

in to BIO! :))))))

Ups, potem so pa moji podatki zastareli. :)))

evo, babe, spet smetite…. :-))))))))))))

jaz rada preberem poste od xxy. So taki, kakršne bi tut jest napisala, pa jih ne znam 🙂 Se mi zdi, da je avtorica ena fejst punca.

Elaine mi je tudi všeč. Enkrat, na enem monovem čveku sem mogla prsešt, da jaz nisem elaine :-))

BGW: moto bejba, ampak tega, na kakšnem motorju sedi pa ne morem dorečt….po eni strani bi jo posedela na harleya, po drugi jo pa vidim tut v tisti, bolj dirkaški varianti :-)) Zadnjič, ko sva šla z mojim v Avstrijo na harley moto zbor, sem se kar odločila, da je tam ena, ki je sedela nasprot naju bunga, pa konc.

acjom, lejdiL: po svoje škoda, da nista doma bliže gorenjski, ker sem ziher, da bi bile na vsakomesečnem nord gorenjskem čveku VEDNO prisotni in GLAVNI čveki :-))

ja, pa na Prababi ne smem pozabit: jaz jo vidim kot eno naspidirano babi, ki se ne da letom in je vedno dobre volje.

Potem so še moje nordgorenjke…te itak poznam…
Hopcefizlja je tudi faca, pa ŽN tudi.

Je pa zanimivo, kako si o nekom ustvariš sliko, potem pa to osebo vidiš v živo in ugotoviš, da tista slika z realnostjo NITI mim ni letela 🙂

Se mi zdi, da je zadnje čase cel kup enih nickov, takih in drugačnih….tistih, ta starih je pa skos manj….

o ne,kaj pa rano grozdje?

hahahahahaha,prekleto dobro vem koliko je mušic okoli vinaga

Če si mislila mene, potem hvala :))

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

Jaz rada berem (poleg tistih, ki ste jih že omenile) še Kitty, pa Skrbno in Ally, to pa zato, ker utemeljijo svoje misli, vendar ti jih ne vsiljujejo. Zdijo se mi punce na mestu.

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

Hehehehe, “stroga in pravična tr’šica”.:))

No, upam da sem res pravična, čeprav stroga, tr’šica sicer nisem, sem pa blizu – končala pedagogiko in sociologijo na FF, stara 43 let, torej že kar postarana dama, ki si je v jeseni življenja omislila še četrtega froca.:)) Urnik imam kar nabasan, zato zadnje čase (po porodniški) bolj redko sedem za računalnik zgolj za zabavo, tako da se oglašam bolj ob vikendih kot drugače.

Je pa fajn tu in tam malo podebatirati in pokomentirati različne poste, pravzaprav rada preberem kar vse, ki ste se tukaj oglasile, poleg tega pa še Janis, Skrbno, san giorgio, in ostale, katerih nickov se trenutno ne spomnim.

Punce, lepo se imejte, …. madonca, grem pometat čokolešnik, ga je tamala potresla po kuhinji….

Barbika živjo!

Kmalu bi spregledala. Hvala Ti, ko si se spomnila name. Ja za enkrat, se še upiram letom, ne dam se, pa tudi dobre volje sem, še kar, no, bo že. :-)))
Veš, pravijo, da je CIGANKA vmes, te pohopsa Matildica, za minutko ne veš vnaprej. Kako je to fino, da se ne ve. Treba bo pa it!

Po dveh dneh sem zopet pokukala semle, da malo tukaj poskakljam, kontrola na preskok, smo včasih dejali. Veš vse ne odpiram, ampak TEBE, pa vedno, pa še kar nekaj jih je, naštevala pa ne bom, VAS JE PREVEČ!

Kar nekaj Barbik poznam tukaj, pišejo pa z drugimi nicki.

Samo slabe žalostne zgodbe pišejo tukaj, to me žalosti. Raje berem kaj lepega. Veliko spletnih strani je, ki mi odgovarjajo.
Tukaj, sprašujem ne, navodil ne dajem, če kaj zinem, pa vedno kaj FAŠEM. :-)))))))) Sem pač, nekaterim nepriljubljena. Nič zato.

Moram Ti povedati, včeraj sem se pa res spomnila nate še v vrtu, ko sem nekaj brskala, pa so se mi pokazale čebulice NARCIS. Se spomniš, da si me vabila, da bi v narcisah spančkala. Zgleda, da prenos misli potuje, zagotovo, DA!

Sedaj sem se pa zaklepetala, vidiš tudi v dežju sem dobre volje.

Lepo se imej, lep vikend Ti želim.

LP PRABABI

Ene par jih je, ampak res, 3, 4, 5 največ. So mi pa zakon Janis, S.G. in LadyL. Prvi dve ti znata elegantno zabrisati resnico v obraz, tretja pa niti ne zaostaja za njima, zna človeka nasmejat!

:)))) Hvala!

Ponavadi pride gorenjska k meni! :))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))) Hahahahaha .. si me zdej nasmejala … :))))) Sicer pa … sedim na športni zadevi … Kawa Ninja 10 … :))) ;))) … in ne zamenjam nikoli za Harlija. ;))) :))))

Hihihi … kaka je pa bla tista bejba tam na zboru. Mater ej … A veš, da smo hotli prist gor, sam ni zneslo, ker sem zbolela. Drugo leto imamo že rezervirano da gremo cela familja za 3 dni … :))))))))

New Report

Close