Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšne osebnosti so za nicki?

Kakšne osebnosti so za nicki?

He he, čudno tole…Nastopil je trenutek, ko se Tara_S strinja z Robi… :-/
[/quote]

Hm, pa drugače se dobro počutiš?
;-)))

Multinick je dejstvo in ne zmerjanje. 🙂
In kdo je rekel, da nočemo biti žaljivi ?
[/quote]

dejstvo je, da vam nekaterim to odlično uspeva…

dejstvo je, da vam nekaterim to odlično uspeva…
[/quote]
Jaz vsaj stojim za tem kar napišem. Zmešan multinick nikoli. 🙂

He he, čudno tole…Nastopil je trenutek, ko se Tara_S strinja z Robi… :-/
[/quote]

ni čudno:-)))

Hm, pa drugače se dobro počutiš?
;-)))
[/quote]

Čaki, saj bo boljš. Bo Robi začel s poniževanjem žensk, bom spet lahko padla v svoj stari element in mu povedala kakšno zasoljeno. Tukaj sva se pač nekako ujela. In zdaj ne vem, kako bom spala. :-/ 😉


Jaz vsaj stojim za tem kar napišem. Zmešan multinick nikoli. 🙂
[/quote]

dober dokaz, da nisem zmešan:-)))

Čaki, saj bo boljš. Bo Robi začel s poniževanjem žensk, bom spet lahko padla v svoj stari element in mu povedala kakšno zasoljeno. Tukaj sva se pač nekako ujela. In zdaj ne vem, kako bom spala. :-/ 😉
[/quote]

Jah, kar je, je.
Probaj toplo mleko z medom 🙂

Mah, naj rece kdorkoli karkoli, prav prijetna druzba ste. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Čaki, saj bo boljš. Bo Robi začel s poniževanjem žensk, bom spet lahko padla v svoj stari element in mu povedala kakšno zasoljeno. Tukaj sva se pač nekako ujela. In zdaj ne vem, kako bom spala. :-/ 😉
[/quote]
Včasih je treba tudi kaj zasoljenega pojesti. 🙂

jp, se strinjam…. Karakter od človeka je tist, ki piše pod istim nikom, seveda, ni nujno, da je registriran.
Tak človek pokaže s tem psihofizično stabilnost in zanesljivost v vsakem pogledu, pa čeprav se recimo z njim v ničemer ne strinjaš, kar napiše.
[/quote]

Sicer se jaz s teboj bolj redko strinjam (pa še z marsi kom drugim tudi čist tko mim grede hehehe), ampak zelo spoštujem neko lastnost pri ljudeh. In to je, da imajo čast.
Mene ne more prepričati nobena “nindža” (saj veš, to so tisti črni zamaskirani) da je tudi v real lifu častna oseba, pa se lahko še tako strinja z menoj… veliko prej bom za častno osebo imel nekoga, ki se z njim ne strinjam, vendar ima lastnost, da si upa povedati kar koli in ga ni strah, da ga prepoznajo, si o njem ustvarijo mnenje (klinc pozitivno ali negativno… itak problem ocenjevalca) in ga po potrebi tudi napizdijo. Ampak, če to že storijo… naj storijo to častno. :-)))

Pa še dober nasvet, ki ga je Tyron dal jonu: “Never forget what you are. The rest of the world will not. Wear it like armour and it can never be used to hurt you.”

Popay, včasih bi te utopil v žlici vode… ampak če bi prišlo do real fajta, bi raje imel ob tebi takšnega kot si ti, kot pa eno pičko brez časti. :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Nekatere sprejemamo kot zaupanja vredne. Pa smo pri tem, kaj je vodilo roko, ki je drzala pero (oz prste, ki so pritiskali na tipke na tipkovnici).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Sicer se jaz s teboj bolj redko strinjam (pa še z marsi kom drugim tudi čist tko mim grede hehehe), ampak zelo spoštujem neko lastnost pri ljudeh. In to je, da imajo čast.
Mene ne more prepričati nobena “nindža” (saj veš, to so tisti črni zamaskirani) da je tudi v real lifu častna oseba, pa se lahko še tako strinja z menoj… veliko prej bom za častno osebo imel nekoga, ki se z njim ne strinjam, vendar ima lastnost, da si upa povedati kar koli in ga ni strah, da ga prepoznajo, si o njem ustvarijo mnenje (klinc pozitivno ali negativno… itak problem ocenjevalca) in ga po potrebi tudi napizdijo. Ampak, če to že storijo… naj storijo to častno. :-)))

Pa še dober nasvet, ki ga je Tyron dal jonu: “Never forget what you are. The rest of the world will not. Wear it like armour and it can never be used to hurt you.”

Popay, včasih bi te utopil v žlici vode… ampak če bi prišlo do real fajta, bi raje imel ob tebi takšnega kot si ti, kot pa eno pičko brez časti. :-))

Vaš link
[/quote]

Korektno nimam kaj dodat, tako tud jst mislim, vem jst dobro, da v nekaterih vžgem napade besa v trenutku, ko me preberjo, pač, men se zdi zabavno, ker to je kot radio gaga, ko so začeli s to oddajo, pa so stare ženičke klicale in jim jebale vse po spisku, ker so mislile, da je to resna oddaja, ljudje so pa dol padali od smeha, ko so ta gnev poslušali po radiju, hehe…
Zreli ljudje pa znamo tud med nasprotnimi mnenji videti, kdo je človek na mestu in kdo ni. To tako je… Pa evo primer, JJ je tak kot je…., sm raj bi bil z njim v družbi kot z našim predsednikom, recimo, na kratko, da se razumemo, po možnosti pa z nobenim niti sekunde…..
Ko se z karakternim nasprotnikom srečaš, veš, da boš ali izgubil ali zmagal v poštenem boju, če se boš pa dogovoril za neutralno pozicijo z nekimi pravili, boš pa vedel, da bo ta stal za svojo besedo.

Registracija ima svoj plus in minus.
Minus je to da si te bolj zapomnijo in če se komu zameril (ni nujno da si mu kaj osebno naredil, dost je da drugač razmišljas,živiš itd) začne zlorabljati tvoje ime. Če si multinik se to ne more zgoditi
Plus je pa, da si tud ti zapomnis sebi vsecne sogovornike in z njimi kako rečeš in se se tudi pohecas s tistimi, k so za stose

in seveda kakšen ZS napišeš komu, ki ti vročico med nogami dela

in seveda kakšen ZS napišeš komu, ki ti vročico med nogami dela
[/quote]

Dej povej tvoj registriran nik da se teb pošljem zs da ne boš tko prikrajsan


Včasih je treba tudi kaj zasoljenega pojesti. 🙂
[/quote]

in prav je tako.
če veliko soliš je včasih lahko pač nekoliko preslano:-)))

imaš dosti akcije, jaz se takih kot si ti ne dotaknem ni u snu
[/quote]
Haha od kod ti mislenje da ti mene sploh zanimaš.? Ne skačem jaz za tabo ampak ti za mano in se cmeras da drugim zs pisem
Si ljubosumen kajne.. Sej bo jutri bolje

Čisto za preveč se imaš…skačeš pa ti in to vsak dan na monu in se ponujaš. Ti je že dovolj ljudi to povedalo tako da bi lahko tudi pri tvoji omejeni pameti ugotovila, da te je večina dojela.
[/quote]

Pa kaj tebe briga, če si dva registrirana forumaša pošiljata ZSje?

Čisto za preveč se imaš…skačeš pa ti in to vsak dan na monu in se ponujaš. Ti je že dovolj ljudi to povedalo tako da bi lahko tudi pri tvoji omejeni pameti ugotovila, da te je večina dojela.
[/quote]
Takemu luzerju kot si ti se nobena ne ponuja
Lahko mi pa prideš čevlje zloscit ti bom dala 5e za sendvič da ne bos od lakote crknil

Čisto nič 🙂 ampak fino je mal špiknit take “poštene žene in matere”, ki ob vsaki priliki omenjajo moža, otroke, svojo poštenost, v ozadnju se pa marsikaj dogaja 🙂
[/quote]
Si malo izmisljujes ane
To je vse v tvoji glavi da imam jaz ljubimce in z njimi četam po zs na Monu

Čisto nič 🙂 ampak fino je mal špiknit take “poštene žene in matere”, ki ob vsaki priliki omenjajo moža, otroke, svojo poštenost, v ozadnju se pa marsikaj dogaja 🙂
[/quote]

Tudi jaz si pošiljam ZSje z uporabniki, imam že več kot 10 let registrirano ime, pa imam moža, otroke.
In nikoli v kakem od teh ZSjev ni bilo česa takega, da mož ne bi smel videti, še več, z nekaterimi drugimi registriranci se dogovorimo prek teh ZSjev tudi za kako srečanje v živo. Z družinami. brez vsake nespodobnosti.

Čisto nič 🙂 ampak fino je mal špiknit take “poštene žene in matere”, ki ob vsaki priliki omenjajo moža, otroke, svojo poštenost, v ozadnju se pa marsikaj dogaja 🙂
[/quote]

Ha, ha… mene si pozabil/a.

Prijavljeni takih brezveznih namigovanj itak ne…

Ženska pride in napiše čisto realen post. Ni minuta, ko se pojavi nekdo, ki jo obtoži varanja. Se prav vidi, da jo čaka,da se bo lahko znesel nad njo. Podobno se je dogajalo z Barco.

A ti res misliš da nihče od nas nič ne ve????
[/quote]
Ves kaj jaz vem,da obstajajo še drugi forumi. HB znam tri tuje jezike aktivno če ne bom našla primernega foruma v slo ga bom pa v tujini.
Tako da lepo je bilo dokler je trajalo. Men ni treba prenašati obtožb kako varam moža
So Long fucker uživaj v svoji zmagi. Toliko pa ti lahko dam ker sem dobrega srca :))
Jaz brez vas lahko tako kot vi brez mene
Barca ima prav nima smisla se z maloumnimi boriti če lahko stisneš gumb off
življenje je prekratko..


Ves kaj jaz vem,da obstajajo še drugi forumi. HB znam tri tuje jezike aktivno če ne bom našla primernega foruma v slo ga bom pa v tujini.
Tako da lepo je bilo dokler je trajalo. Men ni treba prenašati obtožb kako varam moža
So Long fucker uživaj v svoji zmagi. Toliko pa ti lahko dam ker sem dobrega srca :))
Jaz brez vas lahko tako kot vi brez mene
Barca ima prav nima smisla se z maloumnimi boriti če lahko stisneš gumb off
življenje je prekratko..
[/quote]

Naj ne zmaga en idiot, mar ni dovolj, da je že Barca odšla zaradi takega slaboumneža!

New Report

Close