Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kakšne sanje!

Kakšne sanje!

Ne…premalo si moj;)), da bi te-žal…

That’s for me to know…

www.studentarija.net

O kako lepo si napisala “dragi moj”! Daj, še naprej mi nagajaj

Saj sem čisto tvoj, nekoč si to tudi napisala

Pa bi rad vedel tudi jaz!

KIR, to ni res, nikoli nisem tega napisala v to sem prepričana, da ne bi moškemu, ki sanja le o eni, napisala da je samo moj, japaja…

Ko bom jaz prva, potem ne recem, se sedaj spomnis najino debato o tem…dala sem ti moznost, da bi bil samo moj in jaz tvoja, pa si rekel ti NE-ona je prva….in sedaj je kar je;)), haha…mors sanjat dalje o toji muzi…jaz pa ostajam tam nekje, tako si ti zelel dragi, ne pozabi tega in ne obracaj mojih besed…

Ne bom…ker sm žlehta še tudi;))…

No pa zapri očke in vsaj enkrat sanjaj da sem tvoj in samo tvoj…pa kaj lepega napiš

Si pa res žlehta! Pa tudi za sex nisi, a ne?

odgovor poznaš…

Japaja, jaz bom pisala…nato pride tvoja muza in bom odletela ko knof pri gatah…sam si kriv, izbral bi mene in bi imel vse;)), haha..tako pa imaš le eno muzo, ki se javi al pa ne, ubogi moj KIR;))..preostanejo ti res le sanje…

Res ga, hahaha

Kako bi imel vse, draga JAZ, če si pa zgoraj napisala, da odgovor poznam…, torej nekaj bi mi manjkal

Ja no vse zelje se nam ne morejo izpolnit 😉

www.studentarija.net

Kaj je zdaj JAZ-ka, zdaj si pa spizdila? Ali si spet na govorilnih urah? Otročki še tako pridni?

Kaj se dereš, eni mormo tud delat z razliko od tebe in le kdaj sm jaz tebi razlagala o svojih otrocih ali govorilnih urah, mal se ti že meša Kir-ček, ti sonce sveti, al se ti rola , ker od nikoder ni toje muze, druge pa tud nč nočjo več narest zate…aaaaaaaa;))

Potem ne poznaš pravi odgovor;))…pa sporočam ti, da se za dons poslavljam,me čaka tolk dela še , da ne boš spet tulu kje sm, sam tolk, uzivaj dragi!

Brez tebe bom tulil kot lačen volk, hahaha

Jaz pa čisto nič ne naredim, ja

A ni mal’ čudna ura za sanje, KIR?

Sanjam z odprtimi očmi, vidiš..

Verjetno sem jaz tako erotično preplesavala in te izzivala s svojo muciko, ki je držala tvoj jeziček….

…dokler nisi omenil lulanja….zato sem vzela daljinec, šla z njim po tvojih jajčkih in nabreklemu tiču in pritisnila tipko….

….hip***hop***…sem se znašla v tuš kabini, kjer se z vročo vodo tuširam in z gobo polno milaste pene drgnem po bradavičkah; zadaj za mano pa en tip, ki bo zdaj zdaj zarinil svojega korenjača v mojo prepotrebno sočno pičkico 😉

Vidim, le da je to lahko rahlo moteče, če delaš kje je dosti ljudi… 🙂

P.S. Zdaj bom pa res morala paziti, kam mi prsti letijo…

Ko bi ti zleteli vsaj meni v mednožje!

In kaj sva počela pol? hahaha

New Report

Close