Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kakšne sanje!

Kakšne sanje!

Ležim na postelji, ti si nad mano počasi slačiš hlačke, pokaže se tvoja nežna, na fino obrita lulika! Migaš z ritko in luliko primeš s celo dlanjo, v režo potisneš sredinček, lulika se cedi…gledam in stokam, hočem se te dotakniti, a ti mi še ne pustiš… tvoji prstki drsijo po nabreklem ščegiju gor in dol. Še bolj jo približaš mojemu obrazu, vidim lepoto tvoje notranjosti… Stegujem jezik, hočem te polizati, začutiti… A še vedno mi ne uspe…
Končno dosežem z jezikom tvojo luliko, usedeš se na moj obraz, moj jezik je v tebi. Glasno stokaš in sopeš, prosim te, da se v takem položaju polulaš name… in curek teče po mojem jeziku, ustih, licih na posteljo. Strahotno me vznemirjaš, tako da norim od strasti, glasno stokam,
tako zelo si te želim in čutim kako tudi ti mene….
Zbudim se, spustim odejo, vso vlažno tam spodaj in razočaran ugotovim, da so bile vse le prelepe sanje! Oh, oh

Kaj pravite katera je bila tako nežna in istočasno strastna in željna?

Vprašal si…Kaj pravite katera je bila tako nežna in istočasno strastna in željna?

Odgovorim ti: “To je bila ena, ki jo je zelo fajn lulat tiščal! hihi;))”

In drugač Kir, a potem dons z trdim okol racaš??Bogi…bogi..bogi, saj bo Backa prišla, da boš lahko še bl trdi…

In zakaj nisi uresničil svoje sanje nato z jutranji seksom z osebo, ki je spala ob tebi, moški, moški, vedno nekaj zamujate;))! Zaprl bi očke dalje, si mislu da je žena tista iz sanj in užival…saj znaš uporabljat domišljijo no.

Saj vidiš da backe ni nikjer več! Kaj če je bila ravno ona?!?

A misliš da moram vedno mislit na drugo, ko sexam z ženo? No, zadnje čase se to res dogaja. Tebi nikoli?

Ma ti si to sanjal verjetno v budnem stanju, ne? hahaha

Tole me pa že mal na monotonijo spominja…

Veš da še vedno nisem siguren?hahaha

Ja, še meni je postalo že skoraj dolgočasno. Treba si bo nekaj novega izmislit – mogoče kakšen sex na “seoski način”, haha

JAZ!!!!!!!!!!!!! hahahahaahah

A tebe je tako lulat tišal? hahaha

:))))))))))), pa še kako….hahahaahah

Ja a nisi vedu v sanjah kera je? je bla brez imena & obraza al kako?

www.studentarija.net

Bila je 180 cm visoka, cca 75 kg težka, rjavolaska… Kako naj vem?

Zdaj te pa ni, si šla spat al kaj? hahaha

Ne bla sm na kavi 😉 a tko pol pravs rjavolaska 😉

www.studentarija.net

Rjavolaska z dolgimi lasmi, ja. Le katera bi bila? Veš ti?

Pojma nimam..sm ze nase pomislila ;P sam nimam vec dolgih lask..sm se ful postrigla 🙂

www.studentarija.net

Točno, le kako sem lahko pozabil! Točno, pred tem je bila dolgolaska…

Torej ti si bila? Zdaj si mi pa dolžna to v resnici nardit! Boš?

Ah za kksne sanje je boljs da se ne uresnicjo..o cem bos pa pol sanjal 😉

www.studentarija.net

O Rubyki, kako se lepo drsa po meni, se mi natika na tiča… pa tak. Misliš da ne bi bile lepe?

Ja seveda bojo lepe..sj so sanje 😉 kaksna je pa lohk resnicnost je pa drugo 🙂

www.studentarija.net

Da je to bila Backa, je le blef, saj sploh ne veš kakšna je, kdo je…je le neka toja muza-sanje-sanjaste-nikoli neizpolnjene, zato nisi sanjal Backe, ampak svojo muzo;))…haha!

Če misliš vedno na drugo ob seksu z svojo drago, menda ja ne, upam, da še ni tako hudo.

In tvoje zadnje vprašanje…Meni se to dogaja zelo-zelo redko, ne sanjam da seksam z drugim, raje sanje delim z mojim, mu povem kaj si želim, kaj bi…in to uresničiva.Ko pa že sanjam, kaj bolj divjega-prepovedanega, potem zaprem očke in rokce potujejo do nje in uresničim tudi take sanje, sama s seboj;)). Kir ti sam sanji, v sanjah je vse dovoljen…haha

Kako me ti dobro poznaš! Sva se slučajno že kdaj slišala ali celo videla? Me pa res zanima. Ampak se kljub temu lahko motiš, ti zagotavljam!

Tudi v realnosti si zmožna marsičesa al se motim?

Pozabil vprašati: mene nikoli ne sanjaš?

Da bi se vidla-slišala… ne, da bi vedela…lahko sva hodila en mimo drugega, kaj veš;)).
Da se motim, zakaj ne, nihče ni nezmotljiv, tudi jaz ne, saj ne govorim da je to to, le pišem kar čutim, ko te berem;)), če je to to, pa veš le ti dragi moj!
Danes bi ti pa jaz ornk nagajala, uffffffffffffffff

New Report

Close