Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšni so Srbski moški

Kakšni so Srbski moški

O zunanjem izgledu srbjancev ne bom dosti. So pač bili 350 let pod turškim vojaškim škornjem in mešanje genov je naredilo svoje. Med drugim so imeli turki na balkanu redno stacioniranih milijon afroturkov. To so bili vojaki iz Jemna, ki so bili črnci v pravem pomenu besede. Bosanca sem videl svetlega, srba pa še nikoli.

So pa srbijanci izrazito patriarhalni. Še srbski fotri kličejo hčere “sine”.

Slovenskim ženskam, ki pa običajno izhajajo iz matriarhalnih okolij, takih zvez ne priporočam.

Ptevilne DNK analize dokazujejo, da turški DNK ni pustil nobenih sledi na Balkanu. NULA. Turški in islamski zakoni so strogo prepovedovali posilstva in mešane zakone.

.https://sveoarheologiji.com/analiza-drevne-dnk-pokazala-da-srbi-imaju-50-60-slovenskog-porekla-a-ostalo-sa-narodima-koji-su-ziveli-pre-doseljavanja-slovena/

 

Znanstbenik s področja genetike opozarja tudi, da je napačno prepričanje, da so geni Srbov pomešani z geni Turkov, in trdi, da se v dosedanji preiskavi ni pojavila nobena haploskupina, značilna za turška in srednjeazijska ljudstva.

»Možno je, da obstaja določen odstotek haploskupin, ki so jih Turki prinesli na Balkan, a to ni ugotovljeno. “Celo muslimani iz BiH imajo rahel genetski vpliv Turkov,” pravi Rajevac. Dodaja, da imajo Srbi, muslimani in Hrvati zelo podobno genetiko ter da sta I2a in I1a najštevilčnejši haploskupini med vsemi temi narodi.

 

Aleksandar Radojicic 3

 

Slovenke pravijo, da imajo srbijanci “mačo” stil….

Kakšen pa je ta stil? A to govorite zato, ker morajo ti orangutani vsak teden k frizerju tako kot arabci ker so sicer komati kot medvedje? A to vas privlači?

Ali pa vas privlači to, da se mladi jugosi kot kakšnk pavi vozijo s pokradenimi električnimi skiroji v ponarejenih trenirkah in čevljih iz bosne?

Če pa že imajo za avto pa je to en 10 let star BMW na lizing, stanovanje pa socialno za katerega so že njihovi fotri in mamice študirali s kakšnimi podkupninami si ga bojo pridobili…

Ali pa tisti srbjanski cveti inteligence, ki so že tretjo generacijo pri nas, pa zavijajo in govorijo po njihovo, kot da so sredi Prištine…

Veste, taki pridaniči bodo potem tudi vaši otroci, ki jih boste imele z njimi. Vas njihovi fotri res tako rivlačijo?

139512

 

download

 

Kaj to si zdaj kakšnega zmešanega poslednjega banatskega nemca potegnil na plano? Auge ima pa črne kot kolm kar je sila nenavadno. Daj prilimaj zraven še sliko znanega “slovenskega” reperja….

Avstrijska cesarica Marija Terezija je v močvirnati banat naselila nemce, da so to področje s svojo pridnostjo kultivirali. Med 2. sv. vojno so te nemce več ali manj pravi srbi pobili. Seveda pa je ostal kakšen mešan zakon. In potem na plano v kasnejših generacijah privrejo na plano svetlopolti s črnimi očmi….

Uros Culic

 

jaramaz10

 

Odgovor na objavo uporabnika
Banatski nemci, 24.03.2024 ob 21:09

Kaj to si zdaj kakšnega zmešanega poslednjega banatskega nemca potegnil na plano? Auge ima pa črne kot kolm kar je sila nenavadno. Daj prilimaj zraven še sliko znanega “slovenskega” reperja….

Avstrijska cesarica Marija Terezija je v močvirnati banat naselila nemce, da so to področje s svojo pridnostjo kultivirali. Med 2. sv. vojno so te nemce več ali manj pravi srbi pobili. Seveda pa je ostal kakšen mešan zakon. In potem na plano v kasnejših generacijah privrejo na plano svetlopolti s črnimi očmi….

Nemci so temnolasi in rjavooki. Nekaj svetlolasih Nemcev je na vzhodu (DDR), to pa so germanizirani Slovani, največ Lužiških Srbov.

Nemška plemena Svabi, Franki, Alemani… so temnolasa, saj izvirajo s področja današnjega Irana.

Banatske nemce je pregnal Brozov komunistični režim, saj so banatski Nemci bili najbolj krvoločni zločinci. General Aleksander Lehr je bil banatski Nemec, njegova vnukinja pa je redovnica v Srbski pravoslavni cerkvi, da opere grehe svojih nemških prednikov.

Odgovor na objavo uporabnika
Moj pogled, 24.03.2024 ob 16:13

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 24.03.2024 ob 14:10

Odgovor na objavo uporabnika
Moj pogled, 24.03.2024 ob 13:23

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 24.03.2024 ob 12:57

Odgovor na objavo uporabnika
Moj pogled, 24.03.2024 ob 12:53

Odgovor na objavo uporabnika
Takojeto, 24.03.2024 ob 12:43

Hja, ljudje se privlačijo po patologijah. Težko, da ste po njih našle boljšega moškega, ker je problem tudi v vas samih.

Ne bo držalo. Opisovala sem izkušnjo iz mladosti, pri starosti 17-23 let. Mladost je tudi čas iskanja samega sebe, ko ugotavljamo, kakšni smo in kakšen partner bi nam ustrezal. In takrat sem tudi hitro spoznala, kaj mi ne ustreza. Že dolgo sem poročena, s  človekom, ki ga cenim in spoštujem in zanj lahko po več kot 15 letnem zakonu na 5 let podlage trdim, da je čisto nasprotje vsega, kar sem zgoraj naštela.

To ti praviš, ja.

Seveda sem se morala krepko vase zazreti zakaj sem se zapletla s takimi fanti. Mene so kot mlado dekle privlačili nedostopni fantje,  taki frajerji. Po tisti zadnji vezi ki jo omenjam in  je trajala najdlje, sem jaz pri sebi spremenila marsikaj, osnovni pogled na ljubezen, na vezo. Moj partner,  s katerim imam družino in sva skupaj 20 let, , je popolnoma drugačen od vseh prejšnjih. Umirjen, razgledan, ni spogledljiv, ter najpomembnejše, rad me ima ter mi nudi vse kar ženske cenimo. To ni denar, ampak zanesljivost in zrelost.

JA, si se zazrla. In si ful napredovala. Ampak krivi so oni in njihova nacionalnost. Lol

Glede na to da so tudi druge ženske pisale podobno , kot jaz, je očitno nekaj na nacionalnosti .

Torej, glede na to, da je nekaj na nacionalnosti, se strinjaš da nacionalni karakter Slovencev opredeljuje suženjska in hlapčevska  mentaliteta, malodušnost, nevoščljivost, dvoličnost, zapečkarstvo, alkoholizem,…itd.? Ah, ne, takšnih Slovencev ne poznaš. Imaš izkušnje samo s fuj Srbi. Kaj češ, tako mlada, pa že Slovenka.

Južna Srbija🤮, cigani, teh tud Srbi  ne marajo..črni, temnopolti,

ne veš a je cigan al Srb.

Nimaš opravka s tam in ga zaobideš v loku!

Srbi so seksi.

Odgovor na objavo uporabnika
Buahhhahah, 24.03.2024 ob 22:15

Južna Srbija🤮, cigani, teh tud Srbi  ne marajo..črni, temnopolti,

ne veš a je cigan al Srb.

Nimaš opravka s tam in ga zaobideš v loku!

Južni predeli Srbije ob glavni prometnici na relaciji Leskovac – Vranje – Kumanovo so poseljeni s cigani (Romi). V teh predelih so Rimljani naseljevali anadolska plemena in Vlahe, Bizantinci pa Pečenege (od tod ime Pečenjevci pri Leskovcu) in Kumane (od tod ime Kumanovo). Pečenegi in Kumani so turško-mongolska plemena. Ogromno doseljevanja je bilo tudi Armencev in Gruzijcev, oboji pa so zapečeni. Imperiji so naseljevali črna azijatska plemena in cigane, da bi zmanjšali prisotnost belopoltih Slovanov (Srbov).

Te zapečene na jugu Srbije tudi Srbi ne sprejemajo za svoje.

Ampak najdeš tudi precej zapečenih Slovencev, posebej v panonskih predelih in na Primorskem kjer so potekale glavne rimske poti.

 

Screenshot 1 1000x0

 

Po tem pisanju se prav vidi, kako  ste takoj užaljeni, če kdo napiše kaj kontra vam. Ko mačku stopiš na rep, tudi mijavka. Pa je tukaj cel bataljon žensk napisal svoje slabe izkušnje s srbskimi fanti.

 

Ta lažni “bataljon žensk” ni nič drugega kot Vesel oče z desetimi različnimi vzdevki.

 

O psihološki kastraciji slovenskega moškega kot posledica hlapčevske mentalitete, temelji na tisočletnemu tlačenju s strani Habsburgov. Zato je nemogoče pričakovati, da bo ženska s tipičnim slovenskim moškim srečna v zakonu.

O tem zelo podrobno piše prof. dr. Boštjan M. Zupančić. Navaja tudi razloge za nevrotičnost slovenske ženske.

Srbi so bolj samozavestni, patriahalno in družinsko usmerjeni, Srbi imajo pogum in več značilnosti možatega deca kot Slovenci. Na tisoče mešanih zakonov samo potrjuje to dejstvo.

Toliko o bataljonih žensk. Dejansko se soočamo z epidemijo bataljonov ločenih žensk in propadljih slo-slo zakonov. Tukaj nekaj ne štima. Seveda so krivi Srbi a ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Slovenceljn, 24.03.2024 ob 19:25

Odgovor na objavo uporabnika
Zato, 24.03.2024 ob 18:41

Srbe poznam kot strahopetce, ki se skrivajo za hrbti žensk. Grdi in umsko zelo šibko. Vedno pretepeni od pravega moškega.

 

Ja, res so strahopetci, da so nas Srbi osvobodili od dunajskega tisočletnega jarma, pregnali Nemce iz Štajerske in Koroške, zaustavili prodor Italijanov pri Vrhniki in nam podarili državo. Tudi v športu so nam strahopetni Srbi priiglači številne medalje. Ti strahopetni Srbi so v partizanih osvobodili celotno Jugoslavijo. In ti strahopetni Srbi so se sami osvobodili od turške okupacije, ostale evropske narode so osvobajale velike sile.

Hecno, tudi jaz poznam enega srbskega mačo gospoda, glavni frajer in pogumen, ampak samo  ko je v družbi prijateljev, nebogljen ko je sam. Kot želva, ki jo vzameš iz oklepa. Žena pa doma vse ureja, čeprav pravi da on vse uredi.  Tudi ženo so mu prijatelji nasli. Moj pravi da deluje kot cigani, pogumen samo kadar jih je veliko na kupu. Tak je ta posameznik, ne morem posplositi na vse.

Kaj d fak pomeni zapečen’? A ni to v zvezi s kruhom?

 

Sarkasm off..

 

 

Srbi so seksi. Žal pa so preveč patriarhalno vzgojeni.

Moj idealni moški bi bil po zunanjosti Srb, temnolas, temnook, kosmat, po mentaliteti pa nekaj med Fincem in Avstralcem. Go figure.

Odgovor na objavo uporabnika
cel bataljnon žensk, 25.03.2024 ob 13:22

Ta lažni “bataljon žensk” ni nič drugega kot Vesel oče z desetimi različnimi vzdevki.

 

O psihološki kastraciji slovenskega moškega kot posledica hlapčevske mentalitete, temelji na tisočletnemu tlačenju s strani Habsburgov. Zato je nemogoče pričakovati, da bo ženska s tipičnim slovenskim moškim srečna v zakonu.

O tem zelo podrobno piše prof. dr. Boštjan M. Zupančić. Navaja tudi razloge za nevrotičnost slovenske ženske.

Srbi so bolj samozavestni, patriahalno in družinsko usmerjeni, Srbi imajo pogum in več značilnosti možatega deca kot Slovenci. Na tisoče mešanih zakonov samo potrjuje to dejstvo.

Toliko o bataljonih žensk. Dejansko se soočamo z epidemijo bataljonov ločenih žensk in propadljih slo-slo zakonov. Tukaj nekaj ne štima. Seveda so krivi Srbi a ne?

Nehaj, po stilu pisanja vidiš da ni vesel oce. Vidi se, da pišejo različni ljudje, različni način pisanja. Niste največji frajerji in najlepši, go for it. Ego do neba.

Zaradi (propadle) veze s Srbom sem že poldrugo leto na psihoterapiji in antidepresivih. Je pa bil uvožen, ni bil rojen v Slo.

Ne pravim, da so vsi enaki ampak sama zagotovo ne bi več uvažala, če že raje zberem nekoga, ki je rojen in živi v Slo., drugace so prevelike vrzeli v mentaliteti.

Banatski Nemci niso nič drugega kot germanizirani Srbi.

Avtor teme je Vesel oče, črnolas in temnook kot sam pravi in tudi veselo ločen. Zdravi se od srbofobije.

– “… Moški pa so kilavi, lenobe, pijanci, impotentni, pedrasti…”

– “Na tem svetu so ostali samo še nevrotični faliranci, zato je skrajni čas da izumremo.”

– “Osnovna značilnost Slovencev je ta, da so pezdeki.”

 “Pravi moški počasi izumirajo! Kako pa naj ne bi, če jih vzgajajo čudne feministke, samske ali s pobeglim možem. Očetov enostavno več ni.”

– “Za vse partnerske, družinske in starševske probleme tega sveta so krive ženske! Zato ker izbirajo neustrezne oplojevalce!”

– “Moški ne znajo seksati in pika! Imam žensko zdravnico, ki je seksala 2000 in vsakič brez orgazma! Moški bi morali biti umetniki seksa, v resnici pa so navadni luzerji, budale!”

– “Najmočnejša stranka v Sloveniji je stranka alkoholikov”

 

Kaj drugega preostane slovenski ženski kot da izbere Srba za življenjskega partnerja.

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubki Srbi, 25.03.2024 ob 13:34

Kaj d fak pomeni zapečen’? A ni to v zvezi s kruhom?

 

Sarkasm off..

 

 

Srbi so seksi. Žal pa so preveč patriarhalno vzgojeni.

Moj idealni moški bi bil po zunanjosti Srb, temnolas, temnook, kosmat, po mentaliteti pa nekaj med Fincem in Avstralcem. Go figure.

Všeč so ti temnolasi, kosmati. Kaj pa v živalskem vrtu si pogledala, kakšna opica je še bolj idealna. Ali pa lev, glej kakšno grivo ima… Ma saj ne moreš verjeti kaj prebereš tukaj , hahaha .

New Report

Close