Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšni so Srbski moški

Kakšni so Srbski moški

Odgovor na objavo uporabnika
Srbin649, 28.03.2024 ob 13:25

Sem si vzel čas in prebral vse komentarje. Večina jih pljuva po srbih. Napisano je kakšni so in v večini primerih to tudi drži. Srbi si res takšen narod. Ker pa tako, kot pri vsaki stvari ne moremo vseh metati v isti koš, tudi tukaj ne smemo. Lahko pa rečemo, da 80% moških srbov spada v koš (narcisi, psihopati, nasilneži, arogantni, polni samega sebe, glupi, nepopustljivi, agresivni….) 20% moških srbov pa spada v koš (normalni).

Ženske srbkinje niso kaj dosti drugačne, samo z razliko, da doma so pri možu tiho. V javnosti, v družbi pa so prav takšne, kot so moški srbi. Torej npr v srednjih šolah so srbkinje prave prasice, se pretepajo z drugimi ženskami, so samovšečene, polne same sebe, tono mejkapa, račkaste ustnice intd….

Seveda so tudi slovenci, hravti, bosanci in ostali narod na svetu lahko prav enaki, kot srbi. Ampak še vedno je statistika takšna, da so srbi v večini takšni, medetem ko drugi narodi imajo ravno kontra statistiko. 80% je normalnih, 20% prtegnjenih.

 

Prenehaj uporabljati besedo Srbi, a ti je jasno poslovenjo govedo retardirano?

Nemudoma prenehaj uporabljati prekleto besedo Srbi, a ti je jasno? Če ti ni, bom jaz poskrbel, da ti bo. Prav?

Vesel oce

Kaj pa tebe tolk raskurl, ti si ja bolj skuliran tip, taksnega te sploh ne poznamo?

Jaz sem imela v kratkem tudi eno zanimivo izkušnjo z  moškim, ki je srbskega porekla, čeprav živi v Sloveniji . Oba sva ločena , s prtljago. In mi je bil  všeč, privlačil me je. Ampak glih zaradi njegovega ega, narcisoidnosti nisva prišla dlje kot do spogledovanja. On je igral nekega mačota, nedostopnega, hkrati mi je dajal tako zmedene znake, da si jaz nisem upala prvi korak narediti, ker sem se bala, da bo pri prijateljih  potem izpadlo, v smislu, glej kura je mislila, da mi je všeč in se bo norčeval iz mene . Ko sem ga poklicala, je reagiral tako čudno, da sem se počutila kot največja kur.., ki sili vanj.   Mislila sem da sem mu všeč, hkrati pa spet da nisem dovolj dobra zanj, vse v enem . Nato se vse skupaj ohladi, čez par mesecev pa izvem od enega njegovega prijatelja, da sem mu bila zelo všeč in je bil čist presenečen, da nisem naredila prvi korak. Kdo bi ga razumel. Od kdaj mora ženska za moškim riniti? Pa saj mi ni problem narediti prvi korak, če ne bi bilo tako zmedeno vse skupaj, da nisem vedela, pri čem sem. Zelo so egoistični, tudi narcistični so moški. Svet se vrti okoli njih, počutijo se večvredni, kot božanstvo . To imajo v sebi. Tudi ženske niso kaj boljše, pri obeh spolih opažam občutek večvrednosti.  Kot partnerji domnevam, da morajo biti zelo težavni, sploh za nas , ki nismo tega navajeni.

New Report

Close