Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno bivališče bi si omislili?

Kakšno bivališče bi si omislili?

Fjord je že…[/quote]

Všeč mi je tvoj optimizem.[/quote]

Ti raje svetujem original Norvežana s hiško ob fjordu. Bo hitreje…

Urejen domek v svetilniku na Irskem za pozimi, Fuerteventura Sotavento za poleti.

Skromnost je lepa čednost…

Ostala bi tukaj kjer sem, za moje želje in potrebe imam sanjsko hišico in ne potrebujem ničesar več. Če bi imela toliko denarja, bi ga namenila tistim, ki nimajo za preživetje, sploh pa materam samohranilkam, ki mislim, da v teh časih najtežje živijo.

Bom skromna, eno malo hiško, spodaj kuhinja in dnevna s kaminom, zgoraj pa en 2-3 spalnice in pa kopalnica s savno, nekje na enem večjem smučišču a-la Dolomiti.

Hiško doma imam, vikend na morju pa tudi, manjka le še smučišče:))

Konec koncev pa bi bila zadovoljna “že” s tem http://www.nit.hr:80/content/show/ContentId/966

Hišo v ljubljanski Rožni dolini.

Uf, lepo:))) Komaj čakam, da bom jaz tako rekla.

Zgradila le manjšo domačo hiško.

Hvala enako:) Rada imam tako našo hišo kot okolje. Če bi lahko spreminjala, bi en kos gozda (ki ga imamo tod okoli kar precej) zamenjala za morje. Torej, da bi imela tako gozd kot morje čisto blizu…

Skromnost je lepa čednost…[/quote]

Vem. Zato skromno živim. Imam pa od nekdaj bogato domišljijo.
Pa beri malce vprašanje v izvornem postu, predno me zažgeš na grmadi.

V skandinavskem slogu opremljena hiška na Aljaski, naokoli pa gozdovi in prelepe tekaške poti (brez medvedov :-). In hiter internet, seveda.

Jaz bi pa kar v Sloveniji ostala, mi je prav luštno… Hiško bi si omislila v Kamniku, kjer smo sedaj v najemu, ker mi lokacija zelo odgovarja, pa tudi navadili smo se že teh krajev. Če bi bila novogradnja, ne bi imela več kot 140-150 kvadratov, opremljena toplo, domače (z obvezno lončeno pečjo). Če pa bi bila sredstva res neomejena, pa bi kupila kakšno staro vilo in jo v nulo obnovila ter jo opremila v ustreznem slogu. Uffff…. kako je lepo sanjati.

nekje na Novi Zelandiji…. imela bi hišo, tako preprosto, ne nekakšne vile…

taprvo mamo, čeprav ne vem, kakšna je kagerjeva vila…..:)))) ampak tisto drugo si pa bom menda večno samo želela…..

Vikend vila na Sardiniji, bruanrica z ogromnimi okni nekje ob ljubljani (ne na močvirnem predelu). 🙂

Lepo hišo s pogledom na morje, kakšen Beli Križ nad Portorožom bi bil prav fajn.

Popolnoma enake želje.

Zadovoljna sem s tem kar imam. Če pa bi že kaj dodala, bi bil to bazen.

Jaz bi naredila hišo z malo večjo kvadraturo, tako da bi bilo vse potrebno v pritličju: kuhinja, kopalnica, pralnica, garderoba, dnevna soba, otroške sobe, kurilnica. Ampak ne preveliko – sobe bi bile dokaj majhne. Zgoraj bi bila npr računalniška soba, pa kaj takega, za kar ni vsak dan časa – morda celo tv.

Večstanovanjsko hišo s štirimi vsaj 5- sobnimi stanovanji in veliko kvadrature okoli nje, potem bi pa še eno leseno brunarico na kakšnem priznanem smučišču, pa eno lepo zidano vikendico v Dalmaciji…..lahko si pa še kaj zamislim, ni problema:).

New Report

Close