Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno presenečenje za ABRAHAMA?

Kakšno presenečenje za ABRAHAMA?

V gostišču imamo praznovanje Abrahama.
Pride glasbenik, ki dobro igra kitaro in poje.
Poleg tega planiramo narediti diaprojekcijo iz moževega življenja s slikami in komentarji.

Kaj bi še zraven, za popestritev, presenečenje? Nismo pa ravno za kakšno striptizeto ali trebušno plesalko.

Kaj priporočate?

O groza.

Če naj jaz predlagam za tvojega moža presenečenje potem je pa to hudo, res. Lahko mu naredim to presenečenje da pridem na zabavo in povem vsem prisotnim da sem njegova ljubica že dve leti. Bi bilo to ok. Ne vem, sprašuješ pač, jaz pa predlagam. Še nekaj predlogov imam ki jih morda pozneje povem – kajti očitno bolje poznam tvojega moža v dveh letih kot ti v petdesetih. In se še sprašuješ zakaj……lahko prinesem tudi videoprojekcijo…… bo ok. To ga namreč pali, če ne veš.

Tukaj, pa ste zadnje case, res nemogoci. Zakaj morate stalno, samo nesramno zaliti? Vsi pac niso za vse in zato obstajajo forumi, da si ljudje izmenjujejo ideje. Vcasih je bilo tukaj super, smo si vedno pomagali z nasveti, brez nesramnih pripomb. Zato novodobne mone, zamislite se malo, nad svojim obnasanjem, ker ste res nemogoce!

abrahamovci si ne želimo nobenega presenečenja, ker so presenečenja v naših letih nekaj slabega

Ne sprašuj takih deklic,ki so se komaj izlegle iz jajca ,nimajo pojma in se tu na monu norčujejo.

Na praznovanju,kjer sem bila jaz lansko leto,je igral ansambel-trije moški,ki so organizirali tudi

zabavne igrice.Sodeloval je,kdor je želel,zabavali smo se pa vsi.

Na drugem praznovanju,kjer je praznovala slavljenka,pa je njen mož napisal pesem v verzih in nam

pred mikrofonom prebral.Napisal je o tem,kako sta se spoznala,se poročila in hčerkico dobila in naprej do vnukov.

Pesem je bila napisana na pergament v treh svitkih in z roza mašnico.

Napisano je bilo tako lepo in ljubeče,da smo bili vsi ganjeni.

Je bilo res presenečenje od moža.

Nemogoča je ženska ki druge ženske po slo sprašuje kaj naj svojemu 50 letnemu možu pripravi za presenečenje. A ga jaz poznam mogoče, očitno ga tudi ona ne. In sem nesramna jaz. Si ti kaj pametnega dodala razen že vsakodnevne ene kao na nivoju – ki hodi na tale čvek iskat nivo. Jao, nemogoče je mogoče. . Enaka si. Puhlice zaradi dviga ega, ne pomaganja sprašujoči. Jaz sem vsaj predlog dala. Ti pa nič. Se vidi da si starodobna – zadrta, brez smisla za humor, starodobna pač kot si se označila. Torej imaš več kot 50 let – pa predlagaj njej kaj, pametna!

Odvisno,ali je presenečenje negativno ali pozitivno.

Jaz se kakšnega presenečenja v obliki novega avtomobila ali denarja na lotu ne bi branila.

Tole pisarijo sem prebrala trikrat,pa še zdaj ne vem,kaj bi rada….in komu je namenjena.Kr neki…

Vsi so bili ganjeni ker sta se starca srečala pred tolk in tolk leti, se poročila, sonček dobila, pa….. v roza pentljo zavila, šmrc………. jokal so ker jim je šlo tolk na smeh. ziher : srečal sem jo, zagledal sem jo in vedel tisti trenutek – ta mona bo moja. Kajti mona je in bo ostala mona, taka kakršno rabim. Naslov pesmi : moja/mona.

veš, kaj bi blo res ornk presenečenje? – da povabiš 10 najboljših mon od tule, pa pridejo one zabavat goste za celi večer 😀 ni potrebno nobenega humorista najet, samo nekaj škatel pomirjeval rabite in pa termin pri psihiatru v ponedeljek 😀

pa šalo na stran… meni se zdi že to, kar si naštela zelo lepo presenečenje. mogoče bi lahko povabili kakšnega čarovnika, da pokaže par trikov. mi smo ga imeli pred leti na enem rojstne dnevu in je bilo mega. človek zabaven, triki še bolj in ponavadi lahko še občinstvo zraven sodeluje. pa še drago ni

Očitno imaš tudi ti težave.

Da te ni sram!

Če bi bila moja hči,bi ti dala eno okoli ušes-ja,dobro si prebrala!

Očitno se ravnaš po nasvetu:

ČE NE MOREŠ POMAGATI;PA NAGAJAJ!

Go home!

Mrš u tri……. butara kmečka.Tebe naj bo sram ko take pizdarije tle pišeš kmetica ena. Mrš domov u skedenj.

Resno pravim. Prosim, prosim, prosim NE presenečenj. Zakaj ne pomislite na obdarovanca. Mislite, da bi bilo njemu všeč?

Jaz ravno zaradi takih kretenskih, kot je avtorica nisem NIČ naredila.

Ta presenečenja, ki jih pripravljajo razne žlahte ali celo kakšno pobiranje denarja je ena navadna beda.

Mene so tudi “presenetili”, a se svojega “presenečenja” še dotaknila nisem in se tudi ne bom.

Vprašaj ga, kaj si on sploh želi v življenju. Ali ne more biti le elegantna večerja in ples, če hoče plesat. Če noče, pa tudi tega ne. Pa umirjeno klepetanje in razpravljanje o temah, ki slavljencu ležijo.

To me spominja na pogreb, ko mrtvi za časa življenja ni bil deležen toliko pozornosti in daril, kot potem, ko je umrl.

nič. nobenega praznovanja.

pridemo vam narediti krst abrahama, program traja 1 uro ali 1 uro pa pol. Se boste fajn nasmejali in slavljenec bo dobil pravi krst tako kot se spodobi.

Enako jaz, ker mi gredo take bedarije res na živce.

Enako jaz, ker mi gredo take bedarije res na živce.
[/quote]

Enako..50-tega sploh nisem praznoval 🙂 …še zdaj se mi reži, ker so vsi pričakovali neko bebavo žurko.

Enako..50-tega sploh nisem praznoval 🙂 …še zdaj se mi reži, ker so vsi pričakovali neko bebavo žurko.
[/quote]

Žurka je lahko tokse bebava kot jo bebo naredi.
Verjemi, da je folj okrog tebe vesel, da je nisi naredil, saj je to za vsakega povabljenca tudi strošek.
Če že moram odšteti 100 eur gtem rajši sama tja kjer hočem, kadar hočem in
Naročim hrano ku jo jaz želum. Ne pa da mi nekdo vsiljuje mesno ploščo pa dva cigumiguta…..
Hočem reči, da sem prepričana da je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka odleglo, da nisi naredel bebave žurke.


Njegovo ljubico povabi!


Njegovo ljubico povabi!
[/quote]

Tako kot je tvoja bivša svojega ljubčka?

Pa on je za kakšno presenečenje? Ali pa se bo prisiljeno hahljal “duhovitostim”?
Tudi meni gredo kar kocine pokonci, če pomislim, da bi mi naštimali kakšno bedarijo. Pa nisem edina, ki rajši praznuje mirno v ožjem krogu, brez raznih igric, slavospevov in podobne folklore.

Tisto o ljubicah pa bi marsikje prišlo kar prav, da se razčistijo odnosi. Je že bil primer, ko so se na eni abrahamiadi vsi topili ob ganljivih govorih in poveličevali družinsko idilo glavnega akterja. Čez nekaj mesecev je ljubica rodila. In veliko prisotnih, ki so prej opevali to družinsko idilo, je bilo s situacijo seznanjeno že takrat.

Kaj pa nastop znanega glasbenika[/url], ki mu je pri scru? Ali pa tudi ne znanega, pa nekdo odigra njegovo najljubšo pesem v živo?

Glede na datume, bo ta gospod letos praznoval 60, a verjetno ne bo, ker je prepovedano zbiranje vec kot 50 ljudi!

New Report

Close