Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam greste za praznike?

Kam greste za praznike?

Jaz bom svojo ženo peljal na Madžarsko. Prvič greva z vlakom. Ste že bili na takem potovanju z vlakom? Je vredno poskusit? Ker je pot kar dolga, me zanima, če imajo na vlaku kak vagon, kjer lahko naročiš kakšno kavico in kaj za jest? Se priporočam tudi za kakšne preverjene restavracije v Budimpešti.

v tople kraje

Doma ga bom tankal. Žena gre pa z ljubimcem, kdo ve kam. Baje z letalom?

Gremo v Umag. Tam imamo hiško.

Odgovor na objavo uporabnika
Petra762, 25.04.2024 ob 09:41

Gremo v Umag. Tam imamo hiško.

 

Odvisno od vremena. Če bo vsaj približno (brez dežja), gremo za par dni v Umag. Napovedi so bolj slabe.

 

Riviera dei Fiori je spomladi še posebej čudovita.

Budimpešta je kar lepa, ulična hrana odlična, za restavracije se ne spomnim, preveri na guglu, imajo pa odličen muzej fliperjev, to res priporočam, pa na metro št.1 ne pozabita. Starinski, zelo lepe postaje,, nekaj posebnega!

..sem že na oddihu na morju, mir. Ga ni denarja, da se med prvomajskimi gnetem…od nekdaj pokoristim ‘predbrejk’, sami prazničnimi dnevi so rezervirani za pkinike, in, se ve, 29.,30.z veseljem na job 😀

Aja mi nikamor, smo letos že 2x bili, pa kasneje v maju gremo spet, se izognemo praznikom in gneči 🙂

Eni žal delamo tudi med prazniki…

Letos gremo na sicilijo. Jutri štartamo 🙂

Glede vlakov, odvisno od vlaka. Preveri če ima vlak s katerim potujeta buffet cart. Gostilne in kaj za videt pa preveri na tripadvisor. Imaš opise, cene in mnenja ljudi.

Srečno pot!!! in hvala za nasvete!

Zakaj pa je potrebno vedno za praznike nekam iti? Bežite od doma, ker vam doma ni lepo. Drugače bi se imeli povsem lepo in uživali tudi doma. Pa ne mi o nekih novih spoznanjih in nevem kaj…

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaž H, 25.04.2024 ob 10:28

Zakaj pa je potrebno vedno za praznike nekam iti? Bežite od doma, ker vam doma ni lepo. Drugače bi se imeli povsem lepo in uživali tudi doma. Pa ne mi o nekih novih spoznanjih in nevem kaj…

In zakaj imaš ti potrebo drugim težit kako naj živijo? Kaj vam je ljudje, pustite drugim da živijo kot želijo.

Jaz grem kolesarit po Trgu republike…..nisem še dobil plačano za prejšne kolesarjanje

V svoj drugi dom v hrvaški Istri.

Odgovor na objavo uporabnika
Wolfgang_van_der_Stille 🐺, 25.04.2024 ob 10:00

Riviera dei Fiori je spomladi še posebej čudovita.

O glej ga “pizduna”, kje je pa teb cajt čas kradu?

Na 14 metrsko lepotico Grand Soleil 46. Brač, Hvar, Korčula… kamor nas veter nese.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 25.04.2024 ob 10:48

O glej ga “pizduna”, kje je pa teb cajt čas kradu?

Žabica, a jo midva kam ucreva, ko me je že moja na cedilu pustila.

Odgovor na objavo uporabnika
Copata, 25.04.2024 ob 10:59

Žabica, a jo midva kam ucreva, ko me je že moja na cedilu pustila.

Pridi nama pomagat rastljinak postavit, zdj je vse redi, da zraste 😉 dougčas ti ne bo.

*rastlinjak, kak bo kaj zrastu, če še napišem ne prav 🙁

V Belo krajino. Ne glede na vreme.

Saj Ruparjevi ne kolesarite! Še hodite komaj. Ne laži, oni vam redno plačujejo udeležbo.

Ta pravi kolesarji pa nikoli nismo zahtevali plačila.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 25.04.2024 ob 11:09

Pridi nama pomagat rastljinak postavit, zdj je vse redi, da zraste 😉 dougčas ti ne bo.

A pir in čevapi bojo?

Zadnjih nekaj let je tradicija hrvaška Istra, tudi letos bo tako.

New Report

Close