Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam izginejo samske med vikendi, prazniki?

Kam izginejo samske med vikendi, prazniki?

A je kaj narobe s samskostjo?
A je nevarnost, ko bomo nekoč v tvojih letih, isto zagrenjene kot si ti?
Meni se zdi samskost čisto ok. Res pa ne vem kako je, če si v tvojih letih samski. To moraš pa ti povedat. Videt je, da s svojo samskostjo nisi zadovoljen. Samo ne vem ali to nezadovoljstvo pride samo pri moških ali pri ženskah tudi? Samo poznam jaz samske moške pa so čisto ok, nič zagrenjeni kot si ti? So pa res mlajši, tam okrog 35-45.
[/quote]
Seveda je hudo narobe z nezmožnostjo zrelosti in odgovornosti, torej suhimi vejami in to po vseh koncih in ste zgolj paraziti družbe.


Seveda je hudo narobe z nezmožnostjo zrelosti in odgovornosti, torej suhimi vejami in to po vseh koncih in ste zgolj paraziti družbe.
[/quote]

Torej hočeš povedat, da si nezrel in neodgovoren, ker si samski? To ti rade volje verjamem. Samo nismo vsi samski tvoje baže. In tudi, če si ti samski parazit družbe, moraš razumeti, da eni samski pa hodimo v službo. In ne visimo na socialki kot to počneš ti.
Ne sodi vseh samskih po sebi. Nismo vsi samski taki kot si ti.


Seveda je hudo narobe z nezmožnostjo zrelosti in odgovornosti, torej suhimi vejami in to po vseh koncih in ste zgolj paraziti družbe.
[/quote]

Veš, če ti drug ženo našopa, da zanosi, še ne pomeni, da ti nisi suha veja. To pomeni le, da ti je alfa samec oplodil tvojo ženo :). Ker ti nisi sposoben je bil oploditi.

Veš, če ti drug ženo našopa, da zanosi, še ne pomeni, da ti nisi suha veja. To pomeni le, da ti je alfa samec oplodil tvojo ženo :). Ker ti nisi sposoben je bil oploditi.
[/quote]

Kakšno podlo podtikanje našemu plemenitemu polarnemu! On za tega otroka vsaj plačuje, zdaj bio fotr zahteva še zvišanje preživnine, tako da recimo polarni je veja, ki sicer ima listje, ne nosi pa plodov 🙂

Kakšno podlo podtikanje našemu plemenitemu polarnemu! On za tega otroka vsaj plačuje, zdaj bio fotr zahteva še zvišanje preživnine, tako da recimo polarni je veja, ki sicer ima listje, ne nosi pa plodov 🙂
[/quote]Tudi s psihozami se imate pravico tolažit, če drugače ne gre. Sicer tožaba vam ne bo pomagala, pamet bi vam, te ni moč pričakovat, tako da vsaj upanje v toalžbi iamte, tudi če je neuresničljivo😁😁😁

Samskost je čisto ok. Ok, jaz bi sicer imela kakega partnerja, ampak vedno sem naletela na kakega, ki bi želel tudi otroke imet, jaz pa tega ne želim. Zato raje ostajam samska. Pa mi nič ne fali.

Tudi s psihozami se imate pravico tolažit, če drugače ne gre. Sicer tožaba vam ne bo pomagala, pamet bi vam, te ni moč pričakovat, tako da vsaj upanje v toalžbi iamte, tudi če je neuresničljivo😁😁😁
[/quote]

Izdajo te tipkarske napake, kako ti take pripombe nabijejo pritisk. S smeškoti tega ne moreš prikriti, veš.
Imaš pa vso pravico seveda, da se tolažiš s tem, da je z vsemi drugimi nekaj narobe. Tako kot šofer, ki gre v napačno smer na AC: ni samo eden, ki vozi v napačno smer, na desetine jih je! pravi. Tako kot ti.
Ampak te po svoje razumemo, veliko imaš za predelat. A preživnina je že zvišana?

Izdajo te tipkarske napake, kako ti take pripombe nabijejo pritisk. S smeškoti tega ne moreš prikriti, veš.
Imaš pa vso pravico seveda, da se tolažiš s tem, da je z vsemi drugimi nekaj narobe. Tako kot šofer, ki gre v napačno smer na AC: ni samo eden, ki vozi v napačno smer, na desetine jih je! pravi. Tako kot ti.
Ampak te po svoje razumemo, veliko imaš za predelat. A preživnina je že zvišana?
[/quote]

Jaz poznam tudi enega podobnega bebčka. Žena je zanosila z ljubimcem. Za otroka skrbi mož, torej ta bebček. Samo žena je bila vsaj tako pametna, da je izterjala preživnino od ljubimca. Torej ima otrok dva fotra: biološkega in tistega, ki skrbi zanj. En je ati, drug je oči.
Ta bebček je pa vesel, da ima otroka,čeprav ne svojega. Biološki foter pa ni preveč vesel, ker je mislil, da ne bo treba preživnine plačevat. Ampak jo mora.

Jaz tudi zginem v hribe in naravo. Res pa je da nisem prijavljena na nobenem portalu in tam tudi drugače ne visim. 🙂 Lep dan vsem skupaj.

Samskih žensk tam nekje od 35+ res nima smisla pecati, ker so navajene biti same in samozadostne in so dobesedno izguba časa. Malo boljše so ločenke iste starosti, v kolikor niso razočarane nad moškimi. Smiselno je pecati samske ženske tam nekje do 30 leta, te so dosti bolj doumljive za moško osvajanje.

P.izda, kdaj bo vam talentom kapnilo, d aje iskanje bab na netu čista zguba časa???

Zmeni se z lokalnim jebachem. Kaj ti si mislil, da one to net dejtanje tako resno jemljejo kot ti?

Moški pač bolj resno jemljemo življenje in si želimo ustvarit partnerstvo.
[/quote]

Kuratz ti resno jemlješ življenje. Če iščeš 35-letne tudi sam nisi ravno mlad. Če bi ti bil res tako hudo resen, bi že zdavnaj bil poročen. raje povej, da te je baba načevljala in da iščeš novo, ki bo skrbela zate, zato obupano iščeš. Babe že vedo, zakaj se ti izogibajo.

A pa če so samske zate pomeni, da tud prijateljic/prijatlov nimajo..?
Hvala bogu se znajo zamotit in se dogovorijo za bilo kaj med vikendi/prazniki.


Kaj počnem…marsikaj. Mislim, kakšno vprašanje, ampak nisem na nobenem spoznavnem portalu in ne vem, kako tam laufajo stvari.
Mi je pa vedno smešno, ko kdo misli, da samske in samski nimamo nobenega življenja, nič se ne dogaja, sedimo v nekem kotu in čakamo, da nas kdo ogovori…………

Sem na enem portalu in sem tudi med vikendom gor. Med tednom niti ne, ker delam in v službi ne visim na portalu.
Sicer me tudi zanima, katere portale drugi obiskujete? Mi predlagate kakšen portal, kjer ni veliko plehkih in težečih tipov gor?

Izginemo nekam na samo in se jočemo, ker smo doumele da normalnega tipa za nas ni. Včasih pa smo čakale in čakale in čakale da nas pokliče da grema kam na luštno pa nas ni…. zdaj pa pač delamo nekaj da preživimo same….

Ne čakam več da me kdo kliče za vikend… niste vredni. Je vlak odpeljal….

sploh zdaj ko sem spet sama preživela praznike ker mi je en srečanje odpovedal za kr en razlog….najslabše je neke upe polagat v tipa da bosta šla tja in tja ker vse zajebete tipi…


Kaj počnem…marsikaj. Mislim, kakšno vprašanje, ampak nisem na nobenem spoznavnem portalu in ne vem, kako tam laufajo stvari.
Mi je pa vedno smešno, ko kdo misli, da samske in samski nimamo nobenega življenja, nič se ne dogaja, sedimo v nekem kotu in čakamo, da nas kdo ogovori…………
[/quote]Ti si tud samska? Mater, pa je sploh katera, ki dejansko tudi piše na forumu, zrela baba, zmožna medsebojnih odnosov, odovornosti in realnega življenja?


Kaj počnem…marsikaj. Mislim, kakšno vprašanje, ampak nisem na nobenem spoznavnem portalu in ne vem, kako tam laufajo stvari.
Mi je pa vedno smešno, ko kdo misli, da samske in samski nimamo nobenega življenja, nič se ne dogaja, sedimo v nekem kotu in čakamo, da nas kdo ogovori…………
[/quote]

Oni misli, da je ženskam vrhunec lajfa iskati šanso, da se nasadijo na tiča…lol.

Ti si tud samska? Mater, pa je sploh katera, ki dejansko tudi piše na forumu, zrela baba, zmožna medsebojnih odnosov, odovornosti in realnega življenja?
[/quote]

Ne ni. Tud ti nisi tak. Tud dedci smo vsi runklji. DRužinski folk ne zgublja cajta na takih stvareh, ali pa mimogrede malo pošnofa.

Mater, stari pubertetnik, ki dr.ka na 25-letnice, razglablja, da bi on zdaj naenkrat zrelo žensko, sposobno resnega odnosa. Ne moreš d averjameš.

Ne ni. Tud ti nisi tak. Tud dedci smo vsi runklji. DRužinski folk ne zgublja cajta na takih stvareh, ali pa mimogrede malo pošnofa.

Mater, stari pubertetnik, ki dr.ka na 25-letnice, razglablja, da bi on zdaj naenkrat zrelo žensko, sposobno resnega odnosa. Ne moreš d averjameš.
[/quote]Spet serijsko štepaš defektnost in se rineš kot srajca v rit? Kaj to sproži te valove pri tebi?😁

Ti si tud samska? Mater, pa je sploh katera, ki dejansko tudi piše na forumu, zrela baba, zmožna medsebojnih odnosov, odovornosti in realnega življenja?
[/quote]

Verjetno nas je več takih.

res je samska

grem na svoj vikend in naredim odklop.
Kaj delam: režem grmovje, kurim, žagam drva, barvam, poskušam narediti skalnjak.. Sedim na verandi s knjigo in kavo, ko se mi ne da več. Če mi je vroče popijem še kako pivo in neskončno uživam v vsem tem.

V nasem mestu sta dva drustva za samske zenske.
Eno sprejema clanice stare od 20-35 let.
Te ves cas druzenja vezejo prticke, strikajo nogavice in pletejo kosare.

Drugo drustvo pa clanice od 45 let navzgor.
Te hodijo v hribe, kolesarijo, se potapljajo, tecejo, obiskujejo fitnes, solarij, savna, yoga, tae kwon do, capoeira, kung fu, itd….
Za bolj agresivne borke za pravice zivali pa je sekcija kung fu panda.

Za vmesno starost drustva ni, ker ocitno ni zainteresiranih.

Skupna tocka obeh drustev: aktivnosti izvajajo samo ob vikendih.

New Report

Close