Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam izginejo samske med vikendi, prazniki?

Kam izginejo samske med vikendi, prazniki?


Bolj logicno bi bilo ce bi bile aktivnosti zamenjane glede na starostni skupini.


Bolj logicno bi bilo ce bi bile aktivnosti zamenjane glede na starostni skupini.
[/quote]

Je bilo ze predlagano s strani predsednice prvega drustva, ampak so se clanice drugega drustva, uprle.

Je bilo ze predlagano s strani predsednice prvega drustva, ampak so se clanice drugega drustva, uprle.
[/quote]
Verjamem :). Potem se morajo se tamlajse saj jim bodo sicer ubili duha s tem kleklanjem,pletenjem kosar in stumfov. Sej niso resni. Treba jih je naredit aktivne in ”poslati v svet” ne pa v zapecek.


Verjamem :). Potem se morajo se tamlajse saj jim bodo sicer ubili duha s tem kleklanjem,pletenjem kosar in stumfov. Sej niso resni. Treba jih je naredit aktivne in ”poslati v svet” ne pa v zapecek.
[/quote]

V bistvu gre za gneco v drugem drustvu. Zato se ga mlajse izogibajo.
Da v fitnesu prides na vrsto za sobno kolo, pravijo, moras vzet daljsi dopust.

Samski dedci in ločenci s epridušajo, kako si drzunejo biti babe samske looool. To je smešno no.


Verjamem :). Potem se morajo se tamlajse saj jim bodo sicer ubili duha s tem kleklanjem,pletenjem kosar in stumfov. Sej niso resni. Treba jih je naredit aktivne in ”poslati v svet” ne pa v zapecek.
[/quote]
Saj to je bistvo, ni vsaka sposobna sama postat večno samska zafrustrirana puhloglavka, je marsikatero treba pravilno usmerit.😁😁 Tiste vmesne starosti so menda direktorice in razvojne inženirke večne samskosti in čudaštva, zato niso v društvu, ker so vse v upravi in razvojnem oddelku.😁😁😁


Res sreča, da si pri teh letih spoznala, kakšen partner ti leži. Če lahko še pogruntaš, da smo si različni, boš pa sploh zmagala. Če jaz “kolesarim, smučam, planinarim in hodim na dopust na morje” nekako tudi ne bom videl prave vsebine v moni, ki na lep vikend “leži pred TV ali pri vsej mogoči žlahti”. Boš pa enmu brez ženske kul.

Kakorkoli obračaš, samski nad 30 smo bolj ali manj vsi precej samozadostni in v glavnem iščemo ljudi, s katerimi bomo živeli, ne pa da bodo na nas viseli 😉


Res sreča, da si pri teh letih spoznala, kakšen partner ti leži. Če lahko še pogruntaš, da smo si različni, boš pa sploh zmagala. Če jaz “kolesarim, smučam, planinarim in hodim na dopust na morje” nekako tudi ne bom videl prave vsebine v moni, ki na lep vikend “leži pred TV ali pri vsej mogoči žlahti”. Boš pa enmu brez ženske kul.

Kakorkoli obračaš, samski nad 30 smo bolj ali manj vsi precej samozadostni in v glavnem iščemo ljudi, s katerimi bomo živeli, ne pa da bodo na nas viseli 😉
[/quote] Sicer nisem samska, toda za tole podpis.

Ko sem bila samska, pa res nisem čepela doma.

Čepim zdaj, ko se je treba prilagajati in se dogovarjati. Hm… :-/

Dvomim, da je kak ok. Jaz sem jih en kup sprobala pa noben nič vreden.
Kupid – polno parov gor, ki težijo za trojčke, razni sužnji, ki iščejo domino, večina pa itak poročenih, v glavnem totalno gnil portal
Twoo, Badoo – na kupe tujcev z juga, ki bi se kar priselili k tebi tako te ljubijo (čeprav te še nikoli niso videli) pa kup poročenih Slovencev , aja pa južnjaki ti potem j… vse po spisku, ker nisi navdušena nad tem, da bi se on nalepil nate.
ona-on – tule se malce bolj civilizirani, ampak vseeno nobene resnosti, večinoma neaktivni profili

Pa še kak bi se našel: vsem je skupno to, da so gor pretežno poročeni ali pa kaki ločenci, ki bi ti radi uturili svoje otroke, da si jim varuška ali pa ti južnjaki, ki iščejo sponzorko.

Sem sprobala te portale, ugotovila, da so eno veliko sranje in se izpisala.

Aja pa tipi na veliko težijo, ker te recimo danes klikne pa hoče v soboto in nedeljo s tabo na srečanje in je čisto zgrožen, ker mu rečeš, da imaš druge stvari. Tipi so pogosto sveto prepričani, da samske nimamo svojega življenja in da samo čakamo, da nas bo en obupanec s portala povabil na pijačko ali pa na srečanje z njegovo familijo. Potem pa dol padejo,ko ugotovijo, da imamo svoje načrte.

Ne ni. Tud ti nisi tak. Tud dedci smo vsi runklji. DRužinski folk ne zgublja cajta na takih stvareh, ali pa mimogrede malo pošnofa.

Mater, stari pubertetnik, ki dr.ka na 25-letnice, razglablja, da bi on zdaj naenkrat zrelo žensko, sposobno resnega odnosa. Ne moreš d averjameš.
[/quote]

Hja, Polarc pa je pravi družinski možakar. Ima pa seveda čas biti cele dneve tu gor, ker je tako uredil, da mu drugi poseksajo ženo, naredijo otroke in tako naprej :). To moraš biti totalni majster, da ti uspe naštimat tako.

Dvomim, da je kak ok. Jaz sem jih en kup sprobala pa noben nič vreden.
Kupid – polno parov gor, ki težijo za trojčke, razni sužnji, ki iščejo domino, večina pa itak poročenih, v glavnem totalno gnil portal
Twoo, Badoo – na kupe tujcev z juga, ki bi se kar priselili k tebi tako te ljubijo (čeprav te še nikoli niso videli) pa kup poročenih Slovencev , aja pa južnjaki ti potem j… vse po spisku, ker nisi navdušena nad tem, da bi se on nalepil nate.
ona-on – tule se malce bolj civilizirani, ampak vseeno nobene resnosti, večinoma neaktivni profili

Pa še kak bi se našel: vsem je skupno to, da so gor pretežno poročeni ali pa kaki ločenci, ki bi ti radi uturili svoje otroke, da si jim varuška ali pa ti južnjaki, ki iščejo sponzorko.

Sem sprobala te portale, ugotovila, da so eno veliko sranje in se izpisala.

Aja pa tipi na veliko težijo, ker te recimo danes klikne pa hoče v soboto in nedeljo s tabo na srečanje in je čisto zgrožen, ker mu rečeš, da imaš druge stvari. Tipi so pogosto sveto prepričani, da samske nimamo svojega življenja in da samo čakamo, da nas bo en obupanec s portala povabil na pijačko ali pa na srečanje z njegovo familijo. Potem pa dol padejo,ko ugotovijo, da imamo svoje načrte.
[/quote]
Ampak tako kot ti pišeš, kako so vsi bedni je jezik zgodnjih najstnic, ne? Kako to, da ste stare babe še vedno na tem nivoju? Se potem res da sklepat, da ni nič narobe z vami?


Res sreča, da si pri teh letih spoznala, kakšen partner ti leži. Če lahko še pogruntaš, da smo si različni, boš pa sploh zmagala. Če jaz “kolesarim, smučam, planinarim in hodim na dopust na morje” nekako tudi ne bom videl prave vsebine v moni, ki na lep vikend “leži pred TV ali pri vsej mogoči žlahti”. Boš pa enmu brez ženske kul.

Kakorkoli obračaš, samski nad 30 smo bolj ali manj vsi precej samozadostni in v glavnem iščemo ljudi, s katerimi bomo živeli, ne pa da bodo na nas viseli 😉
[/quote]

Vidim, da se med samskimi še najde kak pravi dedec :).


Ampak tako kot ti pišeš, kako so vsi bedni je jezik zgodnjih najstnic, ne? Kako to, da ste stare babe še vedno na tem nivoju? Se potem res da sklepat, da ni nič narobe z vami?
[/quote]

Hja, od tebe sem pa res precej mlajša.
Upam, da ko bom tvojih let, da ne bom tako zafrustrirana zaradi samskosti kot si ti. Kaj te to pri 50ih ali že preje trešči, da si tako zagrenjen zaradi svoje samskosti? Pa ne bi raje se začel družiti z upokojenkami? Veš tu gor izpadeš kot zoprni, ostareli samski čudak.

Hja, od tebe sem pa res precej mlajša.
Upam, da ko bom tvojih let, da ne bom tako zafrustrirana zaradi samskosti kot si ti. Kaj te to pri 50ih ali že preje trešči, da si tako zagrenjen zaradi svoje samskosti? Pa ne bi raje se začel družiti z upokojenkami? Veš tu gor izpadeš kot zoprni, ostareli samski čudak.
[/quote]Ni važno kaj si ti v primerjavi z mano, ampk pišeš kot 11 letnivca, kako so vsi bedni. Se sploh zavedaš , da je to nivo in jezik punc na začetku anjstništva? Zagotovo se ne, da nisi odrsala, kljub satrosti. Sem pa daleč od tega, da bi bil ostarel ,a mpk to tako nima veze.

Ni važno kaj si ti v primerjavi z mano, ampk pišeš kot 11 letnivca, kako so vsi bedni. Se sploh zavedaš , da je to nivo in jezik punc na začetku anjstništva? Zagotovo se ne, da nisi odrsala, kljub satrosti. Sem pa daleč od tega, da bi bil ostarel ,a mpk to tako nima veze.

[/quote]

Meni je tako smešno, ko se ti ostareli dedec spuščaš v naše debate. Dejstvo je, da si star skoraj 60 let in da je smešno, ko začneš ti nekaj komentirat ženske srednjih let. Dejstvo je, da te nobena 40, 50 letnica ne bo niti povohala, ker si preprosto prestar zanjo.
Mogoče, če bi imel vsaj keš, da bi te potem kaka lovka na keš povohala.

Ej, Polarc, a tebi ni bilo dovolj, da si enkrat ujagal eno 20 let mlajšo od sebe?
Te ni izučilo? Ker si bil prestar zanjo, cura pa premehka, si je našla tipa svoje starosti. Še kar rineš okrog mlajših.

Meni je tako smešno, ko se ti ostareli dedec spuščaš v naše debate. Dejstvo je, da si star skoraj 60 let in da je smešno, ko začneš ti nekaj komentirat ženske srednjih let. Dejstvo je, da te nobena 40, 50 letnica ne bo niti povohala, ker si preprosto prestar zanjo.
Mogoče, če bi imel vsaj keš, da bi te potem kaka lovka na keš povohala.
[/quote]
Seveda ti je smešno, če pišeš in se obnašaš kot 11 letnica, dlje z razvojem nisi prišla, ne? Jaoooo, še tega ne razumeš, da zrela baba ne bo nikoli rekla, da so vsi bedni, ampak le prismuk, ki je mentalno na nivoju 11 letnice. In jaz nimama res nič pri tem, niti ti ne morem pomagat, le povem , kako je videt, ko se sama predstaviš.😁😁😁


Seveda ti je smešno, če pišeš in se obnašaš kot 11 letnica, dlje z razvojem nisi prišla, ne? Jaoooo, še tega ne razumeš, da zrela baba ne bo nikoli rekla, da so vsi bedni, ampak le prismuk, ki je mentalno na nivoju 11 letnice. In jaz nimama res nič pri tem, niti ti ne morem pomagat, le povem , kako je videt, ko se sama predstaviš.😁😁😁
[/quote]

Saj veš koliko resno jemljemo ljudje tipa, ki mu drugi porihtavajo ženo in mu celo otroke naredijo?

Saj veš koliko resno jemljemo ljudje tipa, ki mu drugi porihtavajo ženo in mu celo otroke naredijo?
[/quote]
Nihče se ne sekira kako vi vedno isti multiniki kaj jemljete, ko vas ni nič prida in niste za nič, glavno je da žuli vas pa še kako, ko vam nekdo pove, kaj kažete, drugače ne bi tako primitivno noreli, kot norite.😁😁😁


Nihče se ne sekira kako vi vedno isti multiniki kaj jemljete, ko vas ni nič prida in niste za nič, glavno je da žuli vas pa še kako, ko vam nekdo pove, kaj kažete, drugače ne bi tako primitivno noreli, kot norite.😁😁😁
[/quote]

Kako zgleda dedec z rogovi?

Kako zgleda dedec z rogovi?
[/quote]
Poglej se v špegu, če boš kaj takega morad videlo, mi zagotovo tega ne moremo vedet.😁

Oh ja, eni pa res niste gladki.
Samske imamo svoje življenje. Tako, da ne vem od kje vam ideja, da bi samske nebogljeno čakale na klik enega tipa z neta, da bi z njim preživele vikend?

Sicer so časi spoznavanja preko portalov mimo. Ampak ja, je bilo gor nekaj takih tečnob, ki so mislile, da bom vikend reskirala zanje. Pa ne gre tako. Vikend je pa za moje dejavnosti ali kot sama ali pa z družbo. Za tiste neznance s portalov sem si vzela čas kvečjemu med tednom.

Drugače pa ob vikendih ponavadi grem na kak izlet, potep, športat.

Skratka, otročja, popolnoma neodrsala, nezrela, mentalno na ravni 13 -16 letne frklje, potem si pa še domišljate , da ste nekaj, ko iščete po portalih. Saj o tem je govora, vendar sebe ne vidite, kako se predstavljate in da ni ta vašnivo, ni nivo odrasle zrele ženske.

Skratka, otročja, popolnoma neodrsala, nezrela, mentalno na ravni 13 -16 letne frklje, potem si pa še domišljate , da ste nekaj, ko iščete po portalih. Saj o tem je govora, vendar sebe ne vidite, kako se predstavljate in da ni ta vašnivo, ni nivo odrasle zrele ženske.
[/quote]

O čem ti blebečeš? Si spet na glavo padel ali ti je alko scvrl možgane?
Tako mimogrede, ker so po raznih portalih tipi tvoje baže, spoznavnih portalov ne uporabljam. Sprobala sem jih, videla kaj je tam gor in ne hvala. S takimi zadevami se pa res ne bom ubadala.

New Report

Close