Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam podariti

Kam podariti

Evo moji informatorji, spet potrebujem pomoč. Na Vrhovcih v šoli je bil Drnovšek in zato so se pri fantih v vrtcu so pogovarjali o Darfurju, zbirali kovančke in ta mala dva sta se odločila, da pospravita predale in odvečne avtomobilčke podarita otrokom v Darfurju. Sedaj pa me ganjata, da jih odnesemo Darfur:O))
Sem jima predlagala, da jih odnesemo v pediatrično kliniko, pa sta bila zelo huda, ker ti otroci že imajo svoje igrače doma.
Kam naj sedaj nesemo te igrače?
A mogoče katera ve za kakšen materinski dom ali pa kaj podobnega?

Always look on the bright side of life!!!

Mi smo se malih igračk rešili, ko smo šli v Maroko. Otroci so bili res veseli in tudi tam je revščina. Ali pa če gre kdo v kakšno drugo državo, zdaj je ena nesla celo vrečo, ko so šli v Polinezijo.

Mogoče ponovno zbirajo igrače za otroke na Kosovu

jaz jih bom drug teden podarila v sirotišnico v Beogradu.

Vito-nik, a greš tja? Od kod pa si, bi ti dali celo vrečo avtomobilčkov za seboj.

Always look on the bright side of life!!!

Mi imamo milijon pliskotov in avtomobilckov in oblacil za odrasle. Kam bi to lahko podarili?
A gres ti direktno v sirotisnico? Kaj pa obleke za odrasle?

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Moj oče je v Beogradu voznik veleposlanika Slovenije in živi čez cesto pri sirotišnici.Tako sem mu rekla,da naj vpraša ali lahko ko pridem dol prinesem igrače in bili so zelo veseli.Grem pa drugo nedeljo Sem pa blizu Maribora.

New Report

Close