Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam se hodite spolno olajšat samci, ki pravite, da za seks ni problem dobiti žensko?

Kam se hodite spolno olajšat samci, ki pravite, da za seks ni problem dobiti žensko?

Samo za olajšanje po moje ni panike. Greš v lajf, kakšni klubi ali stari del mesta. Družba z družbo in hitro kaj najdeš na eni ali drugi strani. Seveda v stilu “za sprot”.
Moraš pa, seveda, bit tip za to – da si s tem zadovoljen.

Pa nobene slabe vesti ne smeš imeti. 😉

Pa nobene slabe vesti ne smeš imeti. ;)[/quote]

Ja, res. Se mora skladat s tvojim pogledom na lajf in to jemat kot npr. si lačen, greš na kosilo, poješ, plačaš (tukaj ne direktno, včasih je punca zadovoljna že samo s pijačo in nekim blefiranjem), pozabiš. Enostavno moraš bit tak tip. Se mi pa ne zdi nič narobe, če ribariš med puncami, ki vedo, za kaj gre.

To je opcija za relativno mlade dedce športnega videza. ne pa za kake ostarele debeluhe.

Czech street

Pa nobene slabe vesti ne smeš imeti. ;)[/quote]

Ja, res. Se mora skladat s tvojim pogledom na lajf in to jemat kot npr. si lačen, greš na kosilo, poješ, plačaš (tukaj ne direktno, včasih je punca zadovoljna že samo s pijačo in nekim blefiranjem), pozabiš. Enostavno moraš bit tak tip. Se mi pa ne zdi nič narobe, če ribariš med puncami, ki vedo, za kaj gre.[/quote]

Točno tako, to je instant seks brez neke čustvene povezave. Kot bi šel v Mcdonalds na hamburger!
Za to moraš biti čustveni invalid, da to delaš brez neke slabe vesti.

Ja, res. Se mora skladat s tvojim pogledom na lajf in to jemat kot npr. si lačen, greš na kosilo, poješ, plačaš (tukaj ne direktno, včasih je punca zadovoljna že samo s pijačo in nekim blefiranjem), pozabiš. Enostavno moraš bit tak tip. Se mi pa ne zdi nič narobe, če ribariš med puncami, ki vedo, za kaj gre.[/quote]

Točno tako, to je instant seks brez neke čustvene povezave. Kot bi šel v Mcdonalds na hamburger!
Za to moraš biti čustveni invalid, da to delaš brez neke slabe vesti.[/quote]

Bi bla moja tršica?
Sm poreden fante pa sixpacke mam.

Točno tako, to je instant seks brez neke čustvene povezave. Kot bi šel v Mcdonalds na hamburger!
Za to moraš biti čustveni invalid, da to delaš brez neke slabe vesti.[/quote]

Bi bla moja tršica?
Sm poreden fante pa sixpacke mam.[/quote]

Nimam časa za to! Pa nisem čustveni invalidi, za mene je pomembna ljubezen! Seks brez obveznosti sem prerasla!

Točno tako, to je instant seks brez neke čustvene povezave. Kot bi šel v Mcdonalds na hamburger!
Za to moraš biti čustveni invalid, da to delaš brez neke slabe vesti.[/quote]

Bi bla moja tršica?
Sm poreden fante pa sixpacke mam.[/quote]

Nimam časa za to! Pa nisem čustveni invalid, za mene je pomembna ljubezen! Seks brez obveznosti sem prerasla!

Bi bla moja tršica?
Sm poreden fante pa sixpacke mam.[/quote]

Nimam časa za to! Pa nisem čustveni invalidi, za mene je pomembna ljubezen! Seks brez obveznosti sem prerasla![/quote]

Rabm eno z iskušnjam da me bo kej naučla. Bi bla za pridm jst do tebe u Zagore


Verjamem, da precej vec zensk kot moskih za casa zivljenja seksa z 10+ partnerji. Se tako povprecna zenska se lahko brez vecjih naporov poseksa s katerim od najbolj privlacnih moskih. In tudi se. Zato ima 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije skupno vec spolnih partnerjev kot preostalih 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Jaz se olajšam z desanko..


Ne dobijo, pa lažejo, ker nima noben jajc, da bi jasno povedali, da ne dobijo ali pa bi ti povedali, da je njihovo spolno življenje njihova skrb.
Saj tudi tisti, ki dobijo se s tem ne hvalijo. Sam sem mnenja, da je z ženskami tako kot pri denarju, vsak, ki je izven gaussa o tem ne govori. Bivši kolega se z ženskami nikoli ni hvalil, pa si ga vsakič videl z drugo – pa smo vsi vedeli kakšen status ima. Pa poslovni partner se tudi ni hvalil z denarjem, pripeljal se je s Ferrarijem oblečen v Armanija – pa smo tudi vsi vedeli kakšen je njegov status.[/quote]
Eni se vedno dalec prevec verjamete v statusne simbole! In po njih dalec prevec ocenjujete cloveka. 😉

Prides v boljso trgovino in ze te trgovka premeri, ce se ji je s tabo vredno ukvarjati. Ze v trgovini z oblacili kaj sele pri kupovanju avtomobila. Stanje se pocasi izboljsuje. Ampak razlika med Slovenijo in recimo Nemcijo ali ZDA je se vedno ogromna. Ravno zaradi tega je v Sloveniji se vedno tako pomembno, da se meces ven s tem kar imas, da si urejen v draga oblacila, avto kot statusni simbol, itd. Temu bi se lahko reklo tudi del kulture, obnasanja, naroda. Slednje, potreba po “postavljanju”, da si delezen spostovanja, je se toliko bolj izrazita v revnem svetu. In okoljih, ki so na hitro obogatela, vendar se miselnost se ni spremenila. Npr. Kitajska.
Za razliko od tega se lahko v ZDA naslikate pri Maserati-ju v kratki majici in japonkah pa vas bodo tako resno vzeli kot neznanca, ki bo prisel v dragi obleki. Se na testno voznjo vas utegnejo povabiti, ce se boste znali kolikor toliko normalno obnasati. Namrec, vedo, da obleka se NE naredi cloveka. Zato tudi, ce se ne veste, Americani dajo precej manj na znamke oblacil. Ni nacionalne obsesije z nosenjem te ali one znamke. Pustimo izjeme.

Kar vam hocem povedati je naslednje: Samo zato ker nekaj vidite, se ne pomeni, da je vse tako kot vam zgleda. Super upedinana zenskica je lahko sirotinja, ki je sla za novo kiklo v minus na TR. Tako kot je lahko neznanec s povprecnim avtom milijonar. Tisti s Ferarijem pa v osebnem bankrotu. Samo vecina Slovencev tega se ni dojela. Podobno velja tudi kar se tice zensk. “Slovesu”, ki se nekaterih drzi, tako zvestega druzinskega oceta ali kurbirja, ni vedno za zaupati. Res pa, da je v Slovenski majhnosti, slovesu bolj za verjeti kot v vecjih, bolj anonimnih, okoljih.

Podobno velja za “status” glede zensk.

Ti pa že dolgo nisi bil v Sloveniji, zaj v glavnem vsi kavbojke nosijo.


Kot da so vse kavbojke enake. Ziher se ve katere so “in”. 🙂

Raje naj po pravici povedo da si ga na roke mečejo in jih je sram tega reči.
Tudi sam si ga pa sem poročen več kot 15 let.
To kar se govori da se sproti vedno kaj najde, je samo fraza kot dober dan.
En kurc se najde za sproti, bla bla sam bi priznal da nisem tip rojen za spoznavanje in sexanje tujih žensk, nisem navajen pa pika.
Zakaj se nekdo laže ,zato da lepše izgleda.


Ne dobijo, pa lažejo, ker nima noben jajc, da bi jasno povedali, da ne dobijo ali pa bi ti povedali, da je njihovo spolno življenje njihova skrb.
Saj tudi tisti, ki dobijo se s tem ne hvalijo. Sam sem mnenja, da je z ženskami tako kot pri denarju, vsak, ki je izven gaussa o tem ne govori. Bivši kolega se z ženskami nikoli ni hvalil, pa si ga vsakič videl z drugo – pa smo vsi vedeli kakšen status ima. Pa poslovni partner se tudi ni hvalil z denarjem, pripeljal se je s Ferrarijem oblečen v Armanija – pa smo tudi vsi vedeli kakšen je njegov status.[/quote]
Eni se vedno dalec prevec verjamete v statusne simbole! In po njih dalec prevec ocenjujete cloveka. 😉

Prides v boljso trgovino in ze te trgovka premeri, ce se ji je s tabo vredno ukvarjati. Ze v trgovini z oblacili kaj sele pri kupovanju avtomobila. Stanje se pocasi izboljsuje. Ampak razlika med Slovenijo in recimo Nemcijo ali ZDA je se vedno ogromna. Ravno zaradi tega je v Sloveniji se vedno tako pomembno, da se meces ven s tem kar imas, da si urejen v draga oblacila, avto kot statusni simbol, itd. Temu bi se lahko reklo tudi del kulture, obnasanja, naroda. Slednje, potreba po “postavljanju”, da si delezen spostovanja, je se toliko bolj izrazita v revnem svetu. In okoljih, ki so na hitro obogatela, vendar se miselnost se ni spremenila. Npr. Kitajska.
Za razliko od tega se lahko v ZDA naslikate pri Maserati-ju v kratki majici in japonkah pa vas bodo tako resno vzeli kot neznanca, ki bo prisel v dragi obleki. Se na testno voznjo vas utegnejo povabiti, ce se boste znali kolikor toliko normalno obnasati. Namrec, vedo, da obleka se NE naredi cloveka. Zato tudi, ce se ne veste, Americani dajo precej manj na znamke oblacil. Ni nacionalne obsesije z nosenjem te ali one znamke. Pustimo izjeme.

Kar vam hocem povedati je naslednje: Samo zato ker nekaj vidite, se ne pomeni, da je vse tako kot vam zgleda. Super upedinana zenskica je lahko sirotinja, ki je sla za novo kiklo v minus na TR. Tako kot je lahko neznanec s povprecnim avtom milijonar. Tisti s Ferarijem pa v osebnem bankrotu. Samo vecina Slovencev tega se ni dojela. Podobno velja tudi kar se tice zensk. “Slovesu”, ki se nekaterih drzi, tako zvestega druzinskega oceta ali kurbirja, ni vedno za zaupati. Res pa, da je v Slovenski majhnosti, slovesu bolj za verjeti kot v vecjih, bolj anonimnih, okoljih.

Podobno velja za “status” glede zensk.[/quote]
Seveda, največ žensk so itak podrli tisti, ki za šankom na veliko razlagajo o tem koliko so jih. Pa ti so v bistvu tudi milionarji, da so dolžni v lokalih, pa da živijo pri mami je le varka 😀


Eni se vedno dalec prevec verjamete v statusne simbole! In po njih dalec prevec ocenjujete cloveka. 😉

Prides v boljso trgovino in ze te trgovka premeri, ce se ji je s tabo vredno ukvarjati. Ze v trgovini z oblacili kaj sele pri kupovanju avtomobila. Stanje se pocasi izboljsuje. Ampak razlika med Slovenijo in recimo Nemcijo ali ZDA je se vedno ogromna. Ravno zaradi tega je v Sloveniji se vedno tako pomembno, da se meces ven s tem kar imas, da si urejen v draga oblacila, avto kot statusni simbol, itd. Temu bi se lahko reklo tudi del kulture, obnasanja, naroda. Slednje, potreba po “postavljanju”, da si delezen spostovanja, je se toliko bolj izrazita v revnem svetu. In okoljih, ki so na hitro obogatela, vendar se miselnost se ni spremenila. Npr. Kitajska.
Za razliko od tega se lahko v ZDA naslikate pri Maserati-ju v kratki majici in japonkah pa vas bodo tako resno vzeli kot neznanca, ki bo prisel v dragi obleki. Se na testno voznjo vas utegnejo povabiti, ce se boste znali kolikor toliko normalno obnasati. Namrec, vedo, da obleka se NE naredi cloveka. Zato tudi, ce se ne veste, Americani dajo precej manj na znamke oblacil. Ni nacionalne obsesije z nosenjem te ali one znamke. Pustimo izjeme.

Kar vam hocem povedati je naslednje: Samo zato ker nekaj vidite, se ne pomeni, da je vse tako kot vam zgleda. Super upedinana zenskica je lahko sirotinja, ki je sla za novo kiklo v minus na TR. Tako kot je lahko neznanec s povprecnim avtom milijonar. Tisti s Ferarijem pa v osebnem bankrotu. Samo vecina Slovencev tega se ni dojela. Podobno velja tudi kar se tice zensk. “Slovesu”, ki se nekaterih drzi, tako zvestega druzinskega oceta ali kurbirja, ni vedno za zaupati. Res pa, da je v Slovenski majhnosti, slovesu bolj za verjeti kot v vecjih, bolj anonimnih, okoljih.

Podobno velja za “status” glede zensk.[/quote]
Seveda, največ žensk so itak podrli tisti, ki za šankom na veliko razlagajo o tem koliko so jih. Pa ti so v bistvu tudi milionarji, da so dolžni v lokalih, pa da živijo pri mami je le varka :D[/quote]

Največ žensk podrejo tisti tipčki, ki so tiho in se navzven delajo zveste in pridne. To vam povem iz prve roke, ker enenega takšnega babjeka poznam. 🙂


Eni se vedno dalec prevec verjamete v statusne simbole! In po njih dalec prevec ocenjujete cloveka. 😉

Prides v boljso trgovino in ze te trgovka premeri, ce se ji je s tabo vredno ukvarjati. Ze v trgovini z oblacili kaj sele pri kupovanju avtomobila. Stanje se pocasi izboljsuje. Ampak razlika med Slovenijo in recimo Nemcijo ali ZDA je se vedno ogromna. Ravno zaradi tega je v Sloveniji se vedno tako pomembno, da se meces ven s tem kar imas, da si urejen v draga oblacila, avto kot statusni simbol, itd. Temu bi se lahko reklo tudi del kulture, obnasanja, naroda. Slednje, potreba po “postavljanju”, da si delezen spostovanja, je se toliko bolj izrazita v revnem svetu. In okoljih, ki so na hitro obogatela, vendar se miselnost se ni spremenila. Npr. Kitajska.
Za razliko od tega se lahko v ZDA naslikate pri Maserati-ju v kratki majici in japonkah pa vas bodo tako resno vzeli kot neznanca, ki bo prisel v dragi obleki. Se na testno voznjo vas utegnejo povabiti, ce se boste znali kolikor toliko normalno obnasati. Namrec, vedo, da obleka se NE naredi cloveka. Zato tudi, ce se ne veste, Americani dajo precej manj na znamke oblacil. Ni nacionalne obsesije z nosenjem te ali one znamke. Pustimo izjeme.

Kar vam hocem povedati je naslednje: Samo zato ker nekaj vidite, se ne pomeni, da je vse tako kot vam zgleda. Super upedinana zenskica je lahko sirotinja, ki je sla za novo kiklo v minus na TR. Tako kot je lahko neznanec s povprecnim avtom milijonar. Tisti s Ferarijem pa v osebnem bankrotu. Samo vecina Slovencev tega se ni dojela. Podobno velja tudi kar se tice zensk. “Slovesu”, ki se nekaterih drzi, tako zvestega druzinskega oceta ali kurbirja, ni vedno za zaupati. Res pa, da je v Slovenski majhnosti, slovesu bolj za verjeti kot v vecjih, bolj anonimnih, okoljih.

Podobno velja za “status” glede zensk.[/quote]
Seveda, največ žensk so itak podrli tisti, ki za šankom na veliko razlagajo o tem koliko so jih. Pa ti so v bistvu tudi milionarji, da so dolžni v lokalih, pa da živijo pri mami je le varka :D[/quote]

Največ žensk podrejo tisti tipčki, ki so tiho in se navzven delajo zveste in pridne. To vam povem iz prve roke, ker enega takšnega babjeka poznam. 🙂

Normalno, kdo normalen pa bo okoli drugim klipanom razlagal, kje kavsa , pa kako pride do tega?


Pol praviš, da ti le rata, da ga fašeš vsake toliko od tistih, ki so tiho in ne povedo. 🙂 Ampak nastavljaš se pa že po forumu sodeč očitno veliko več kot ti rata dobit. 🙂

Glupan, se zdiš sam sebi smešen?

Eno je anonimno in/ali v okoljih kjer nimas nobenega interesa glede zensk odkrito povedati kaj si o njih mislis ter cesa in kako se z njimi gres. Drugo pa je svoje karte razkriti ljudem, ki te osebno poznajo, v okolju kjer operiras, ker ti lahko hitro resno skodi.

Tako je…!To se Vidi v Vsakdanjem zivljenju…in ne samo kar se tice da Lazje dobijo tisto stvar ampak tudi vi Druzbi ,v sluzbi itd imajo prednost…!Kot bi rekel kolega : IMA se (o),MOZE se…Brez muke,znanja in t.i.sposobnosti(kot se One hvalijo z jezikom)!!!Brez p…ke kot Izgleda se hoditi Nebi znale…!Zgodovina pa tudi to dokazuje tako da Filozofije o tej t.i.Enakopravnosti seveda v Praksi ne pije vode…!!Ne rabijo niti Svoj denar 👎😂,avto,stanovanje itd…🤐👎Filozofiranje Njihova o neki Enakopravnosti,ljubosumnosti je v Vecini primerih samo Obramba…!!!Se drzava jih cuva kot Rome…!!😂😂😂

Lp

V krtovo lukno na mamin vrtiček.

New Report

Close